Originally Posted by cvxcomputers naravno da je to M3 E36... Fabricki enterijer... Tako je taj auto izgledao davne 1992-ge i pravio se do 1999te E pa ne mogu da vjerujem da enterijer auta koje je staro koliko ja toliko dobro da bi mu vecina danasnjih pozavidjela.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Forum Rules
Bookmarks