Nije valjda zbog intera...? Ajde dako se oporavi shto lakshe i brzhe, pa da se nastavlja zajebancija po forumu...![]()
Nije valjda zbog intera...? Ajde dako se oporavi shto lakshe i brzhe, pa da se nastavlja zajebancija po forumu...![]()
#fakenews
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks