Originally Posted by Dingospo desice se sipanje para u prazno...i koliko ce da kosta taj CSL onda?? ja i dalje tvrdim da je to za ljude sa viskom para i manjkom znanja i ukusa. Da, njega inace kupuju retarderi i ljudi bez ukusa i znanja. Pa, koliko kosta? Koliko je kostao 360 Modena? Pogledaj im vremena, stock. Originally Posted by NSX Jole izlazile su sedmice i nakon E38 recimo za novi 760i sa skinutom blokadom to je dim... Taj stvarno brije. Originally Posted by NSX dogodice se ovako nesto http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1 ESS all the way Bicarkos pravi.
TAKUMI
There are currently 3 users browsing this thread. (1 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks