Quote Originally Posted by Dingospo View Post
desice se sipanje para u prazno...i koliko ce da kosta taj CSL onda??
ja i dalje tvrdim da je to za ljude sa viskom para i manjkom znanja i ukusa.

Da, njega inace kupuju retarderi i ljudi bez ukusa i znanja.
Pa, koliko kosta? Koliko je kostao 360 Modena? Pogledaj im vremena, stock.




Quote Originally Posted by NSX View Post
Jole izlazile su sedmice i nakon E38 recimo za novi 760i sa skinutom blokadom to je dim...
Taj stvarno brije.



Quote Originally Posted by NSX View Post
dogodice se ovako nesto

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1

ESS all the way

Bicarkos pravi.