Originally Posted by Fabia_Elegance! CSL sam napisao. pardon,nisam vidio. Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ Da li umjesto zvjezdica treba da stoji s.ranje ? upravo tako, glupa mi je ova pay for less ideja kod bilo kojeg proizvodjaca.
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Forum Rules
Bookmarks