Jel istina da je najblje iz jutra sipati gorivo,dok su manje temperature pa je gorivo gusce :S ?
Jel istina da je najblje iz jutra sipati gorivo,dok su manje temperature pa je gorivo gusce :S ?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks