ako sam pravilno interpretirao nova pravila, i adminov post:
https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...3&postcount=13
gdje se kaze da cemo imati svoj "opusteni" topic, evo ga svecano otvaram!:dring::twist::twist::twist:
samo se nadam da se necemo shaliti samo do sjutra, vec jos mnogo, mnogo ljeta!![]()







Bookmarks