Jutros sam dobila sms od mtel-a sadržine: Molimo Vas da ispoštujete zakonsku obavezu i uz lična dokumenta obavite regostraciju prepaid broja u poslovnicama Mtel-a. Očekuje Vas poklon.
Može li neko da mi kaže koji je to zakon pošto nisam pravnik? Zašto bi bilo ko davao njima lične podatke za pripaid br? Znači li to sad da, kad odeš da kupiš br, oni ti ga neće prodati ako im ne daš lilčnu kartu? :shock:





PopCorn
Reply With Quote
Bookmarks