evo su lagumom digli u vazduh spomenik na Tuđemilu. na srpskim portalima grupni sex lijevo i desno zajebancijom na naš račun, zatim naslovima počelo je, još ćemo i tako...
pošto ovđe imamo demokratskih Srba koji su prvo građani... eda li đe komentara o ovom aktu ili je ovo OK po vama? evo muče i dežurne hipičice crnogorske koje vazda kada nešto mi Crnogorci prozborimo viču da je podmetačina... jesmo li sami ovo digli u zrak? kao nekad Hrvati i Muslimani? sami sebe i svoje uništavamo da bi optužili četnike.
da li da i mi krenemo na Rumiju sa malo laguma i kojom mićom?
poslije 20 godina nacionalizma i ratova mislite li da je ovo nevažan akt?






Bookmarks