Primio sam poruku od T-Mobile da mogu besplatno da zamjenim staru za novu SIM karticu, navodno 'brzu i sigurniju'... I dobio sam na poklon 7 dana gratis u mrezi. Zna li iko kakve su ovo nove kartice?