Quote Originally Posted by sky View Post
Koliko vidim, nidje i ne pise da imas FTTH. Vjerovatno sad rade optika+ADSL, ali i ne vidim da je prodaju kao FTTH.
Je li to krenulo komercijalno ili je i dalje u test fazi?
Nemam optiku, i sto posto rade opticki kabal pa prebacaju na adsl. U test fazi je, pogledaj prethodnu stranu i vidjeces da sto nude nisu brzine optickog interneta, O TOME PRICAMO. Brzine sto ce ponudit, nisu brzine optickog nego ADSL2+.....prosetaj malo internetom i vidjeces koje su brzine optike....