Zezash da je Lipa u onu zgradu stavila optiku?
E to nijesam znao. Vrh.
Originally Posted by tonchy73
Nije propalo, daleko od toga...
krenuce se agresivnije koliko ambijent to dozvoli...
Ambijent? A shto tu smeta agencija i ovako radi sve na ruku T-Com-a?
Ahh da interne malverzacije radnika T-coma sa vaucherima.
Sad nam je lakshe kad znamo da nijeste odustali
Last edited by hercules; 21-11-10 at 08:12.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Bookmarks