Nervira me to sto ne umijem da se nerviram i iznerviram, nego sve u sebe sabijam. I koji ku.rac je to dobro? Za koga?!
Nervira me to sto ne umijem da se nerviram i iznerviram, nego sve u sebe sabijam. I koji ku.rac je to dobro? Za koga?!
I am so post-rock I shit sad birds.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks