A pustite, neka mi dostignemo ove 40 mbit pa makar i ogranicene protokom, konkurencija ce reijesiti ostalo, ako nasa vlada ne "pripomogne".
A pustite, neka mi dostignemo ove 40 mbit pa makar i ogranicene protokom, konkurencija ce reijesiti ostalo, ako nasa vlada ne "pripomogne".
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks