još najjače, bili su dinari, i pare, za 10para, znači 10dio dinara, si mogao 5 žvaka da kupiš!
a danas ti treba, u Srbiji, aktovka novčanica, kad ideš po ljeb ujutro :lolblue:

btw, bila je i neka Zaza, čokoladica, čunga lunga ih...a toblerone....e njih smo sanjali...