To sam i ja primjetio,ovi mladi uopste ne paze na pravopis,brzaju cini mi se,ne procitaju dva-tri puta prije postovanja!:sad:
To sam i ja primjetio,ovi mladi uopste ne paze na pravopis,brzaju cini mi se,ne procitaju dva-tri puta prije postovanja!:sad:
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks