Al necu svakom biti ja
ko tebi sitan nebitan
neko ce tebi raditi
sve ono sto si meni ti....![]()
Al necu svakom biti ja
ko tebi sitan nebitan
neko ce tebi raditi
sve ono sto si meni ti....![]()
Bako, jebeš li što?
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks