"Svatki tko nema miljardu moze ici u k***rac" S.Polonski (vlasnik "Mirax Grup")
Dobri su vam strani investitori u Grnu Goru ... i onaj u KAP-u, i onaj na Zavali i Toplisu, i onaj na Sv.Stefanu a posebno i onaj (zaboravih njegovo ime) koji je "zatvorio" otok u Zaljevu za ulaz mjestana i turista ...
Zaista trebaju biti zasticeni ... zbog velikog postovanja Crne Gore, njezinih zakona i njezinih drzavljana.