Nema sto no da probam da odradim restore, Samo sto pojma nemam na koji sam comp sto sinhronizovao. Uzas...
Nema sto no da probam da odradim restore, Samo sto pojma nemam na koji sam comp sto sinhronizovao. Uzas...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks