Quote Originally Posted by udba View Post
stvarno si dark nezahvalan da ti nema turista sto bi radio ja sam prosto lud bez njih a sto se tice sale i tu grijesis tj nije to do sale nego splendid je to kojeg ti branis razumijemo se tako da nema price o tome a imali bi ga odje dje napravit da oce
da mi nema turista mogo bi stic do grada za 2min autom umjesto sat ipo tako da tu nema neke price...ne branim splendid no je grad poso u k....