Quote Originally Posted by Igi View Post
Ako je skinem na racunar, kako se prebacuje na iPhone? Ja sa appulo skidam direktno na tel., a ovo nikad nisam radio...
kad skinesh fajl i raspakujesh ga dobices fajl sa extenzijom .ipa i samo ga pokreni i otvorice ti ga kroz iTunes i samo odradi sync i to je to