Quote Originally Posted by shpaka View Post
Pitanje za iskusnije korisnike Iphone-a.
Da li postoji mogucnost konektovanja na net Iphone preko USB kabla i postojece WIMAX konekcije koju posjedujem?Pitam zato sto nemam WIFI doma a mrsko mi je svakodnevno blejati sa fonom u ruci trazeci hotspot.
Thx!
imash sve objasnjeno na burekov forum,da ne ostavljam adresu jer ce biti da sam placen da ih reklamiram