
Originally Posted by
admin89
istina

ja sam to uradio
E to je jedini razlog zbog kojeg bi se opredijelio za iPhone. No mi je i dalje preskupo za parce tehnologije koja u zadnje vrijeme zastarijeva sve brze. Kupim nesto jedan dan vec sjutri dan izadje nesto novo a za ovo sto imam ne mogu prodat za 70% nizu cijenu
My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.
Bookmarks