Page 385 of 548 FirstFirst ... 285335375381382383384385386387388389395435485 ... LastLast
Results 9,601 to 9,625 of 13693

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2025]

  1. #9601
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,536
    Thanks Thanks Given 
    6,092
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Crnogorska policija ne smije da ulazi u SRPSKE hramove? Ja mislio da su crnogorski… bili nekad možda. Ma ajde,neka budu pravoslavni,jel doslo vrijeme pomirenja ili nije…
    @Avet,ti bas ne preskačeš nijednu njegovu izjavu,bogami ni da je neko bitan u drzavU,a ne neko ko ne moze cenzus da predje. Samo ga treba pustit da laprda i ne pridavat mu na značaju,jer mu je upravo to cilj,da konstantno privukuje paznju svojim izjavama.
    Дајко лагано изнад цензуса на наредним изборима чак и до 5%, сад кад му је спонзор додијелио већу улогу. Много теже ће цензус гледат један Преокрет него ли Дасја. То је данашња Црна Гора.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  2. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  3. #9602
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,771
    Thanks Thanks Given 
    24,016
    Thanks Thanks Received 
    9,873
    Thanked in
    7,382 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ukoliko kroz postojeću strukturu vlasti, na Botun, spomenike, i sve slične stvari koje se otvaraju i koje će nam se neumitno otvorit, dođe do prestrojavanja i polit-izolacije onih koji drže kontra-državnu stranu, spasićemo se. Ovo, jednostavnije rečeno, konkretno znači pregrupisanje jednog dijela vlasti i većeg dijela opozicije na istu stranu, po istim konkretnim pitanjima.
    Ovo po istim konkretnim pitanjima bi bila zdrava logika ali pošto nema zdrave logike nego je u stilu neću s ovim,ja ću s onim,što će mi reći glasači.Jesmo za to glasali Ona borba za glasove unutar onih koje imaju iste svjetonazore i poglede na ista pitanja da prevali više glasača za njihovu partiju.Svi bi da budu glavni,prvi,jedini,najbrojniji od tima truba.I umjesto da pokažu da im je stalo do onoga zbog čega su tu samo isplivava njihov EGO i međusobne svađe koje veze sa životom nemaju.Doduše za što bi trebalo da su tu.

  4. #9603
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,602
    Thanks Thanks Given 
    6,168
    Thanks Thanks Received 
    5,812
    Thanked in
    3,362 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Znači niko nije kriv za tunel.
    Rece sudija da su ANB i obavestajne sluzbe krive!

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  5. #9604
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,572
    Thanks Thanks Given 
    1,559
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Дајко лагано изнад цензуса на наредним изборима чак и до 5%, сад кад му је спонзор додијелио већу улогу. Много теже ће цензус гледат један Преокрет него ли Дасја. То је данашња Црна Гора.
    Preokret će se sam ugasit,nidje ih nema. A sto se ovoga plaćenika tiče,5% malo teze,ali tu oko cenzusa vjerovatno.

    @Dzi,mi smo odavno u tunelu. Ne znam sto se uopšte čudite. Ali evo u’apsiše Mijajlovica,još malo pa stižu do Mila. Kbszz.

  6. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  7. #9605
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,602
    Thanks Thanks Given 
    6,168
    Thanks Thanks Received 
    5,812
    Thanked in
    3,362 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Preokret će se sam ugasit,nidje ih nema. A sto se ovoga plaćenika tiče,5% malo teze,ali tu oko cenzusa vjerovatno.

    @Dzi,mi smo odavno u tunelu. Ne znam sto se uopšte čudite. Ali evo u’apsiše Mijajlovica,još malo pa stižu do Mila. Kbszz.
    Preokret treba da se reorganizuje...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  8. #9606
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  9. #9607
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,771
    Thanks Thanks Given 
    24,016
    Thanks Thanks Received 
    9,873
    Thanked in
    7,382 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da ovo izjavi neko koga briga za njegov privatni život.

  10. #9608
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,572
    Thanks Thanks Given 
    1,559
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

  11. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  12. #9609
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,771
    Thanks Thanks Given 
    24,016
    Thanks Thanks Received 
    9,873
    Thanked in
    7,382 Posts

    Default

    Strašno nekad bolje čovjek i da ne vidi ko sve vodi državu radija sopstvenog mira.Ali,krivica je stanovništva koje inače voli da zabada nos u tuđe privatne živote.Ko zna kad se tako sagleda možda im je i dobar PR. Niko ih nije tjerao u politiku treba to iznijeti a ne da se žale što im je ko doma rekao.Valjda je bitno kakve posljedice ostavlja na državu.

  13. #9610
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,602
    Thanks Thanks Given 
    6,168
    Thanks Thanks Received 
    5,812
    Thanked in
    3,362 Posts

    Default

    Ajmo ljepse teme Prema podacima "Vijesti", uhapšeni su nekadašnji načelnik Centra bezbjednosti Podgorica Milovan Pavićević, policajac Vladan Lazović, bivši pomoćnik direktora Uprave policije i nekadašnji šef kontraobavještajne zaštite Agencije za nacionalnu bezbjednost Drago Spičanović.

    Osta li ko na broj

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  14. #9611
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,316
    Thanks Thanks Given 
    1,909
    Thanks Thanks Received 
    1,417
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Je li osuđen iko od "igrača" uhapšenih u zadnjih 5 godina?

  15. The Following 3 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  16. #9612
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,602
    Thanks Thanks Given 
    6,168
    Thanks Thanks Received 
    5,812
    Thanked in
    3,362 Posts

    Default

    Mene interesuje kad kupujete auto od nekog i on vam kaze da radi u policiji da li to u vama probudi sumnju u njegov kredibilitet...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  17. #9613
    Join Date
    May 2016
    Location
    old town residence
    Posts
    1,524
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Je li osuđen iko od "igrača" uhapšenih u zadnjih 5 godina?
    Hoces da kazes da su nevini?
    Umoran sam od svega sto znam

  18. #9614
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,602
    Thanks Thanks Given 
    6,168
    Thanks Thanks Received 
    5,812
    Thanked in
    3,362 Posts

    Default

    Pogresno se izrazih ... osta li ko od policijskih funkcionera sa 1800+ platom...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  19. #9615
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,316
    Thanks Thanks Given 
    1,909
    Thanks Thanks Received 
    1,417
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crni Zuti View Post
    Hoces da kazes da su nevini?
    Neću. Samo me interesuje je li ko osuđen, pošto imam dojam da se posle početnog medijsko-političkog-ruka-pravde cirkusa svi pušte doma zbog ovoga ili onoga, ali slabo pratim pa možda i griješim.
    Last edited by Tica; 03-10-25 at 15:15.

  20. #9616
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,771
    Thanks Thanks Given 
    24,016
    Thanks Thanks Received 
    9,873
    Thanked in
    7,382 Posts

    Default

    Pa jesu čim su ih oslobodili u oslobođeni Montenegro.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  21. #9617
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Znači niko nije kriv za tunel.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  23. #9618
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crni Zuti View Post
    Hoces da kazes da su nevini?
    veka medenica je kod vas prešla sad, pa vidjite to.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  24. #9619
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,728
    Thanks Thanks Given 
    9,148
    Thanks Thanks Received 
    6,609
    Thanked in
    2,586 Posts

    Default

    Kako se zove ovaj na sliku gore sa dritanom
    Letio sam par puta sa njim i nikako da proguglam covjeka


    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  25. #9620
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,536
    Thanks Thanks Given 
    6,092
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Kako se zove ovaj na sliku gore sa dritanom
    Letio sam par puta sa njim i nikako da proguglam covjeka

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Marko Kovac bice.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  26. #9621
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,536
    Thanks Thanks Given 
    6,092
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    veka medenica je kod vas prešla sad, pa vidjite to.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tebi smeta jer i ona sad napokon smije bankovni racun da otvori.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  27. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  28. #9622
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Kad će uhapsit Daku zbog šverca cigara i zašto neće nikad?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  29. #9623
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,829
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    https://www.cdm.me/kolumne/ulazimo-li-u-izbornu-godinu/


    Greška 1: Ne ulazimo u izbornu godinu. Već smo ušli u godinu finalnog rješavanja, ključnih stvari.

    Neki dan jedan Luksemburžanin iz Austrije, (vrhunski poštovan intelekt širom EU, uz to ubjedljivo ponajbolji poznavalac savremene istorije Srbije i Crne Gore u kosmos, za kojeg bih umro da ga dovedem ovđe na Istoriju), izjavi u Podgoricu da ''...evropski političari vode suviše pragmatičnu politiku...''
    Zvuči kao oksimoron, evropska politika i pragmatizam, jel da?
    Mislio je konkretno na EK, odnosno na izvršni dio EU, koji neko vrijeme unazad bukvalno grabi u proširenje, vojno-bezbjedonosno jačanja, i učvršćivanje funkcionalnih veza unutar, ali i izvan postojećeg sastava EU.
    Mislio je na Martu Kos koja, poslije onog standardnog političarenja na Bledu, ide pravo u Beč, u zemlju sa najmanjim procentom podrške proširenju EU, i tamo sa ministarkom spoljnih daje blizanačku izjavu, nevjerovatno direktnu, otvorenu, nisko-diplomatsku, konkretnu, totalno nekonvencionalnu za uobičajene evropske standarde, koja se svodi na jednu jedinu rečenicu, da parafraziram suštinu:
    Kritična stvar za opstanak Evrope je bezbjednost, kritičan faktor bezbjednosti Evrope je proširenje, i ono je aksiom. ''A must''. Stabilizaciju, asocijaciju, stanbdarde prije članstva, niko nije pomenuo.
    Crnu Goru jesu. Da će do kraja 2026 završiti posao, a da će ''poslije toga evropski funkcioneri odraditi svoj posao''. Nađite te dvije izjave, ne prenešene nego u originalu na engleskom jeziku, i obratite pažnju na formulaciju i izbor riječi. Jer je strahovito nekonvencionalna i direktna i totalno neuobičajena za evropske standarde politike. Obratite pažnju i da Marta Kos (žurnalista, literata) u Briselu važi za osobu koja ubjedljivo, ubjedljivo, najpažljivije formuliše izjave, i da je čuvena upravo po tome.
    Mislio je i na Ursulu von der Leyen, koja ispred EP ne drži govor o EU, već o Evropi, i to Novoj Evropi. Priča o ratu, o neprijateljskim silama a ne sili, o početnim milijardama eura u bezbjedonosnim akcijama, a ne pričama.
    Mislio je na Kaju Kalas, koja kritičnim funkcionalnim faktorom Evropske bezbjednosti- evropskom obavještajno-bezbjedonosnom službom, upravlja direktno,efektno, i konkretno- akcijom, a bez mnogo priče.

    Digresija: Nemojte da vam promiču ovakve stvari https://www.cdm.me/politika/janovic-...put-crne-gore/
    Jer su mnogo bitnije od većine kojima se posvećujete. Nemojte ni da ne znate odakle je Kaja Kalas.


    Ali dalje, ono na šta dobri Florian Biber nije mislio taj dan, je recimo da upravo taj dan EP izlazi sa najbitnijim dokumentom u ko zna koliko vremena- Platformom za organizaciono-funkcionalne reforme EU. Kojom je direktno, najdirektnije moguće, podržao upravo sve navedeno, tj. tu ''isuviše pragmatičnu politiku'' izvršnih organa EU. Akcionu politiku. I dao im otvorena vrata da mogu da rade, umjesto da političare.
    Takođe, nije obratio pažnju da trenutno živi u zemlji u kojoj je, nekoliko godina unazad, obavještajni direktorat gradske policije Beča, oružanom silom opkolio i na kraju uletio u zgradu uprave obavještajne službe države. Nakon čega je ista prestala da postoji- rasformirana i organizovana nova, bukvalno start-up, a obavještajno-bezbjedonosne poslove države Austrije u osnovnom preuzela ona evropska služba kojom danas rukovodi Kaja Kalas. Btw, razlog ovog epskog i holivudskog sukoba na ulicama Beča je bila totalna infiltracija ruskih službi u bezbjedonosni (i u popriličnoj mjeri državni) sistem Austrije. Odnosno, nije primjetio da je vrijeme priča odavno prošlo. Kognitivna disonanca, izgleda nije samo naša stvar
    Na kraju, nije nažalost dobri Florian obratio pažnju ni u kojoj državi iznosi takve stavove, ni koliki je njen realni kapacitet razumijevanja, a naročito usklađivanja sa svjetlosno nastajućim situacionim promjenama.
    Jer, npr., u to isto vrijeme se u Podgorici, naveliko i naširoko, raduje jednom najavljenom ugovoru o zajedničkoj proizvodnji dronova, sa jednom renomiranom američkom firmom. Wow
    Naravno, u isto vrijeme, u Podgorici niko živ ne registruje da se u Kongresu USA već treći put žestoko lamentira kako je moguće da USA toliko zaostane u razvoju dronovskih tehnologija, za svima, da im se dronovi bukvalno isprduckaju na terenu u Ukrajini, i da ih Rusi sa toliko lakoće neutrališu da im se presmijavaju, a da ih Ukrajinci više ne koriste. I kad Stejt Dipartment svom silom kreće da dronovske tehnologije traži i usvoji tamo đe su ubjedljivo, nesravnjivo, kosmički najbolje- u Ukrajini. Nažalost, jasno je valjda zbog čega.
    Tek dobri Florian Biber, slično kao i dobri Stejt Dipartment neko vrijeme, a tek naročito dobra Crna Gora danas (kao i vazda), nije uočio da je Evropa već izdvojjila nekih dvjestotinak milijardi eura (početnih), u konkretne programe bezbjednosti u konkretne evropske zemlje, od kojih je lijep dio otišao u dronovske tehnologije, isključivo bazirano na saradnji i korištenju ukrajinskog (nesravnjivo, dijamantski vrijednog) iskustva i vladanja istim. I da će čak i jedna ne-članica, Albanija, kroz sporazum zaključen sa Zagrebom i Ljubljanom, povući jedan lijep dio tih lijepih fondova. I tako ući u maltene primarni operativni cilj Evrope u početnim fazama- Ultrarazvoj dronovskih tehnologija, evropskim (ogromnim) parama na temelju ukrajinskog (preogromnog i nesravnjivog) iskustva. I da je to jedno od prerijetkih mjesta đe je čak i USA drastično zakasnila.
    Odnosno, nije dobri Florian Biber shvati da dobra Crna Gora funkcioniše od danas do sutra, i da joj dobra vlast nije vlast no kolekcija pijačnih prodavaca i pro-ruskih igrača, kojoj je uočavanje najočiglednijih globalnih (strateških ali čak i operativnih) dešavanja daleko koliko i treći kamen od sunca.


    Greška 2: Biće dosadno.

    Ahahahahahaha, sve će bit osim toga. Nažalost, ili na sreću, viđećemo.

    Na Botun će se činjet revolucije, to je već odavno očigledno. Tamo će ili postojat Država, ili je neće bit, toliko je jednostavno.
    Na spomenike raznorazne će ili postojat Država, ili je neće bit. Ono što je izvjesno, postojaće (sve jača i agresivnija) ugroženost crkve, vjere, Srba i srpstva, i povratne akcije.
    Postojaće NSD, DNP, DCG, i bitan dio PES, na kontra-državnoj strani. U smislu da je Država ona koja jedina reprezentuje interes svih nas, zbog čega je njen interes isključivi i jedini mogući ispravni.
    Postojaće još gomila sličnog, sve više.
    Ukoliko zbog toga uđemo u izbore, bićemo direktno otvoreni na ruski (i susjedne nam proksije) hibrid, takav da će Moldavija mala bit. Jer u Moldaviju Moskva nije imala prostor u efektivnoj vlasti (naročito ne u sistemu bezbjednosti) a kod nas ga ima. I u NSD, i u DNP, ali i u DCG i PES. I to su fakti. I zbog toga bi izbori u narednoj godini bili košmar, prije no bilo što drugo.
    Ukoliko kroz postojeću strukturu vlasti, na Botun, spomenike, i sve slične stvari koje se otvaraju i koje će nam se neumitno otvorit, dođe do prestrojavanja i polit-izolacije onih koji drže kontra-državnu stranu, spasićemo se. Ovo, jednostavnije rečeno, konkretno znači pregrupisanje jednog dijela vlasti i većeg dijela opozicije na istu stranu, po istim konkretnim pitanjima.
    Ukoliko to ne učinimo, već je sasvim izvjesno da će neko drugi učinjet umjesto nas. Trenutno, prije Evropa nego Rusija i Srbija. I valjalo bi da smo bar mrvicu svjesniji (i zahvalniji) zbog toga.

    A i dalje je najfascinatnija stvar koliko i dalje ne znamo ni đe smo, ni u što smo. I pičimo po svojim standardnim pogrešnostima, dok nas po glavi već kreću lupat stvari koje i ne konstatujemo.

    Moderacijo, izvinjenje, znam da je ovo tamo za EU integracije prije no ovđe, sam ću ga prebačit poslije
    Znaci Rusija/Srbija i ostale sile mraka bore se protiv EU u Crnoj Gori spomenikom i Botunom. Epska borba. Spram sveca i tropar.
    Dronovske odnosno bezbjedonosne tehnologije. Ne zaostaju SAD + EU nego ogromna visoka korupcija u tamosnjim sistemima obesmisljava razvoj i proizvodnju bilo kakvih pa i dronovskih tehnologija. Ili respiratora. Ili lijekova. Ili toliko toga. Tako da je danas jedna Juzna Koreja, Izrael ili pak Turska daleko pozeljniji partner nego EU i SAD sto se i vidi u samoj EU poput poljskog slucaja. Ili u samoj CG poput kineskog finansiranja i izgradnje autoputa. I naprave ga brze i bolje nego Crnogorci sto prave bulevar u Podgorici.
    Marta, Kaja i Ursula su nivo Aleksandra Vucica. EU je odsjecena sa svih strana u stagflaciji i stagnaciji. Uvaljuju jedni drugima migrante kao sto su svojevremeno otimali jedni od drugih respiratore. Nadam se da ce sve to pokusati da nadomjeste Crnom Gorom, Moldavijom i Albanijom. Jer ni jedna niti druga strana za bolje nijesu.
    Polinezija gospodo.

  30. #9624
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,829
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad će uhapsit Daku zbog šverca cigara i zašto neće nikad?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovakvi sudski postupci se vode za neposlusnost ili u ime potvrdjivanja poslusnosti, a ne zbog samog zlocina. Dakomir vodi loptu kako treba i sudije ga tolerisu.
    Polinezija gospodo.

  31. The Following User Says Thank You to biljaneta For This Useful Post:


  32. #9625
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by biljaneta View Post
    Znaci Rusija/Srbija i ostale sile mraka bore se protiv EU u Crnoj Gori spomenikom i Botunom. Epska borba. Spram sveca i tropar.
    jes, eto slučajno se desi spomenim koljaču djece u sred CG. u momentu kad je vlast snsa skoro pa gotova.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

Page 385 of 548 FirstFirst ... 285335375381382383384385386387388389395435485 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2024]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17031
    Last Post: 01-01-25, 10:50
  2. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •