Imaš monopostpaid na telekom, i druge mreže imaju slično. Plaćaš koliko potrošiš, u tvom slučaju nista
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Da li neko zna koja mreža nudi SIM karticu i broj bez potrebe za ugovorom, mjesečnom pretplatom i slično?
Tipa kao što je prije bio prepaid, gdje mjesečno uplatim 2€ i ne moram da mislim?
Samo treba povremeno da primi 2FA kod za logovanje na online platformu.
Imaš monopostpaid na telekom, i druge mreže imaju slično. Plaćaš koliko potrošiš, u tvom slučaju nista
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Samo nemoj da portujes 067 broj u 068, jer neces dobijati 2fa poruke. Uzmi mono postpaid i nema pretplate. Ogranici racun na par eur za svaki slucaj
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Sve tri mreže nude.
069 - paket sekunda
057 - paket mono
Uzmeš broj, potpiše ugovor ali bez roka.
Pretplata je 0e, tako da ti račun neće ni dolaziti.
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Svi pripaid su na 30 dana.
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Uzas!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks