E ako im od Rodrija zavisi igra nek ugase klub.
Nesporno dobar igrač ali nije on Ronaldo ili Mesi pa da pravi toliku razliku.
No Rodri, no party.. stize li onaj iz Sociedada, sto vele?
E ako im od Rodrija zavisi igra nek ugase klub.
Nesporno dobar igrač ali nije on Ronaldo ili Mesi pa da pravi toliku razliku.
Ne zavisi od njega nego su izdusili, smjena generacije… de bruine, silva, gundogan nema rodria to je previse, a uostalom provalili su im igru i to je to
Odvratan klub
moon jos u soku, cestitam
lakse od ocekivanog, vec na 0-3 u 89-om je moglo da se odahne.
ocekivao sam i prije rodrijeve povrede ovakvu sezonu cityja, sad vec ne znam sta ima ko da se iznenadjuje. godine, povrede, mentalni zamor... navijacima liverpoola moze da se cestita titula, ako niste to uradili jos u avgustu.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
dokurca, vicario bio na operaciji zgloba, out par mjeseci.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
ne pamtim da je neko ovako rasturio City kao Liverpool.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
svaka čast za Slota. preuzeo isti tim od prošle godine, promijenio način i stil igre, konačno od Gravenbercha napravio fudbalera i eo izgleda donio titulu Liverpoolu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Titula riješena prije boxing day-a, ovo ni Lester nije uspio one godine
Forever young, i want to be forever young
ja rekoh prije 2 mjeseca da ce osigurati titulu 5 kola pred kraj, ali izgleda da sam ih potcijenio. ili precijenio ostatak lige.
ne vidim da liverpool igra ista razlicito u odnosu na kloppa, bukvalno je slot samo nastavio gdje je ovaj stao. normalno, uigraniji su jer su godinu dana vise zajedno.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Polakote. Tu su celzi i arsenal..
Navijam za Arsenal
Kajl Voker najveci kancer i najgori igrac Sitija, tacno su ga trebali prodat prije dvije godine. Ja za ovo podrzavam da dobije crveni, prvo namjerno potkaci Hojlunda, zali se na tu odluku, a onda i simulira ko da ga je ovaj nabio glavom ko da nema milion kamera. Bagra.
Šta radi Tottenham, stvarno nisu normalni sa svojim upornim sjebavanjima utakmica.
Rekoh li ja davno, najbolji TV program je kad igra Tottenham. Nema VAR-a, ovo je vjerovatno faul, i sad će danima da otvaraju glavu... ali gol iz kornera je gol iz kornera, kako je savio loptu Son.
**** VAR. kako nisam osjedio / ostao bez kose / zavrsio sa 3 bajpasa do tridesete, pitate se?
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
kakve su nam sanse protiv espirita santa na drugi dan bozica? mislim da se tiket sam ispisao...
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
3:2 nacrtano.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
#fakenews
nakon 0-2 ili 1-2?
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
prvi put ja mislim da ovoliko dugo ekipa Pepa izgleda sporo, tromo i bez ikakve ideje šta i kako u napadu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Guardiola jos malo i spreman za Dobrotu. A vraca im se ona bahatost od prosle godine kad Haland i Grealish cuvaju loptu kod korner zastavice i kurce se navijacima kakve su face i kako su prejaki. Pi
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
ostarali su, nisu na vrijeme podmladili ekipu, otanjali brojcano, a kostur ekipe evo deceniju igra po 60-70 utakmica godisnje (ukljucujuci i reprezentaciju). recentna pojacanja (doku, nunez, pa i kovacic, za savinha je rano, ali ne blista) pomalo promasena ili neredovno spremna. nisam siguran da li bi neko trebao da bude iznenadjen padom. mozda ne odjednom ovolikim, ali moralo je jednom preliti.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Jeste, ali isti Gvardiloa godinama unazad prica kako vise voli da radi sa manjom grupom igraca
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Nije to uopste problem koliko manje vise svi igraju isti fudbal u EPL. On sa druge strane nije menjao nista, istroseni fudbaleri, provaljena igra + odsustvo zlatne lopte i njihovog kljucnog igraca slozicemo se previse u ovom trenutku.
Da se pocine malo od njih…
United isto tone, dzaba Ruben Amorin, Ten Hag… nema pomoci dok ne resetuju citavih 11 iz prve postave.
Liverpul i Arsenal igraju dobar fudbal, Celzi se vratio u top4
Notingem i dalje blista pojma nemam kako dok Fulam i Bornamaut plesu iz nedelje u nedelju.
ulazim na premier da uplatim na X2 na wolvese, kasnim koliko prenos kasni, vec pao gol.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
koliko je dobar Newcastle kad su manje više zdravi. Isak je sjajan igrač, teško će ga zadržati na ljeto. Tonali, Joelinton i Guimares jedu sredinu Uniteda za sad. glupost je bio Amorim prije nove, bolje na ljeto da je došao.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks