Page 26 of 52 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast
Results 626 to 650 of 1280

Thread: m:tel [opšta tema]

  1. #626
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,168
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Koji je to paket?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Urban neo S

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  2. #627
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Pitam te jer nema tog paketa sa sajtu, pogotovo sa toliko neta...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  3. #628
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    U mtel ti je najeftiniji 12.90 paket. 200 minuta ka 67 i 69, neograničeno u 68 mrezi i 50 gb interneta

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
    Mislim da toga paketa vise nema ili su ga sa sajta sklonili...Daj link...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  4. #629
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Dobro si vidio, u Telenor je je čini mi se 12€, a u Telekom 13€ najniži... A telefoni su im bezobrazno skupi, ako ćeš na rate, skoro te isto ispane u prodavnicu da kupiš...

    Ja razmišljam da pređem na paket od 0€, a da se plaća sve što se potroši...

    Sent using Tapatalk
    O tome i ja razmisljam, ali kad ih pitas, kazu da taj paket nemaju u ponudi iako bi trebalo da ga bude...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  5. #630
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Samo okreni inspekciju dok si u poslovnici, pa će se stvoriti odmah... Po zakonu moraju imati taj paket...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  6. #631
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,377
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    A sto ne uzmete neciji tenderski paket za 5e mjesecno, 120min za druge mreze, besplatan sms u cg, besplatna mtel mreza i 5-6gb interneta... nepotroseni minuti s eprenose u drugi mjesec

    Ogradjujem se ako zaista imas potrebu za kontakte iz druge mreze

    Послато са SM-G928F помоћу Тапатока

  7. #632
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djuka_pv View Post
    A sto ne uzmete neciji tenderski paket za 5e mjesecno, 120min za druge mreze, besplatan sms u cg, besplatna mtel mreza i 5-6gb interneta... nepotroseni minuti s eprenose u drugi mjesec

    Ogradjujem se ako zaista imas potrebu za kontakte iz druge mreze

    Послато са SM-G928F помоћу Тапатока
    Kakav je to paket?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  8. #633
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,616
    Thanks Thanks Given 
    1,095
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Imamo mi preko sindikata taj paket samo što, ako se ne varam imamo 4gb neta... Ali se može dokupiti 5gb za 2€

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  9. #634
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,377
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Kakav je to paket?
    Preko firmi... npr bolnica, policija, rudnik uglja, elektroprivreda itd

    Послато са SM-G928F помоћу Тапатока

  10. #635
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,616
    Thanks Thanks Given 
    1,095
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Kad se sjetim preko bivše firme 0€ pretplata, džabe pozivi u 68 mreži, džabe poruke u CG i doplatim 2€ za 5gb neta i dalje koristim taj paket

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  11. #636
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nemam nazalost ni firmu vise��...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  12. #637
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Objasnite mi u čemu je problem: sinoć je ruter crkao tj. napajanje. Došao monter, zamijenio napajanje, internet radi. Međutim, radi samo na mojem telefonu, na preostala dva i na tabletu ne radi. Radio je na još jednom od ova dva u početku, kasnije ne. Evo i dalje radi kod mene, kod njih neće!

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  13. #638
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    resetuj ga na fabricka

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  14. #639
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,050
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Situacija : Tati stiže rešenje od izvršioca, na 67e duga prema mtelu, na br telefona koji je on odjavio prije 2 god. Samo se pretplate nizale, po 2e svaki mjesec. I stiglo rešenje kuci, da mu se skine od plate prinudno itd itd.. A on je bio sig da je isključio br... I posao tamo, i oni našli njegov zahtjev za raskid, potpisan regularno, kopija lična karte i sve.. I sad kao treba da šalje molbu da bi se ovo odbacilo. Oni se kao izvinjavaju zbog toga... Znaci bilo je ako prodje prodje. Moze li im se priprijetit čime za narušen ugled i stres doživljen?

  15. #640
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Greske se desavaju jbg. Ne vjerujem da bi kaljali ugled kompanije za tako sitnu lovu. Probaj sa izboksujes neki polugodisnji ill godisnji popust za neku od usluga koju koristite kao kompenzaciju za neugodnost. Mozes i na sud i tu bi sigurno nesto dobio ali to je vec velika kutara

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  16. #641
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,500
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,451
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by markoni_91 View Post
    Situacija : Tati stiže rešenje od izvršioca, na 67e duga prema mtelu, na br telefona koji je on odjavio prije 2 god. Samo se pretplate nizale, po 2e svaki mjesec. I stiglo rešenje kuci, da mu se skine od plate prinudno itd itd.. A on je bio sig da je isključio br... I posao tamo, i oni našli njegov zahtjev za raskid, potpisan regularno, kopija lična karte i sve.. I sad kao treba da šalje molbu da bi se ovo odbacilo. Oni se kao izvinjavaju zbog toga... Znaci bilo je ako prodje prodje. Moze li im se priprijetit čime za narušen ugled i stres doživljen?
    Neka ništa ne radi pa neka ode na sud.
    Na sudu neka ga zastupa neki advokat i neka se naplate troškovi zastupanja i odgovora na tužbu.
    Pare se podije i ćao.

    Pa će idući put gledati kako treba.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  18. #642
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Mislim da sam slicno pitanje imao i prosle godine...

    Moze li se kako SMS-om provjerit' protok koji je ostvaren, tj. koliko je GB ostalo na paketu? (pripejd)

    Recimo sa telefona bi mogao to lagano da odradim sa *100# ili kako vec ali mi treba iskljucivo SMS-om jer je SIM u ruteru a preko rutera nemam pozive vec iskljucivo SMS-ove.

    Mogu da posaljem poruku na broj gdje dobijam do kad mi je aktivna kartica ali to mi realno nista ne treba.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #643
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Mislim da sam slicno pitanje imao i prosle godine...

    Moze li se kako SMS-om provjerit' protok koji je ostvaren, tj. koliko je GB ostalo na paketu? (pripejd)

    Recimo sa telefona bi mogao to lagano da odradim sa *100# ili kako vec ali mi treba iskljucivo SMS-om jer je SIM u ruteru a preko rutera nemam pozive vec iskljucivo SMS-ove.

    Mogu da posaljem poruku na broj gdje dobijam do kad mi je aktivna kartica ali to mi realno nista ne treba.
    Pa zar nemas brojac protoka u samom ruteru

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  20. #644
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Pa zar nemas brojac protoka u samom ruteru

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    Imam ali evo sad sam npr. ruter uzeo 'u sred' mjeseca pa nemam pojma kol'ko sam potrosio nit' kol'ko mi je ostalo... Uz to, nemam ni datum kad istice tj. kad mora da obnovim iduci mjesec.

    A ne vadi mi se SIM kartica nikako nego ne kapiram da jos nisu napravili servis da porukom dobijes automatski odgovor sa ostvarenim protokom, tj. koliko ti je ostalo istog i do kojeg datuma.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #645
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,500
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,451
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Po. Meni bi trebalo da instaliraš mtel aplikaciju sa store i da vežeš taj broj na nju.
    Onda prštiš online stanje...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #646
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Po. Meni bi trebalo da instaliraš mtel aplikaciju sa store i da vežeš taj broj na nju.
    Onda prštiš online stanje...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Jesi siguran da moze da se veze i da ostane povezana iako SIM kartica nije u telefonu?

    Obicno je to slucaj - da mozes da je povezes samo ako je ta SIM kartica u telefonu a ako je izvadis nakon odredjenog vremena prestane da radi ili trazi provjeru pri kojoj opet moras da ubacis istu tu SIM karticu u telefon.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #647
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,500
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,451
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Telekom i Telenor može...
    Imam ih u telefon i rade normlano.

    Mtel ne vidim zašto ne bi moglo, aplikacija skida podatke za karticu, ne zanije je koja je kartica u pitanju. Možda za aktivaciju treba biti kartica u telefonu, ali za kasnije ne...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #648
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Budva
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    122
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dopunio račun prije par dana sa 3e ,ukupno stanje bilo oko 11e,sad proveravam stanje na računu 0.06e a račun validan do 25.05. ....
    Sta im ovo znači??

    Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

  25. #649
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,744
    Thanks Thanks Given 
    9,162
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    Pozovi ih.ne mozemo mi znat

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  26. #650
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Budva
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    122
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Zovem al prekida se poziv...

    Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

Page 26 of 52 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 437
    Last Post: 21-06-26, 16:29
  2. T-Mobile [opšta tema]
    By YUGO-SLAVIJA in forum Operatori
    Replies: 4614
    Last Post: 13-04-26, 19:50
  3. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 587
    Last Post: 10-06-25, 17:18
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •