Page 10 of 30 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast
Results 226 to 250 of 739

Thread: Tržište automobila u Crnoj Gori

  1. #226
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I zaboravih kralja koji donese 5 iljada za auto od 6 i kusur i bez pregovaranja, veli kratko za kes 5 a BRACO...BRACO...? kes kes kes...pa za kes se i prodaje majku ti ***** glibavu
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  2. #227
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Sto se tice prodaje polovnih kola, moja iskustva:

    - Oli pezo 308 dizel i pare?
    Pezo cijeni 1000 vise nego vrijedi, a tvome oce da ubije cijenu. Onda kaze - MOJ JE JEDINI REGISTROVAN I SERVISIRAN (kao da svi voze bez ulja i bez tablica)

    - Zanima li vas Golf V (kojeg cijeni 5.500 a vrijedi 3.5-4.0

    - Zanima li vas Pontiac Firebird ili tako neka udovica

    - Dacu ti BMW 318i prije hrista cijenim ga 3 iljade!

    A tek za skupo auto:

    - Zanima li te da ti dam C200cdi 2008, Pezo 207 i beton?

    - Nudim ti BAGER i 3 iljade

    - Nudim ti betonske podloge i ostali gradjevinski materijal

    - Zove me coek da ja njemu dodam 30 hiljada eura za porse kajen.....

    - Moze li golf V GTI ka nov 11 iljada....


    PACIJENTI JEBENI, ovakvoga naroda na svijet nema samo da ucari sitno...

    Onda "kupci" koji dodju i oce da gledaju i probaju auto..Nema problema, imas li pare? Pa nemam sad imacu brzo, e onda kad budes imao mozes da probas a ne sad da se vozas jer ti je dosadno..

    - Moze li kod mog majstora?
    NE MOŽE, SAMO U OVLAŠĆENI SERVIS, SVE STO NADJU JA PLAĆAM NOVO DA SE STAVI.
    Ali ja ocu kod moga majstora
    UIGRANA procedura dje majstor tobos nadje nepostojeci kvar pa ubija cijenu...

    Ne znam sto ce mi pisanija al poludjeh danas, 7 poruka i 3 poziva, samo pacijenti
    nikad vise necu uzet auto koje ne planiram da vozim minimum 5 godina ili da ga bacim tada
    hahahaha lešinari klasični.

    Najjacu sam ja pricu cuo kad je neki u Kotor prodavao skuter, i zvali momci da se dogovore da ga pogledaju, i sad vidjeli ga, svidio im se i hoce da ga probaju, i veli vlasnik, nema goriva, a oni vele nema problema donijeli smo mi, i naspu goriva i nije ih bilo 2 sata :glee: naravno nisu kupili.

  3. #228
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,081
    Thanks Thanks Given 
    713
    Thanks Thanks Received 
    1,949
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Sto se tice prodaje polovnih kola, moja iskustva:

    - Oli pezo 308 dizel i pare?
    Pezo cijeni 1000 vise nego vrijedi, a tvome oce da ubije cijenu. Onda kaze - MOJ JE JEDINI REGISTROVAN I SERVISIRAN (kao da svi voze bez ulja i bez tablica)

    - Zanima li vas Golf V (kojeg cijeni 5.500 a vrijedi 3.5-4.0

    - Zanima li vas Pontiac Firebird ili tako neka udovica

    - Dacu ti BMW 318i prije hrista cijenim ga 3 iljade!

    A tek za skupo auto:

    - Zanima li te da ti dam C200cdi 2008, Pezo 207 i beton?

    - Nudim ti BAGER i 3 iljade

    - Nudim ti betonske podloge i ostali gradjevinski materijal

    - Zove me coek da ja njemu dodam 30 hiljada eura za porse kajen.....

    - Moze li golf V GTI ka nov 11 iljada....


    PACIJENTI JEBENI, ovakvoga naroda na svijet nema samo da ucari sitno...

    Onda "kupci" koji dodju i oce da gledaju i probaju auto..Nema problema, imas li pare? Pa nemam sad imacu brzo, e onda kad budes imao mozes da probas a ne sad da se vozas jer ti je dosadno..

    - Moze li kod mog majstora?
    NE MOŽE, SAMO U OVLAŠĆENI SERVIS, SVE STO NADJU JA PLAĆAM NOVO DA SE STAVI.
    Ali ja ocu kod moga majstora
    UIGRANA procedura dje majstor tobos nadje nepostojeci kvar pa ubija cijenu...

    Ne znam sto ce mi pisanija al poludjeh danas, 7 poruka i 3 poziva, samo pacijenti
    nikad vise necu uzet auto koje ne planiram da vozim minimum 5 godina ili da ga bacim tada
    ja se jezim od prodaje kola...to je mucenje....toliko glupih ponuda i sl da je to nevjerovatno....
    mene je jednom jedan toliko vise izludio bio da sam prekinuo posao i poveo mu auto na cetinje da ga vidi....i posto se izvozao veli mi dobro je ali nam je malo....a kum koji mu je tu bio vozi isto auto....

  4. #229
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,950
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    Ja fiat bravo kad sam prodavao jedan ga je gledao, drugi probao i kupio (poznavao momka)
    Pezoa ne znam je li iko dosao da vidi, momak koji je bio u potrazi za 508 me preko druga zajednickog kontaktirao da ga vidi, probao danas, sjutra kod majstora i dogovorili se oko cijene, kupio ... eo audija za mjesec dana jedan jedini je dosao da ga vidi, proba, odusevljen al mu je neki merc u njemacku valjda iskocio povoljno a mala km pa je valjda njega uzeo.... tako da kod mene smaraca nema

  5. #230
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Prije nekoliko godina odlucim ja da nekog starog pasata 3 koji je kod nas 10-15 godina maknem jer ga niko nije vozio jer smo u medjuvremenu svi uzeli nova kola, i taj pasat 3 iako je bio bas ocuvan i utegnut, tad se po auto dileru kretao oko 1400 eura, ja ga dajem za 1200 iako je tip top....
    uglavnom, dolazi momak i sa kumom, bratom, andjibulom, pasenogom i ne znam ja sa kim sve kao da kupuje svemirski brod pa krenuse svi da ga zagledaju i provjeravaju, a izasli su iz audija koji je tad vrijedio bar 20k....... ja gledam i ne vjerujem zagleda auto 20 ljudi kao da ce da investira u njega 30k eura

    Veli BRATOO nemam ja para toliko moze li to nize koja je zadnja... mene ono boljelo uvo samo da ga maknem da ne sjedi pred kucu i trune, reko evo 1100.... BRATOO ja imam samo 1050 i vadi pare i kaze ako oces oces, ako neces ima ko oce
    ja reko gledaj druze da cu ga sad zapalit necu ti ga dati ispod 1200 ni centa pokupise se oni i odose, dolazi 2 sata kasnije i donosi 1200 i uze auto..... pacijenti..
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. #231
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,081
    Thanks Thanks Given 
    713
    Thanks Thanks Received 
    1,949
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    a kakva su vam iskustva kad trgujete...?

    jednom prilikom ja nasao 407 karavan, ali u berane...stavio covjek oglas, top stanje, full oprema, na slike stvarno ok... ja zovem covjeka on kazeo dovezao sam ga za sebe iz njemacke,.... servisirao sam ga samo sa djelovima koje sam donosio iz njemacke i sl.... auto top...dva seta guma i sl... mijenjam ga jer sam uzeo novijeg mercedesa pa da ne stoji... cijena ne moze dolje ni centa... a ja mu velim ako je takav kakav kazes, onda racunaj da je prodat....
    uglavnom cijena bila dobra za to godiste i opremu... ja zamolim jednog poznanika gore da ga pogelda, veli on spolja je ok...a ako je to vlasnik onda ne brini on ti je super to ti je tako kao sto kaze.... i ja ne budem lijen nego opalim za Berane....
    nadjem auto, parkirano u centar, glibavo toliko da mu boju ne moze prepoznati... uzimam kljuc, otkljucavam, ne otvara se desni retrovizor, nema zadnjeg brisaca, a kad sam krenuo da otvorim vozacev prozor, staklo samo pade i cujes samo mehanizam kako krlja i sajlu koja se zapetljala....ja ga pitam sto je ovo, a to kao nije bilo no mora tu od stajanja... upalih ga... radi ok ali se cuju trapovi... gume neke najgore moguce, ne sjecam se koje su bile...a od opreme nema pola sto je nabrojao...
    ja se fino spakuj i nazad... onda mi salje poruku veli spusticu cijenu 50e da napravis ovo da se moze registrovat , a podizac ajde i adje...no retrovizor i brisac... ko ce se oko toga bakcat


    a kad sam alfu159 prodavao, pitaju me svi redom a koliko ti trosi... ja svima onako kako jeste.... racunaj 10 kroz grad....otovoreno racunaj oko 6..... uglavnom prosjek na malo vecu kilometrazu bude izmedju 9 i 10..... a onda ide prica a to ti masu, to mora manje... pasat trosi 6 i sl
    Last edited by E_K_V; 28-02-18 at 09:08.

  7. #232
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    A sto se kupovine tice, ja evo vec mjesec dana trazim auto da kupim...
    do 3-4 hiljade nema se sta gledati osim nekih starijih auta i to uglavnom eto za neko kratkorocno rjesenje....
    od 3-4 pa do 7-8 hiljada apsolutno treba izbjegavati auta jer su sva ta auta uglavnom precijenjena, izraubovana novija kola koja ne vrijede te pare, novija kola sa kilometrazama da ti se zavrti u glavu, uglavnom nema ponude da valja....
    od 8 do 12 hiljada se moze naci nesto da valja i da vrijedi tih para......

    uzgred, pogledao sam jedno 50 auta u zadnjih mjesec dana, fascinira me da mi je kod svakog auta vlasnik se preko telefona kleo da je full stanje i da nema ulaganja, a kad odem da vidim na svako od tih auta sam nalazio neke krupnije nedostatke i to ono ocigledno da ga ne moras voziti kod majstora na provjeru....
    sto se tice kilometraze na 15 auta je spustana kilometraza od tih 50 sto sam gledao, samo broj sasije posaljem u ovlasceni servis i stigne povratna informacija.... i uvijek se posle toga vlasnik auta kleo na djecu, snahe, tazbinu itd da nije znao da je korigovana km i da ce ubit zaklat tamo nekog... dok je jedan meni prijetio da lazem i da ocu da mu spustim cijenu, a coeku na auto pise 150k km a u roksped po broju sasije ocitava zadnji servis u njemacku na 190k km i to 2016 godine...

    Ko oce da kupuje auto u CG a oce polovno, mogu slobodno reci da ispred sebe ima nemogucu misiju.....
    Last edited by lucke91; 28-02-18 at 09:24.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #233
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,081
    Thanks Thanks Given 
    713
    Thanks Thanks Received 
    1,949
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    ja imam sad taj problem.... treba da uzimam drugo auto zbog supruge.... treba mi nesto malo, jeftino za odrzavanje i sl...
    kupiti nesto da valja za 3000 je izgleda nemoguca misija....a da niej staro 20 godina ili da ne treba uloziti jos toliko u auto...
    prije 2 dana sam bio da vidim pezo 206 za kojega covjek kaze 2 seta guma, servisitran redovno kod knezevica, kupljen u verano i sl.... ja tamo, autu se ljusti boja, radi kao da je presao milion a ne 200000.... spolaj zalostan.... iznutra jos vise... nema sto se u to auto ne cuje da lupa ili skripi...

  9. #234
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    A sto se kupovine tice, ja evo vec mjesec dana trazim auto da kupim...
    do 3-4 hiljade nema se sta gledati osim nekih starijih auta i to uglavnom eto za neko kratkorocno rjesenje....
    od 3-4 pa do 7-8 hiljada apsolutno treba izbjegavati auta jer su sva ta auta uglavnom precijenjena, izraubovana novija kola koja ne vrijede te pare, novija kola sa kilometrazama da ti se zavrti u glavu, uglavnom nema ponude da valja....
    od 8 do 12 hiljada se moze naci nesto da valja i da vrijedi tih para......

    uzgred, pogledao sam jedno 50 auta u zadnjih mjesec dana, fascinira me da mi je kod svakog auta vlasnik se preko telefona kleo da je full stanje i da nema ulaganja, a kad odem da vidim na svako od tih auta sam nalazio neke krupnije nedostatke i to ono ocigledno da ga ne moras voziti kod majstora na provjeru....
    sto se tice kilometraze na 15 auta je spustana kilometraza od tih 50 sto sam gledao, samo broj sasije posaljem u ovlasceni servis i stigne povratna informacija.... i uvijek se posle toga vlasnik auta kleo na djecu, snahe, tazbinu itd da nije znao da je korigovana km i da ce ubit zaklat tamo nekog... dok je jedan meni prijetio da lazem i da ocu da mu spustim cijenu, a coeku na auto pise 150k km a u roksped po broju sasije ocitava zadnji servis u njemacku na 190k km i to 2016 godine...

    Ko oce da kupuje auto u CG a oce polovno, mogu slobodno reci da ispred sebe ima nemogucu misiju.....
    Ma nema tu priče, užas smo od naroda, naročito prodavci auta. Ja sam naručio da mi dovezu auto, i platio auto koliko je i odje koštalo, možda i skuplje par stotina, ali evo treća godina ide i nemam većih kvarova. A kupio sam ga na 250k.
    this time next year...

  10. #235
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    u CG se kupuje auto samo ako nekog dobro znaš ili na preporuku...imaš za te pare blackovog jaguara i bannov 325xi, jesu teški za prodaju ali ako ti treba auto koji planiraš da voziš bar godinu dvije bolje uzmi dobar auto nego prodajan, ja nekako više volim da izgubim na cijenu nego da plaćam majstora, jedina razlika je što je u prvom slučaju manje cimanja

    inače što se prodaje tiče najmrznije mi je kad prodajem kupea (npr. Celicu) i dođe neko da ga gleda i onda "a ne znaam brate to je dvoje vrataa" a druže jesi li vidio na slike da je kupe i da je dvoje, što si dolazio onda da ga gledaš?! Ka da ti neko dođe da gleda motor i da se onda žali što može samo dvoje na njega...
    She is only here to annoy herself!

  11. #236
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Čuo sam za Auto Babović samo lijepe riječi. Ima li neko iskustva sa njima?
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  12. #237
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Čuo sam za Auto Babović samo lijepe riječi. Ima li neko iskustva sa njima?
    uzeo sam ja megana prije 5 godina, korektno sve

  13. #238
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,081
    Thanks Thanks Given 
    713
    Thanks Thanks Received 
    1,949
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Čuo sam za Auto Babović samo lijepe riječi. Ima li neko iskustva sa njima?
    ja nisam trgovao kod njih, ali sa poslom sm blizu i kad god bih svratio da pogledam nesto uvijek su bili maksimalno korektni i da kazu sto i kako a i sa cijenom...
    imas prodavaca koji misle da si dosao da im krades kad se pojavis na plac...

  14. #239
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,021
    Thanks Thanks Given 
    1,144
    Thanks Thanks Received 
    1,480
    Thanked in
    642 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Sto se tice prodaje polovnih kola, moja iskustva:

    - Oli pezo 308 dizel i pare?
    Pezo cijeni 1000 vise nego vrijedi, a tvome oce da ubije cijenu. Onda kaze - MOJ JE JEDINI REGISTROVAN I SERVISIRAN (kao da svi voze bez ulja i bez tablica)

    - Zanima li vas Golf V (kojeg cijeni 5.500 a vrijedi 3.5-4.0

    - Zanima li vas Pontiac Firebird ili tako neka udovica

    - Dacu ti BMW 318i prije hrista cijenim ga 3 iljade!

    A tek za skupo auto:

    - Zanima li te da ti dam C200cdi 2008, Pezo 207 i beton?

    - Nudim ti BAGER i 3 iljade

    - Nudim ti betonske podloge i ostali gradjevinski materijal

    - Zove me coek da ja njemu dodam 30 hiljada eura za porse kajen.....

    - Moze li golf V GTI ka nov 11 iljada....


    PACIJENTI JEBENI, ovakvoga naroda na svijet nema samo da ucari sitno...

    Onda "kupci" koji dodju i oce da gledaju i probaju auto..Nema problema, imas li pare? Pa nemam sad imacu brzo, e onda kad budes imao mozes da probas a ne sad da se vozas jer ti je dosadno..

    - Moze li kod mog majstora?
    NE MOŽE, SAMO U OVLAŠĆENI SERVIS, SVE STO NADJU JA PLAĆAM NOVO DA SE STAVI.
    Ali ja ocu kod moga majstora
    UIGRANA procedura dje majstor tobos nadje nepostojeci kvar pa ubija cijenu...

    Ne znam sto ce mi pisanija al poludjeh danas, 7 poruka i 3 poziva, samo pacijenti
    nikad vise necu uzet auto koje ne planiram da vozim minimum 5 godina ili da ga bacim tada
    Mome kumu kad je prodavao A8,zove ga lik sa Cetinja i nudi mu garderobu u vrijednosti auta

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  15. #240
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,291
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    1,178
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Čuo sam za Auto Babović samo lijepe riječi. Ima li neko iskustva sa njima?
    Ja do sada kupio dvoje kola, nikakvih problema. Jedan se vozi evo 8 godin, drugi 5.

    Oboje kola kada sam kupovao dao auta na provjeru, drugo mi dao da vodim kuci preko veceri da bih ujutro posao odmah u Alliance.

    Da napomenem ne poznajemo se privatno.

  16. #241
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,698
    Thanks Thanks Given 
    2,367
    Thanks Thanks Received 
    4,470
    Thanked in
    2,585 Posts

    Default

    pazi situaciju

    prije tacno dvije godine poreska je procijenila auto 10192 eura
    sad posle 2 godine 9789 eura
    pa jeli realno ljudi?

    kakaeovo nacin?


  17. #242
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    boliihqrc
    She is only here to annoy herself!

  18. #243
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Jbt koje je to auto koje tako dobro drzi cijenu?

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

  19. #244
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,148
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    A Toyota...

    Poslato s Jadrana

  20. #245
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,698
    Thanks Thanks Given 
    2,367
    Thanks Thanks Received 
    4,470
    Thanked in
    2,585 Posts

    Default

    toyota


  21. #246
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    poreska je inace mjerilo, u ovom slucaju, valjda nekog kvaliteta vozila?
    f6

  22. #247
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,698
    Thanks Thanks Given 
    2,367
    Thanks Thanks Received 
    4,470
    Thanked in
    2,585 Posts

    Default

    ne nije nikakvo mjerilo ner za 2 godine trebala je izgubit bar 1500 eura


  23. #248
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,148
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Ne može, oni znaju kako ti to odrzavaš i pazis i nece da te šokiraju i podcjenjuju tvoj trud! Pravda za poresku.

    Poslato s Jadrana

  24. #249
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,698
    Thanks Thanks Given 
    2,367
    Thanks Thanks Received 
    4,470
    Thanked in
    2,585 Posts

    Default

    znaši dasi mozda u pravu?


  25. #250
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Ah ta Toyota....

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Page 10 of 30 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DVB-T2 u Crnoj Gori
    By milos179 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 1860
    Last Post: 23-01-23, 20:45
  2. Tržište radne snage u Crnoj Gori
    By MonterO in forum Ekonomija
    Replies: 3
    Last Post: 21-04-10, 10:16
  3. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. KOLIKO AUTOMOBILA IMA U CRNOJ GORI?
    By strigger in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 42
    Last Post: 16-02-04, 04:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •