Page 14 of 30 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast
Results 326 to 350 of 739

Thread: Tržište automobila u Crnoj Gori

  1. #326
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,784
    Thanks Thanks Given 
    2,400
    Thanks Thanks Received 
    4,510
    Thanked in
    2,606 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    ali mora da si sipa lose gorivo.

    Ovo mi je najjace.


  2. #327
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Kod cupka u mondo, nikad ga vidjeo nisam tek ga upoznao, dao mi je auto da vozim i provjeravam dje god ocu, auto prenocilo kod mene pred kucu i ja ga sjutra dan zvao i kupio ga. Auto od 12k eura. Toliko o mondu. Nema preko.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  3. #328
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Ostao sam duzan da pojasnim zasto sam rekao da se zaobilazi Ventura.

    Posao je brat tamo, sa zajednickim prijateljem Kokotovica, i kupio auto. Ovaj mu je rekao da auto nema greske, da je top, standardna prica. Ne moze da se vodi kod majstora, mozes ti da dovedes majstora da ga on malo pogleda ali to je to u sustini. Sto se desava, sjutra dan, auto ne moze nidje. U tom trenutku ne znamo sto je, ali pretpostavljamo da je dizna. Nakon poziva, veli tip dovedi ga da popravim ja. Pare, kaze, necu da ti vratim i kola ne mozes da zamijenis jer je auto bio ispravan i u top stanju dok je bio kod mene, ali ja mogu da ti popravim to samo nadji slepu. Nemoj ga popravljat kaze u Podgoricu, ne vjerujem ja tim majstorima dolje nista. Odslepasmo auto, slepom koju je on poslao. Sjutra dan zove, napravljeno kaze. Mi tamo, brat proba auto.. ide dobro. Kaze napravio sam ti ovo, zamijenio diznu, ali mora da si sipa lose gorivo. Krenusmo mi da idemo, veli Marko - slepa treba da se plati. Da se plati slepa? Uz kratko natezanje i prepirke on rece da ce preuzet troskove slepe. Posteno, nema sto.


    Ja razumijem da je to stvar sa polovnjacima, da ne znas sto ces ubosti, ali posli smo tamo sa pricom da je tip najbolji, da nece da zajebe. Pa nije bas tako. Sto se mene tice, negativna reputacija.
    Znaci zamijenio diznu i platio slepu i negativna? Pa dobro.. Neka si napisao ahhaHHhahHahaha

    Ja bih potpisao da svi takvi budu...

  4. #329
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Ostao sam duzan da pojasnim zasto sam rekao da se zaobilazi Ventura.

    Posao je brat tamo, sa zajednickim prijateljem Kokotovica, i kupio auto. Ovaj mu je rekao da auto nema greske, da je top, standardna prica. Ne moze da se vodi kod majstora, mozes ti da dovedes majstora da ga on malo pogleda ali to je to u sustini. Sto se desava, sjutra dan, auto ne moze nidje. U tom trenutku ne znamo sto je, ali pretpostavljamo da je dizna. Nakon poziva, veli tip dovedi ga da popravim ja. Pare, kaze, necu da ti vratim i kola ne mozes da zamijenis jer je auto bio ispravan i u top stanju dok je bio kod mene, ali ja mogu da ti popravim to samo nadji slepu. Nemoj ga popravljat kaze u Podgoricu, ne vjerujem ja tim majstorima dolje nista. Odslepasmo auto, slepom koju je on poslao. Sjutra dan zove, napravljeno kaze. Mi tamo, brat proba auto.. ide dobro. Kaze napravio sam ti ovo, zamijenio diznu, ali mora da si sipa lose gorivo. Krenusmo mi da idemo, veli Marko - slepa treba da se plati. Da se plati slepa? Uz kratko natezanje i prepirke on rece da ce preuzet troskove slepe. Posteno, nema sto.


    Ja razumijem da je to stvar sa polovnjacima, da ne znas sto ces ubosti, ali posli smo tamo sa pricom da je tip najbolji, da nece da zajebe. Pa nije bas tako. Sto se mene tice, negativna reputacija.
    Možete li da zamislite ovoga lika kao priča ove gore priču


  5. #330
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,320
    Thanks Thanks Given 
    727
    Thanks Thanks Received 
    1,191
    Thanked in
    665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Kod cupka u mondo, nikad ga vidjeo nisam tek ga upoznao, dao mi je auto da vozim i provjeravam dje god ocu, auto prenocilo kod mene pred kucu i ja ga sjutra dan zvao i kupio ga. Auto od 12k eura. Toliko o mondu. Nema preko.
    Ja sam oba auta kupio na isti nacin kod ovih sto ih spominjao na Zabjelo. Dali mi auto bez dinara (dva cijela dana k da bude navece kod mene) da vozim dje hocu i onda se vratim sjutra dan da pokusam da dogovorim bolje uslove, ili spustim cijenu ako nadju neku falinku. Stvarno su korektni.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  6. #331
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Ostao sam duzan da pojasnim zasto sam rekao da se zaobilazi Ventura.

    Posao je brat tamo, sa zajednickim prijateljem Kokotovica, i kupio auto. Ovaj mu je rekao da auto nema greske, da je top, standardna prica. Ne moze da se vodi kod majstora, mozes ti da dovedes majstora da ga on malo pogleda ali to je to u sustini. Sto se desava, sjutra dan, auto ne moze nidje. U tom trenutku ne znamo sto je, ali pretpostavljamo da je dizna. Nakon poziva, veli tip dovedi ga da popravim ja. Pare, kaze, necu da ti vratim i kola ne mozes da zamijenis jer je auto bio ispravan i u top stanju dok je bio kod mene, ali ja mogu da ti popravim to samo nadji slepu. Nemoj ga popravljat kaze u Podgoricu, ne vjerujem ja tim majstorima dolje nista. Odslepasmo auto, slepom koju je on poslao. Sjutra dan zove, napravljeno kaze. Mi tamo, brat proba auto.. ide dobro. Kaze napravio sam ti ovo, zamijenio diznu, ali mora da si sipa lose gorivo. Krenusmo mi da idemo, veli Marko - slepa treba da se plati. Da se plati slepa? Uz kratko natezanje i prepirke on rece da ce preuzet troskove slepe. Posteno, nema sto.


    Ja razumijem da je to stvar sa polovnjacima, da ne znas sto ces ubosti, ali posli smo tamo sa pricom da je tip najbolji, da nece da zajebe. Pa nije bas tako. Sto se mene tice, negativna reputacija.
    Znaci, prodao ti covjek auto, ti ga odveza, on uzeo pare...
    Sjutradan vidis da nesto ne valja, covjek posalje slepu, popravi kvar, sve o njegovom trosku...
    Iako nikakvu obavezu prema tebi nije imao...
    I sad auto radi normalno...
    Ok...
    Valja znati ove stvari za ubuduce, da zaobilazimo Venturu u sirokom luku...

  7. #332
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ja ne znam sto ljudi komplikuju, imate kod jocka blizu Amsterdama auta na izbor koliko volite, let za amsterdam u petak u 15.20 iz PG preko BG 200e u petak vece ste tamo, 20e voz od amsterdama do cuijka, kod njega imate auta na izbor i sve direktno vidite da vas niko ne laze, on vam organizuje dje da prenocite skoro dzabe i pripremi sve papire, u subotu ujutru krenete nazad u subotu vece nocite u sloveniju(za 20e u motel neki), i u nedjelju vece ste u pg, sveukupno 500e troskovi sa asvionom spavanjem gorivom i putarinama i ne laze vas niko i znate sto ste kupiili sa sve pravom kilometrazom servisnom itd i ustedite bar 500e sto zarade trgovci na vas (i usput podjete na qrve za 50e da birate )
    She is only here to annoy herself!

  8. #333
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,586
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Daj kontakt...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  9. #334
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,182
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Kurava? Sram te bilo....

  10. #335
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ovi ozenjeni najvise obozavaju da "trguju" tamo

    +31 6 87514351 viber
    Last edited by NSX; 29-09-19 at 17:44.
    She is only here to annoy herself!

  11. #336
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Mislim da ima neko iz PG organizuje put i pomaže pri kupovini na ove licitacije u FR pa ko je oran neka se promuči malo a ko nije neka plati odje i zavšena priča..

    Evo ima i Holandija što postavi kolega NSX, pa se malo pokrenite ili su svi u nekim projektima pa ne mogu žrtvovat nekolika radna dana i vikend i kupit auto povoljnije i bolje...
    Last edited by METZ; 29-09-19 at 17:49.

  12. #337
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ima ljudi koji organizuju i puteve do Holandije kombijem ali problem sa takvim organizacijama je sto gubis bukvalno cijelu radnu nedjelju a to je vecini ljudi koji rade problem(i na kraj te isto izadje + se namucis), ovako ko moze u petak da izadje ranije s posla i to je to
    She is only here to annoy herself!

  13. #338
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ja ne znam sto ljudi komplikuju, imate kod jocka blizu Amsterdama auta na izbor koliko volite, let za amsterdam u petak u 15.20 iz PG preko BG 200e u petak vece ste tamo, 20e voz od amsterdama do cuijka, kod njega imate auta na izbor i sve direktno vidite da vas niko ne laze, on vam organizuje dje da prenocite skoro dzabe i pripremi sve papire, u subotu ujutru krenete nazad u subotu vece nocite u sloveniju(za 20e u motel neki), i u nedjelju vece ste u pg, sveukupno 500e troskovi sa asvionom spavanjem gorivom i putarinama i ne laze vas niko i znate sto ste kupiili sa sve pravom kilometrazom servisnom itd i ustedite bar 500e sto zarade trgovci na vas (i usput podjete na qrve za 50e da birate )
    Ovo je neki naš čovjek?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #339
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    jeste, vec godinama salje auta ovamo (i u MKD Srbiju itd)
    She is only here to annoy herself!

  15. #340
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,586
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Imate i iz Dubrovnika let za Amsterdam... Bude po 60-70€ karta...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  16. #341
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,512
    Thanks Thanks Given 
    5,375
    Thanks Thanks Received 
    3,870
    Thanked in
    1,529 Posts

    Default

    Vala NSX evo me u holandiju nidje skupljih kola nema na svijet a dizeli se ne voze. posto imam masu stvari za cg da vracem lomim se da uzmem kola i da se vratim sa njima dolje. No ovdje su kola skuplja nego idje makar ovo sto sam ja gledao. Daj mi molim te sajt ovog covjeka da vidim o cemu se radi. Pocicu licno u petak sledeci da vidim kako je to ali bih isto pogledao ponudu prvo...

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  17. #342
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ima ali iz PG je 80-90e taksi do tamo mada zato je direktan let
    She is only here to annoy herself!

  18. #343
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    jeste, vec godinama salje auta ovamo (i u MKD Srbiju itd)
    Zar on ne pravi samo izlazne papire za kola koja kupis od koga god?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #344
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Vala NSX evo me u holandiju nidje skupljih kola nema na svijet a dizeli se ne voze. posto imam masu stvari za cg da vracem lomim se da uzmem kola i da se vratim sa njima dolje. No ovdje su kola skuplja nego idje makar ovo sto sam ja gledao. Daj mi molim te sajt ovog covjeka da vidim o cemu se radi. Pocicu licno u petak sledeci da vidim kako je to ali bih isto pogledao ponudu prvo...

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    ostavio sam viber njegov slobodno mu posalji poruku i reci koja kola te zanimaju pa nek ti on napise cijene i poslace ti i slike, 200 auta mjesecno stigne u CG iz Holandije vecina preko njega ne bi ih ljudi uzimali da se ne isplati
    She is only here to annoy herself!

  20. #345
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Zar on ne pravi samo izlazne papire za kola koja kupis od koga god?

    radi i to, imas varijantu da ti samo pravi papire ako uzmes kod nekoga drugog ali moze i da ti nabavi auta
    She is only here to annoy herself!

  21. #346
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,512
    Thanks Thanks Given 
    5,375
    Thanks Thanks Received 
    3,870
    Thanked in
    1,529 Posts

    Default

    Ja NSX nisam prevarant nikad ne bih mogao da kupim, zamazem, skinem kilometrazu i uvalim.
    Ne osudjujem unaprijed ali kad vidim uvoz holandija preskacem. Hvala za broj kontaktiracu ga pa se nadam da ce me razuvjerit


    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  22. #347
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    radi i to, imas varijantu da ti samo pravi papire ako uzmes kod nekoga drugog ali moze i da ti nabavi auta
    ja sam nesto ubijedjena da nema plac.
    ne znam da li je neko pomenuo, al ako nije, evo


    https://www.exportwagen.eu/cz/CMS/MT...erwijk-market-
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #348
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ja NSX nisam prevarant nikad ne bih mogao da kupim, zamazem, skinem kilometrazu i uvalim.
    Ne osudjujem unaprijed ali kad vidim uvoz holandija preskacem. Hvala za broj kontaktiracu ga pa se nadam da ce me razuvjerit


    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    jes iz francuske italije i njemacke ih kupuju u salon kad uvoze svi trgovci odavde kupuju tamo auto koje ima poneko ostecenje koje je tamo skupo za popravit a ovdje se zavrsi za 100e, pa na tome i zarade, ljudi uzimaju iz holandije najvise zato sto su tamo ostecenja uglavnom vizuelna jer bolje je na duzi put krenut sa ulubljenim branikom nego da ti je DPF filter zacepljen kao sto ih trpaju ovi na slepu iz francuske i njemacke pa onda popravljaju na ct a prednost toga sto podjes sam je sto licno mozes da vidis sta je u pitanju
    She is only here to annoy herself!

  24. #349
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,512
    Thanks Thanks Given 
    5,375
    Thanks Thanks Received 
    3,870
    Thanked in
    1,529 Posts

    Default

    Nejasno mi je jer ja dnevno ne vidim 2 dizela ovdje i to su uglavnom novi volvo dzipovi ili porse kajen. Provjericemo, svakako hvala za info

    Edit: Na struju ih je takodje koliko hoces i hibrida ali dizela vrlo malo, skoro nista

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  25. #350
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    nove ekoloske takse

    ima i kod haverkampa auta povoljno ima na sajtu slika viskoe rezolucije i tacno pokaze ogrebotine, npr. kolko vidim ovakvi golfovi se kod nas krecu oko 10...a sigurno nisu dobri kao ovaj

    http://www.carsforexport.nl/galerij/...ey=3335&lijst=
    She is only here to annoy herself!

Page 14 of 30 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DVB-T2 u Crnoj Gori
    By milos179 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 1860
    Last Post: 23-01-23, 20:45
  2. Tržište radne snage u Crnoj Gori
    By MonterO in forum Ekonomija
    Replies: 3
    Last Post: 21-04-10, 10:16
  3. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. KOLIKO AUTOMOBILA IMA U CRNOJ GORI?
    By strigger in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 42
    Last Post: 16-02-04, 04:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •