Results 1 to 25 of 25

Thread: Englezi: Nova Jugoslavija sa Srbijom, Crnom Gorom i Bosnom

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Englezi: Nova Jugoslavija sa Srbijom, Crnom Gorom i Bosnom

    Predlog Instituta za političke studije iz Londona:

    Nezavisna Bosna i Hercegovina treba da prestane da postoji. Republika Srpska, u sadašnjim granicama, treba da se spoji sa Srbijom. Srbima Vukovar i Republika Srpska, Hrvatskoj Mostar i Hercegovina, a od ostatka i Sandžaka stvara se Bošnjakija, stoji u prijedlogu
    Balkan je, izgleda, i dalje među najizazovnijim regionima za zapadne eksperte šarolikog profila, o čemu svjedoči najnoviji prijedlog jednog, dosad malo poznatog instituta iz Londona za novo, radikalno prekomponovanje ovog prostora.
    Institut za političke studije iz Londona, čiji eksperti pretenduju na ugled umjerenih, upravo je sačinio dokument u kojem nudi ”racionalno rješenje za balkanski problem”, ali upozorava da je takvo rješenje moguće samo ako je međunarodna zajednica spremna da organizuje mirovnu konferenciju o ponovnom uređenju granica u regionu. Rješenje koje je ponuđeno tim dokumentom je, međutim, takvo da bi se moglo smjestiti samo u okvire jedne nove Versajske konferencije.

    PRESELJAVANJA NARODA

    Prema prijedlogu londonskog Instituta, Hrvatska bi, za početak, trebalo da odustane od Vukovara, Belog Manastira, Erduta i Borova. Ta mjesta bi trebalo da se pripoje Srbiji, a istovremeno bi se omogućilo desetinama hiljada srpskih izbjeglica iz Hrvatske da se vrate u Krajinu.
    Nezavisna Bosna i Hercegovina treba da prestane da postoji. Republika Srpska, u sadašnjim granicama, treba da se spoji sa Srbijom, čime bi se, kako je navedeno, zadovoljile istorijske želje Srba da kontrolišu teritorije s druge strane Drine.
    Za uzvrat, Srbija treba da bude spremna da odustane od Sandžaka, a Crna Gora bi trebalo da dopusti opštinama Rožaje i Pljevlja da postanu dio sandžačkog regiona.
    Predloženo rješenje predviđa i da Srbija dopusti Mađarima iz sjeverne Vojvodine da se pripoje domovini, kao i gradovima Bosilegrad i Danilovgrad, u kojima pretežno žive Bugari, da se sjedine s Bugarskom.
    Hrvate iz Vojvodine treba ohrabriti da se presele u unutrašnjost Hrvatske uz određene kompenzacije.
    Opštinama na jugu Srbije - Preševu, Bujanovcu i Medveđi - trebalo bi dopustiti da se pridruže Kosovu. S druge strane, Srbiji bi trebalo prepustiti kontrolu nad opštinama Leposavić, Zubin Potok i Zvečane na sjeveru Kosova, gdje pretežno žive Srbi.
    Prema prijedlogu Instituta, Kosovo, kojim trenutno upravlja administracija UN, trebalo bi da se, zajedno s opštinama Preševo, Bujanovac, Medveđa, Ulcinj i Plav, te selima u oblasti Malesija u Crnoj Gori, pripoje Albaniji.
    Srpsko i crnogorsko stanovništvo koje živi na tim teritorijama trebalo bi podstaći da se, uz određene kompenzacije, preseli u Srbiju ili Crnu Goru.
    Zapadne oblasti Makedonije, koje naseljavaju Albanci, trebalo bi da se, takođe, pripoje Albaniji. Skoplje treba da i dalje ostane prijestonica nezavisne države, dok bi Albance koji žive u tom gradu trebalo ohrabriti i organizovati da se kolektivno presele u Tetovo.

    PONOVO JUGOSLAVIJA

    Poslije ovih izmjena, Makedonija bi trebao da bude neutralna država, pri čemu bi susjedne države, prije svega, garantovale njen suverenitet, a njeno ime bi moglo da bude - Republika Ilindenska Makedonija.
    Političko uređenje svih ovih država treba da ostane isto kao i sada, a Srbija i Crna Gora, Sandžak i muslimanski regioni BiH (Bošnjakija) trebalo bi da oforme labavu konfederaciju pod imenom Jugoslavija.
    Hrvatska bi trebalo da dobije i region Hercegovine u kojem žive Hrvati, uključujući Mostar.
    Tekst londonskog insistuta proslijeđen je, u vidu prijedloga, Evropskoj uniji, SAD, Kini, Rusiji i zemljama u regionu.

    http://www.jutarnje.ba/aktuelno-det.asp?N_UID=3326
    Last edited by Carski; 21-05-05 at 23:52.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down Anglocionisti sanjaju velikosrpski san

    Tako je to kad anglocionisti sanjaju velikosrpski san. Englezi su kreatori krvavog rata na Balkanu koji su izveli preko njihovih agenata medju Srbima i Hrvatima, od kojih je najpoznatiji Slobodan Milosevic. Ovaj institut je takodje poznat po lobiranju za zlocinacku srpsku stranu, medjutim Evropa je uvidjela koji su anglocionisticki stavovi i pocela se jasno distancirati od tih planova.

    Ovo je samo jos jedan pucanj praznom puskom.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Anglocionisti, Jevreji.. Ti si neki Hitlerovac, a..? Sa druge strane šta kukaš, tvoje "KosovA" bi po ovom predlogu postalo ionako nezavisno, a "Sandžak" izdvojio iz Srbije...
    Last edited by Carski; 21-05-05 at 23:57.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Carski
    Anglocionisti, Jevreji.. Ti si neki Hitlerovac, a..? Sa druge strane šta kukaš, tvoje "KosovA" bi po ovom predlogu postalo ionako nezavisno, a "Sandžak" izdvojio iz Srbije...

    Po cemu hitlerovac? :-)

    Nisu svi jevreji cionisti, momak ne petljaj se u ono sto ne razumijes. :-)

    P.S.

    Hvala lijepo, tudje necemo - svoje ne damo. :-)
    Last edited by Dobrusky; 21-05-05 at 23:59.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jevrejin koji nije cionista nije Jevrejin, jer cionizam podrazumeva povratak Jevreja u njihovu domovinu Izrailj. Očigledno ti neke stvari ne razumeš.. To bi isto bilo da neka strana sila protera Crnogorce iz Crne Gore, zar Crnogorci ne bi imali pravo da se vrate u Crnu Goru..?
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    Jevrejin koji nije cionista nije Jevrejin, jer cionizam podrazumeva povratak Jevreja u njihovu domovinu Izrailj. Očigledno ti neke stvari ne razumeš.. To bi isto bilo da neka strana sila protera Crnogorce iz Crne Gore, zar Crnogorci ne bi imali pravo da se vrate u Crnu Goru..?
    Carski definitivno si prolupao i pokvario sopstvenu temu. Nemam volje da se nadmudrujem sa tobom oko nekih stvari koje su tako banalne... :-)

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti si započeo, a sad što bežiš - istina boli, jel'..
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Carski
    Ti si započeo, a sad što bežiš - istina boli, jel'..
    Pa zar ne vidis Carski da ovaj prijedlog znaci novi rat ?

    Ti mufljuzi iz tog Kraljevskog instituta, to su zvijeri. Od toga nema nista, vjeruj mi. Prati samo reakcije na to, pa ces vidjeti.

    P.S.

    Kako da tu n ijesu predvidjeli 1 000 000 Vlaha u Negotinskoj krajini i nnjihove najnovije zahtjeve za autonomijom. Oni izgleda nece u Rumuniju, ali hoce ono sto pripada svakoj manjini.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo što navodno predlaže nekakvi engleski Institut su Srbi pokušali na nož da dobiju od 90-te na ovamo, pa svi znamo kako su prošli.

    ne misle valjda e će ih neko ozbiljno shvatit a?

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Pa zar ne vidis Carski da ovaj prijedlog znaci novi rat ?

    Ti mufljuzi iz tog Kraljevskog instituta, to su zvijeri. Od toga nema nista, vjeruj mi. Prati samo reakcije na to, pa ces vidjeti.
    A ko bi vodio rat kada bi svi dobili?

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Kako da tu n ijesu predvidjeli 1 000 000 Vlaha u Negotinskoj krajini i nnjihove najnovije zahtjeve za autonomijom. Oni izgleda nece u Rumuniju, ali hoce ono sto pripada svakoj manjini.
    Jest, milion Vlaha u istočnoj Srbiji.. U tvojim snovima, Šiptaru..


    Quote Originally Posted by Crnogorac_Dukljanin
    Dobro to sve no stvarno mi nije jasan ovi cuk od carskoga ??? Jeli budalo jesili ti stvarno posa po qurcu ili samo onako posto si na socijalu pa trosis starima pare na internet a ???? Stvarno ,bez zahjeb*ancije ,jeli ti stvarno mislis da si tolki mozak da tvojijem maloumnim ckrabanjem odje mislis da ces jednoga pravoga Crnogorca ubijedit e je serebaljski gedza a ??????? Aaalooooo :hammer: pa koji ti je moj burazeru ti si stvarno posa po ........... Stoje jadan nebijo idi mrco zaposli se nedje , radi nesto korisno ,a ne prosipljes gnoj ovudijenako po vas bijeli dan ,znas li ti znali te jadi da ti samo cinis uste vecu mrznju pomedju nas i gedza serebaljskijeh ?????? Allooo cukni se malo jadan nebijo :hammer: :hammer:
    Vidim da si zinuo na moj k***c, ali zabadava, francuski govorim isključivo sa ženskama.. :wink:
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvuci strasno ali ne i nemoguce. Poslije svega, nista vise nije nemoguce.
    To sto tamo neki Englezi teoretiziraju kako bi mozda Balkan bio mirniji pa izadje sa ovakvom formulom nije najstrasnije u svemu.
    Na istu ovu formulu u trenu mozes naci hilljade domacih koji ce rec - savrsena ideja, konacno stranci kapiraju. http://www.cafemontenegro.com/forum/...s/icon_sad.gif I opet smo gdje smo bili .
    Inace, Bosna je oduvijek bila posebna a jos je interesantnija kao evropski paradoks. Odrzavaju je na zivotu ocigledno istovremeno razmisljajuci o "eutanaziji" .
    A najprije ce joj "domaci" doci glave. Mislim, iako su ona fina bosanska vremena trenutno pasé, i svaka trecina bi danas rado pojela one ostale 2 ...najsmjesnije i najtuznije je da su sve tri nama ostalima BOSANCI.
    Mogu oni pojedinacno inzistirati da budu RS, da budu Herceg Bosanci , da budu Bosnjaci ...okolini ste vi ipak Bosanci.
    Bosanci ste i onima koji vam ne misle lose i vole Bosnu kao pojam (pa sto ne i kao drzavu) i onima kojima ste samo dijaspora.
    Jer bosanski Srbi su ipak Srbi druge klase, falicni takoreci kao Herceg Bosanci.
    I tako je bosanski Srbin u Srbiji cim zine Bosanac pa makar se okitio svim srpskim znamenjem isto kao sto je Herceg Bosanac u Hrvatskoj Hercegovac sto je puno puno gore od Bosanca (jer su Bosanci pozitivni likovi) . http://www.cafemontenegro.com/forum/...on_mrgreen.gif
    Bosnjaci - **** ga, to su Bosanci izmedju Herceg Hrvata i Srba-ba.
    Meni je Dukljanin noces vec 2 puta ulio u casu a ne kaze se dzabe sto trijezan misli veseo zbori . Tako ja javno proklamiram svoja najtoplija osjecanja spram Bosne kao pojma, kao emocije, kao provoda, kao uspomene... Sta znam, dokle god postoji ta Bosna , postoji nesto dobro. Ili je to mozda samo sjecanje na nesto sto je bilo dobro.
    E sad, Bosni ce glave doci domaci teren prije zapada.
    Nisu "bosanci" dzabe "glupi" u svim vicevima http://www.cafemontenegro.com/forum/...s/icon_sad.gif . Procerdat ce sebe radi komsiluka a dok shvate da se trava samo cini zelenijom tamo nedje... ode voz.
    A Bosnjaci... nemaju ni oni tapiju na Bosnu iako se upinju.
    Bez ostalih su samo B od Bosanca...

    http://66.98.174.18/mp3/b/Bijelo%20D...%20Bosanac.mp3

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li mi neko objasniti zasto ja a ovolikim forumaskim stazom vise ne umijem postovati smiles ? :mad:

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bosanski Srbi > Srbi druge klase? Pa predsednik Srbije je Bosanac, pravi Sarajlija :smile:

    Reci ti meni, kako postavljaš one smajlove u tekst? Kod mene ni to ne ide..
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    Bosanski Srbi > Srbi druge klase? Pa predsednik Srbije je Bosanac, pravi Sarajlija :smile:

    Reci ti meni, kako postavljaš one smajlove u tekst? Kod mene ni to ne ide..
    Da znam rekla bih ti . To je do ovih s foruma, nekad oce nekad opet samo link
    Niti slika niti boldovan tekst... ova skripta im je totalno frustrirajuca.
    Ko zna, mozda im je to i cilj
    Usput, ima Bosanaca a ima i papaka.
    Last edited by Milijana; 22-05-05 at 02:31.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    Bosanski Srbi > Srbi druge klase? Pa predsednik Srbije je Bosanac, pravi Sarajlija :smile:

    Reci ti meni, kako postavljaš one smajlove u tekst? Kod mene ni to ne ide..
    Carski, predsjednik Srbije nije Bosanac, niti ima bilo kakve veze sa Bosnom.

    Predsjednik Srbije, Boris Tadic, je Crnogorac iz Pive! Inace, otac mu je jedan od osnivaca Beogradskog pokreta za "evropsku SCG" .

    Koliko znam, u Srbiji se Bosanci ama bas nista ne pitaju. Sve su to Crnogorci i Ercegovci, a ove ostale niko ne grebe ni 2%.

    cudi me da je Srbijanac uspio da dodje do mjesta premijera u Srbiji, svaka mu cast.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njeguše, u pravu si, ali čovek sam je rođen u Sarajevu..

    http://www.boristadic.org/biografija.htm
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crnogorac_Dukljanin
    Ma ljudji Naskoj Drzavi Crnoj Gori su vazda bili tezi domaci izrodi i poserebice no vanjski neprijatelji
    .
    a ti si veliki istoricar, pa ti je svaka rijec sveta. Mislim da bi bilo bolje da si ostao u Zagrebu i pridrzio se svoga zanata- frizerstvo.

    malacko je zeznuto kada frizeri pocnu formirati "akademije". no svaka cast Jevreme, dobro je da se ti lizes sa turcima. dobro si se prisjetio da su nam turci vazda bili najbliza braca.

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    Anglocionisti, Jevreji.. Ti si neki Hitlerovac, a..? Sa druge strane šta kukaš, tvoje "KosovA" bi po ovom predlogu postalo ionako nezavisno, a "Sandžak" izdvojio iz Srbije...
    Pa ti prizna da je Kosovo Nezavisno, a "Sandzak" je i tako deo C.Gore vrlo brzo.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebala bi neka nasa NVO napravit analizu o Velikoj Britaniji i poslat UN-u. Tu bi trebali predlozit da se Wales, Skotska i obe Irske (po istom etnickom principu kao sto oni nama predlazu) udruze u jednu drzavu. Keltiju. Onda vratit Falklanska ostrva Argentini a Engleze koji su na Gibraltaru humano preselit nazad vo London.

    Tikve.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    "Sandzak" je i tako deo C.Gore vrlo brzo.

    Ovo je nesto najnovije.Otvori novu temu sa ovim naslovom molim te,bice interesantno.

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Te granice su davno nacrtane

    Crtachi granica su umorni na Balkanu, nema vishe banana da gadjemo Vukovar i Dubrovnik pa traze pomoc iz Britanije koja ima dugo iskustvo u povlachenju vertikalnih i horizontalnih linija po raznim kontinentima, e hebali vas Britanci sa njihovim linijama uzduz i poprijeko Balkana.

    Ali je i ovo napredak u odnosu na 91, sad chekaju da im osudjeni za zlochin na po 20 godina strogog zatvora u sred Bijeloga grada i pravne drzave da im oni nacrtaju veliku drzavu.

    Ludilo nema granica, ako se nacionalno garnira, treba ovim talentima kupiti krede, da kao mala djeca po trgovima na asvaltu crtaju drzave, pa da neka komisija ocijeni koji je najludji crtez, da mu se plati borava u Kotor.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zašto se buniš, isto su tako komunisti 43'e crtali granice "novih" jugoslovenskih granica?! Zato je i došlo do rata kako je Juga raspadala, jer jedni nisu bili zadovoljni i osećali su se prevareni, drugi su pak čuvali "svoje", i ostalo je poznata priča....
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Za te granice je palo 1,7 mil. zrtava

    Quote Originally Posted by Carski
    Zašto se buniš, isto su tako komunisti 43'e crtali granice "novih" jugoslovenskih granica?! Zato je i došlo do rata kako je Juga raspadala, jer jedni nisu bili zadovoljni i osećali su se prevareni, drugi su pak čuvali "svoje", i ostalo je poznata priča....
    Ja ne zelim da ih ponovo crtam, ko voli nek izvoli. ali ne treba da se zanosi sa Englezima, mogu oni da sviraju qurcu i pjevaju do zore, granice su granice, zna se koliko su koshtale i kako su se crtale, ja ih poshtujem i ne pomjeram, ti Care Carski odrezi parche i plati cijenu ako imash muda poslije toliko uspjeha da ih pomjerish milimetar kvadratni, a josh ne znash koliko su koshtale od 91 u broju zrtava, ranjenih i raseljenih, cio trud uzalud , sve ojde u chetiri pichke lijepe materine, a vi josh uvijek sanjate, hladna voda i budjenje iz sna i krshtenja svega i svachega i dokazivanje svima od Triglava pa do Vardara, sjashite vishe sa tog ludog nacionalistichkog konja i chetnika antifashista sa masnim bradama i krezubim vilicama, Crna Gora nije i nece nikad biti Ravna Gora, dok je Lovcena i sinjega slanoga mora.

    Chuvajte shljive i njive po Srbiji, ne dirajte kremen kamen,
    dje stanuje zivi plamen.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan

    Chuvajte shljive i njive po Srbiji, ne dirajte kremen kamen,
    dje stanuje zivi plamen.
    Стари прдоња из Данске почео фурати агресиву. Ојха!

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Ovo je dobronamjerni savjet, koji je besplatan

    Quote Originally Posted by konstantin
    Стари прдоња из Данске почео фурати агресиву. Ојха!

    A shto se agresivnosti tiche, potrazi je u svojim redovima,
    kome sila lezi u topuzu,
    trgovi mu smrde nochovjeshtvom.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  2. Cetnici vladaju Srbijom i Crnom Gorom
    By Lovcen in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 13-07-04, 15:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •