Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 28

Thread: Siguran u sebe

  1. #1
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default Siguran u sebe


    'Vako...Dade mi Pgboy tj jedno njegovo zapažanje ideju da vam otvorim temu koja se tiče izjava ljepšeg pola pri odabiru njima idealnog muškarca.Kako dosta puta možemo da čujemo da su jako poželjni muškarci koji su sigurni u sebe,da vidimo šta vi mislite koliko čovjek,(nebitan je i pol),može da bude siguran u sebe,i kad se to kaže šta se pod time ustvari podrazumijeva?

    Pretpostavljam onako za sebe da su to oni koji nisu kompleksaši,koji se ne boje da budu sa nekim,koji imaju stav "ja hocu,ja mogu",ne posjeduju kod sebe vrdanje oće-neće itd...i sve to kad smo mi u pitanju.Ali da li to znaci i da smo mi sigurni da je to nepromjenljivo,da će ta sigurnost u sebe za 5,za 10 godina,nebitno kad,da bude ista.Da se ne možemo iznenaditi i odjednom se suočiti sa vrdanjem,sa nečijim(prirodnim) strahovima,stavu "ne želim,ne mogu"...

    Izvol'te.
    Last edited by Artemis; 31-01-12 at 23:38.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ljudi se prepoznaju. Nisu naučeni rođeni. Učenje je zaeban proces. Najljepše je kad sve o ljudima saznaš kroz Sebe. I onda čekaš svoju.. simetriju.. svoj.. patern. I onda polako. Lako je tad, u suštini. Dopunjavanje.. Izbor plesa. Pristajanje. Sve je bitno i sve je nebitno. Jer znaš koliko si učio do te (samo)spoznaje. Kad prepoznaš sve svoje ambivalentnosti u Drugom, lako je prista(ja)ti. Ako si siguran/na u Sebe, kako nisu u Drugog? To je Isto, i to je Jedno. Apsolutna (samo)kontrola. Blizanci. Nemaju svi toliko ludu sreću da (se) (pre)poznaju. Gubljenje i ponovno pronalaženje Ja u svakom zajedničkom trenutku. Svako iskustvo, svako učenje, sve je vrijedno tog trenutka. Da mi tijelo umre u najgorim mukama. ne bih osjećala ništa. Imala sam rašta posto(/a)(ja)ti.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hmmmmmm...
    e pa vako
    Siguran u sebe i po meni znac da nije kompleksas, da nema problema sa svatanjem nekih stvari i td...
    ali i neko ko ima malo izgradjenije poglede na buducnost, kako svoju, tako i "nasu"...
    moze biti siguran u sebe neko ko je prosao neke stvari, prevazisao pubertet i neke "djecije hirove" (konfuzna sam i sama sebi pa ne zamjerite )...
    Nista u zivotu nije sigurno, pa tako ni ta njegova sigurnost, svi imamo svoje momente, pa ne bi bilo strasno da i njemu dodje neki takav period kad mu je svega dosta i bla bla...
    Ali ako je sve ok izmedju dvoje normalnih ljudi sve prodje i sve se moze rijesiti
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  4. #4
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    siguran u sebe to znači da je sposoban da sa stavom mudraca lupa gluposti... no tnx ja više volm dijete u čovjeku..
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    siguran u sebe to znači da je sposoban da sa stavom mudraca lupa gluposti... no tnx ja više volm dijete u čovjeku..
    Odliiiiiicno receno!!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zlobnica View Post
    moze biti siguran u sebe neko ko je prosao neke stvari, prevazisao pubertet i neke "djecije hirove"
    Imam jednu malu zlatnu slikovitu knjigicu od Griva.Na jednoj strani slika-dječak sa pijetlom a ispod piše:
    "Znaš sve one djetinjaste navike za koje si vjerovala da će ih oni prerasti jednog dana?"
    Sledeća strana tj slika pokazuje starog čiku sa cvikerima i pijetlom a ispod piše " E,nece"


    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    više volm dijete u čovjeku..

    Taj rad



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #7
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    'Vako...Dade mi Pgboy tj jedno njegovo zapažanje ideju da vam otvorim temu koja se tiče izjava ljepšeg pola pri odabiru njima idealnog muškarca.Kako dosta puta možemo da čujemo da su jako poželjni muškarci koji su sigurni u sebe,da vidimo šta vi mislite koliko čovjek,(nebitan je i pol),može da bude siguran u sebe,i kad se to kaže šta se pod time ustvari podrazumijeva?

    Pretpostavljam onako za sebe da su to oni koji nisu kompleksaši,koji se ne boje da budu sa nekim,koji imaju stav "ja hocu,ja mogu",ne posjeduju kod sebe vrdanje oće-neće itd...i sve to kad smo mi u pitanju.Ali da li to znaci i da smo mi sigurni da je to nepromjenljivo,da će ta sigurnost u sebe za 5,za 10 godina,nebitno kad,da bude ista.Da se ne možemo iznenaditi i odjednom se suočiti sa vrdanjem,sa nečijim(prirodnim) strahovima,stavu "ne želim,ne mogu"...

    Izvol'te.
    Ja sam se uvijek pravila vazna da sam jaka, sigurna u sebe, kako god. I onda, kako godine prolaze, shvatim da to tek sada mogu reci. A sad mi je 29. Jesu li tu spoznaju donijele godine ili razna iskustva, pojma nemam. Mozda cu u 30. i nekoj isto ovo reci za 29.. Dakle, pojma nemam. Valjda je bitno kako se covjek osjeca u datom trenutku. Kako se nosi sa odredjenom situacijom, koliko moze da podnese. Slozicu se i ja da je vjera u sebe, imati svoje ja, ili kako god, odlika izgradjenih ljudi, nikako slabica i kompleksasa. Tako nekako :tongue:
    Ća je život vengo fantažija!

  8. #8
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Imam jednu malu zlatnu slikovitu knjigicu od Griva.Na jednoj strani slika-dječak sa pijetlom a ispod piše:
    "Znaš sve one djetinjaste navike za koje si vjerovala da će ih oni prerasti jednog dana?"
    Sledeća strana tj slika pokazuje starog čiku sa cvikerima i pijetlom a ispod piše " E,nece"
    hahahahhahahhahahahhahahhahhahahhahahhah genijalno

    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  9. #9
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo budna sam. To je odgovor. Dovoljno meni. Bitno je da ne zavisi od ljubavi a da ume da voli iskreno.

  10. #10
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako je ''siguran u sebe'' jedan od kriterijuma, po meni je to neko ko ima stav i dosljedan mu je, istrajan od pocetka do kraja u svojim idealima/snovima/interesovanjima, svjestan sebe, koji je u stanju da gura sam protiv svih, cak i ako nije ostvaren imace svoj identitet sto danas imaju samo rijetki.

    Poznajem jako malo ljudi (oba pola) sigurnih u sebe. Vecina prodaje drcnost, krije se iza klisea, glumata po opsteprihvacenim principima, a postavis mu nogu - prospe se citavom duzinom, ne daj Boze zagrebes malo cisto da vidis kako razmislja - cim ispuca sve The books of knjige fazone, zbuni se siroma'. Stabilnost je odavno deficitarna, ali danas imamo odlicnu zamjenu : siguran u sebe = materijalno siguran.

    Ljudi se stvarno prepoznaju i to je jedino sigurno.
    Last edited by nauzeja; 01-02-12 at 10:47.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja volim sigurne u sebe, u svoje stavove, ubjedjenja, istrajne, koji znaju shta hoce.

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    itekako .............. iz vrdave faze to apsolutne nepokolebljive sigurnosti
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    'Vako...Dade mi Pgboy tj jedno njegovo zapažanje ideju da vam otvorim temu koja se tiče izjava ljepšeg pola pri odabiru njima idealnog muškarca.Kako dosta puta možemo da čujemo da su jako poželjni muškarci koji su sigurni u sebe,da vidimo šta vi mislite koliko čovjek,(nebitan je i pol),može da bude siguran u sebe,i kad se to kaže šta se pod time ustvari podrazumijeva?

    Pretpostavljam onako za sebe da su to oni koji nisu kompleksaši,koji se ne boje da budu sa nekim,koji imaju stav "ja hocu,ja mogu",ne posjeduju kod sebe vrdanje oće-neće itd...i sve to kad smo mi u pitanju.Ali da li to znaci i da smo mi sigurni da je to nepromjenljivo,da će ta sigurnost u sebe za 5,za 10 godina,nebitno kad,da bude ista.Da se ne možemo iznenaditi i odjednom se suočiti sa vrdanjem,sa nečijim(prirodnim) strahovima,stavu "ne želim,ne mogu"...

    Izvol'te.
    Nije onaj ko je "siguran u sebe" neki supermen i nadbiće nego jedno zrelo čeljade svjesno sebe, svojih mana, vrlina, realno savjesno i nadasve normalno! Koja žena ne bi voljela takvog muškarca?
    Sigurno da ćeš više voljeti muškarca sa stavom, kakav god on bio, nego onoga koji mijenja svoje mišljenje kako "vjetar dune", koji nema snage niti hrabrosti da se suoči sa svim što mu se nađe na putu? Prosto, onaj koji nije siguran u sebe je slabić, a slabiće niko ne želi u svojoj blizini...vjerujem da su i oni negdje u dubini svjesni sebe pa su zato i nesigurni
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    jes al kad ima stav onda je nepromjenljiv i zene opet to ne vole, ajd vam ugodi
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #15
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    jes al kad ima stav onda je nepromjenljiv i zene opet to ne vole, ajd vam ugodi
    Sta ce mi muskarac kojeg cu ja oblikovati?

  16. #16
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nismo se ukapirali ocigledno, ipak na kraju ne volite muskarce koji se drze misljenja
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #17
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    hahahhahaah "klizni" stav:mrgreen:
    ne mora da znači... mislim da stav nije nešto što se ne da promijeniti, ali je bitno da ga formiraš na osnovu svojih zapažanja, ne kršeći svoje moralne kodekse i "ni po babu, ni po stričevima"...uostalom, ja vjerujem da se međusobno privlače osobe koje imaju sličan način ramišljanja i djelovanja ...i kad kažem da ima stav, onda ne mislim na "zaključke" koje je donio u vezi sa svakom mogućom životnom situacijom...jednostavno čovjek koji zna šta želi i to jasno saopštava. I nije čovjek koji udovoljava svojoj ljubavi (ženi koju voli) čovjek bez stava! Naprotiv! Zamisli, uprkos svim "zamjerkama" i podbadanjima zbog njegove ljubavi (slabosti u očima onih iz okruženja) on i dalje udovoljava! Onaj koji bi išao protiv sebe samo da dokaže da je "muško" bi bio slabić...ovo je moj stav
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #18
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sta sparco pokusava da kaze (vjerujem da je to) jeste da NIKO ovdje nece reci da voli nesigurne osobe. Stavise - u razgovoru sa mnogim, opisivanje idealne osobe je u superlativima - "volim da je fin-a, da je pametan-na, da je siguran-na, da je nacitan-a, da je kulturan-na, da je romantican-na, da je ovo, da je ono..vise ovo nego ono.." .. A na kraju bude sa osobom koja nema NITI JEDAN od tih atributa. Niti pametan-na, niti nacitan-a, niti kulturan-a,niti ovo niti ono...
    Nazalost, na kraju presude druge neke stvari... I onda idu izgovori-ali ti ne znas on-ona je tako... bla bla bla... I slusas gomile izgovora u kojima osoba A, pokusava da odbrani osobu B koja nema navedene kvalitete koje je osoba A prvo htjela, da bi opravdala sebe...
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  19. #19
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @Sparkito:
    Pa tesko da mozemo da se mimoidjemo. Necu da ovo preraste u razgovore o ponasanju u vezama (govorili smo o jednom kriterijumu, mada je i to nezahvalno..). Narocito necu da govorim u ime zena.

    @Seth:
    Upravo zato sto se mnogi zadovoljavaju mrvicama (ko ima hrabrosti da to prizna - prizna) i jer se nikad ne zna, napisah gore da se ljudi medjusobno prepoznaju. Daleko je covjek kao bice od idealnog. Samo voli da masta.
    Last edited by nauzeja; 02-02-12 at 15:28.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by seTh View Post
    Sta sparco pokusava da kaze (vjerujem da je to) jeste da NIKO ovdje nece reci da voli nesigurne osobe. Stavise - u razgovoru sa mnogim, opisivanje idealne osobe je u superlativima - "volim da je fin-a, da je pametan-na, da je siguran-na, da je nacitan-a, da je kulturan-na, da je romantican-na, da je ovo, da je ono..vise ovo nego ono.." .. A na kraju bude sa osobom koja nema NITI JEDAN od tih atributa. Niti pametan-na, niti nacitan-a, niti kulturan-a,niti ovo niti ono...
    Nazalost, na kraju presude druge neke stvari... I onda idu izgovori-ali ti ne znas on-ona je tako... bla bla bla... I slusas gomile izgovora u kojima osoba A, pokusava da odbrani osobu B koja nema navedene kvalitete koje je osoba A prvo htjela, da bi opravdala sebe...
    Ta "sigurnost u sebe" u mnogome zavisi prema cemu, kome i kojim uslovima, a na kraju sta to znaci "siguran u sebe" kad uvijek vazi ono pravilo "nikad ne reci nikad". U pravu si da je na forumu gotovo sve ideal i niko ne voli nesigurne, a vazda je nesiguran onaj koji ne radi ono sto se od njega ocekuje ili kako se ocekuje ili ne ispuni tudje zelje da pokaze sopstvenu sigurnost . Cinjelo mi se nekad da sam siguran i da znam sta bi ucinio i kad bi kisa meteora padala, pa g... paśe jer vazda se nadje neki majstor da pokaze da je to samo zabluda. Na kraju ostaju ti izgovori pa se cojek ubjedjuje kako je on siguran u sebe i onda kad nije

  21. #21
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Cinjelo mi se nekad da sam siguran i da znam sta bi ucinio i kad bi kisa meteora padala, pa g... paśe jer vazda se nadje neki majstor da pokaze da je to samo zabluda. Na kraju ostaju ti izgovori pa se cojek ubjedjuje kako je on siguran u sebe i onda kad nije
    E to je to...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #22
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e obraza nemala ako znam...
    neshto mi iskustvo pokazuje da tiha voda brijeg roni, te da su najsigurniji u sebe oni koji mnogo ne prichaju, a pogotovo ne sa predubjedjenjem da su sigurni u sebe.
    oni za koje sam mislila da si sigurni u sebe imali su kriza identiteta. onaj koji mi nije prishao sa takvim stavovom imao je to urodjeno.
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  23. #23
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Nije onaj ko je "siguran u sebe" neki supermen i nadbiće nego jedno zrelo čeljade svjesno sebe, svojih mana, vrlina, realno savjesno i nadasve normalno! Koja žena ne bi voljela takvog muškarca?
    Sigurno da ćeš više voljeti muškarca sa stavom, kakav god on bio, nego onoga koji mijenja svoje mišljenje kako "vjetar dune", koji nema snage niti hrabrosti da se suoči sa svim što mu se nađe na putu? Prosto, onaj koji nije siguran u sebe je slabić, a slabiće niko ne želi u svojoj blizini...vjerujem da su i oni negdje u dubini svjesni sebe pa su zato i nesigurni
    A što ćemo sa stavom da samo magarci ne mijenjaju mišljenja? Po mišljenju jedne ženske osobe, meni bliske, ja ispadam magarac jer ne odustajem od nekih svojih stavova i vrijednosti kojih se držim još od srednjoškolskih dana. Možda nijesam "u toku".

    Cure, dajte malo konkretnije primjere u vezi momaka i njihove "sigurnosti". Malo apstraktno objašnjavate. Ja sam povučeniji tip i ne volim bit' ono što nijesam. Mislim da to pali kod cura jer većina ne voli pretvaranje. Ono što zovemo istinom ispliva kad-tad.
    C R N A G O R A

  24. #24
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PGboy88 View Post
    A što ćemo sa stavom da samo magarci ne mijenjaju mišljenja? Po mišljenju jedne ženske osobe, meni bliske, ja ispadam magarac jer ne odustajem od nekih svojih stavova i vrijednosti kojih se držim još od srednjoškolskih dana. Možda nijesam "u toku".

    Cure, dajte malo konkretnije primjere u vezi momaka i njihove "sigurnosti". Malo apstraktno objašnjavate. Ja sam povučeniji tip i ne volim bit' ono što nijesam. Mislim da to pali kod cura jer većina ne voli pretvaranje. Ono što zovemo istinom ispliva kad-tad.
    potpuno sam saglasna sa tim stavom....ako kažem da neko mijenja mišljenje "kako vjetar dune" onda mislim na osobu koja će te danas voljeti, a sjutra je vrlo moguće da te više ne voli jer joj je neko rekao da ne treba da te voli...onda se neko treći nađe pa reče da je malo pogriješio i da ne smije tako da brza, pa on ponovo pomalo počne da te voli....naravno, banalizujem, ali upravo sam to i htjela jer onaj koji mijenja mišljenje kako vjetar pune i onaj koji ga mijenja jer je kao razumno biće uvidio svoju grešku, nemaju veze jedan s drugim
    U svakom slučaju, ovom drugom se neće desiti da se vrati na staro, niti da mišljenje mijenja svakodnevno
    Ti sigurno imaš svoje razloge zašto ne mijenjaš neke svoje stavove i čvrstina određenih stavova nikako ne znači da si muškarac siguran u sebe, kao što ni to što si ga promijenio ne znači da nijesi!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #25
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osoba koja se ne menja ne sazreva... i to je lose, jer eto, sve se menja oko nas, svakodnevno. Osobe koje kazu ``e pa ja necu da se menjam`` ustvari su osobe koje ne zele da napreduju. Ostati privrzen najdubljim verovanjima i stavovima je ok ali se moras menjati. Menjamo ze zajedno, a onda budi sasvim siguran da cemo biti ok i za 10 godina, gledajuci stare slike i promene koje smo dizveli.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dali ocete siguran novac?
    By stefanoo in forum Ostali sportovi
    Replies: 0
    Last Post: 08-11-11, 14:52
  2. Nja, nisam siguran
    By Lady abu bin crazy in forum Religija i filozofija
    Replies: 8
    Last Post: 11-02-08, 02:05
  3. Q7 siguran auto?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 12
    Last Post: 11-03-07, 19:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •