Page 4 of 27 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 651

Thread: Narod Crne Gore vraca dug KAP-a

  1. #76
    Join Date
    May 2005
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je Aluminijski veća pljačka od Telekoma - rekao sam i prije mjesec dana . EPCG će biti još veća , a kad se uporedi tadašnja vrijednost i potencijalna dobit sa onim što se privatizacijom dobilo - MTRZ Sava Kovačević je najveći lopovluk . Po informacijama koje imam , od domaćih ljudi koji su u KAP bili na relativno ali dovoljno odgovornim mjestima za davanje realnih podataka , vlasnik je iz KAP tokom 2007 izvukao preko 70 miliona eura . To je bila najrodnija godijna , ali prihodi i svih drugih godina su bili uglavnom odlični .
    Last edited by saputnik plavetnila; 11-02-12 at 17:38.

  2. #77
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesantno je kako sve veoma brzo svalismo na nejaka pleća Rodnija a Mila više niko i ne pominje, a ponovo svi znamo da je u toj priči Rodni potpuno nebitan lik i da je marioneta na koncima Mila... ali takvi smo mi...

  3. #78
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijedan ozbiljni kombinat aluminijuma svoj profit ne zasniva na primarnom proizvodu odnosno na berzi aluminijuma već na preradjivačkoj industriji.Folije, trake,razna pakovanja finalnih proizvoda sve se to može praviti u CG ali onda neki ministri preko svojih fiktivnih firmi ne bi uzimali procenat od prodaje tih proizvoda...

  4. #79
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Reprezent View Post
    Nijedan ozbiljni kombinat aluminijuma svoj profit ne zasniva na primarnom proizvodu odnosno na berzi aluminijuma već na preradjivačkoj industriji.Folije, trake,razna pakovanja finalnih proizvoda sve se to može praviti u CG ali onda neki ministri preko svojih fiktivnih firmi ne bi uzimali procenat od prodaje tih proizvoda...
    !!!
    nemam za rep sada, valjda kasnije neću zaboraviti..
    to je to, da bi ova država "uspjela" moraju se interesi pojedinaca skroz isključiti...
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  5. #80
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Nisam mnogo upucen u ovu frku oko KAP-a. Ali da vidim da li sam shvatio o cemu se radi. Privatizovali smo ga za male pare, pustili Ruse da mafijaju i zaradjuju na nas racun dok se dugovi KAP-a gomilaju, sad hocemo da otkupimo KAP za simbolicni 1 euro od tih Rusa i da preuzmemo dug koji ce da se placa od nasih para naravno. Je li ovo otprilike sustina? Nadam se da sam se potpuno zajebao jer ovo zvuci retardirano.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #81
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    to ti je to Vanja... što više zvuči retardirano to ti je prije istina
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  7. #82
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,962
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nisam mnogo upucen u ovu frku oko KAP-a. Ali da vidim da li sam shvatio o cemu se radi. Privatizovali smo ga za male pare, pustili Ruse da mafijaju i zaradjuju na nas racun dok se dugovi KAP-a gomilaju, sad hocemo da otkupimo KAP za simbolicni 1 euro od tih Rusa i da preuzmemo dug koji ce da se placa od nasih para naravno. Je li ovo otprilike sustina? Nadam se da sam se potpuno zajebao jer ovo zvuci retardirano.
    Retardirano ... hm, pa sa 29 godina se prihvatio posla koji ne zna da obavlja, pa je tako i vodio zemlju ...

  8. #83
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    887
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    znao je on dobro sta radi... ali nikako da prestanu svoje dzepove da pune na nas racun
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  9. #84
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nisam mnogo upucen u ovu frku oko KAP-a. Ali da vidim da li sam shvatio o cemu se radi. Privatizovali smo ga za male pare, pustili Ruse da mafijaju i zaradjuju na nas racun dok se dugovi KAP-a gomilaju, sad hocemo da otkupimo KAP za simbolicni 1 euro od tih Rusa i da preuzmemo dug koji ce da se placa od nasih para naravno. Je li ovo otprilike sustina? Nadam se da sam se potpuno zajebao jer ovo zvuci retardirano.
    Pa to smo već tri puta radili sa Željezarom. Nema potrebe mijenjati dobitnu kombinaciju.

  10. #85
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedina dobra stvar koja se tiče svih ovih pogrešnih privatizacija i ,,strateških partnera" i ugradnji ministara i činovnika Vlade Cg je da po svim procjenama u našoj državi , a u vlasništvu ,,pobjednika" tranzicije,postoji oko 1 milijarda nepokretne imovine i nekretnina.Kada se iznjedri iz svih ovih protesta i štrajkova neka nova potencijalna vlast , moći će preko zakona o porijeklu imovine(sada se forsira u Grčkoj) da konfiskuje svu imovinu za koju vlasnik nema dokaza da je zakonski i legalno stekao.Znači npr. vlasnik ,,Vektre" bi morao da dokaže kako je jedna mala firma sa profitom od nekiliko stotina eura stigla do kompanije koja sada zaradjuje stotine miliona eura.Od 04.06.1989. do 05.03.2012. sve dokumente i papire, kako se povećavalo bogatstvo.Naravno zakon bi se ticao VELIKIH RIBA, onih čija se imovina mjeri milionima eura, jer je tu srž problema a ne u policajcima koji ne kazne vozača, cariniku koji ne naplati carinu od 15,2 eura, doktoru koji uzme 245 eura...toga ima svugdje i uvijek će biti.Sa takvim kapitalom, mogli bi bez problema stvoriti početnu osnovu za razvoj naše zemlje ,samo ovaj put duboko promisliti o politici ekonomije.

    ..i danas je Crna Gora zemlja sa najvećima jazom izmedju bogatih i siromašnih.Kod nas samo nekoliko porodica i njihovih prijatelja, kumova,poznanika, drugova(oko 1-2% stanovnika) ima kapitala kao ,,ostatak" od 99% gradjana Crne Gore.
    Last edited by Hari Krisna; 17-02-12 at 08:12.

  11. #86
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Dok se iznjedri nova vlast i dok nova vlast donese takav zakon, sve te Vektre, Prve banke, Eurofondovi i kurte i murte ce sa tim milionima da odleprsaju u argentinu ili brazil i da uzivaju u svom mukom zaradjenom novcu.

  12. #87
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Reprezent View Post
    ..i danas je Crna Gora zemlja sa najvećima jazom izmedju bogatih i siromašnih.Kod nas samo nekoliko porodica i njihovih prijatelja, kumova,poznanika, drugova(oko 1-2% stanovnika) ima kapitala kao ,,ostatak" od 99% gradjana Crne Gore.
    E kamo srece da oni i dalje imaju te pare sto su maznuli, pa da im otmemo. Te su pare, bojim se, vec spiskane.

    Sad bi Luksic trebalo da podijeli 130miliona na 620029 stanovnika i dobije iznos od 209,66 eura po stanovniku, zamoli gradjane na solidarnost i u udarnom terminu dnevnika izvadi iz svog novcanika 209,66 evarah. Sa lopatom i ciscenjem snijega mu nije upalilo, mozda ovo oce.
    Ili jos bolje, uzme novi kredit 130miliona i zamoli "krojace nase sudbine i ekonomije" da probaju na rulet da ih preduplaju, a ako ukapira da su vec oni prosuli sve nase pare na istom, onda neka posjeti Forum/Sport/Sport generalno/Kladionica i prepise dvije sigurice.
    Last edited by 17.posa; 17-02-12 at 09:12.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prica o nekoj novoj vlasti koja će izvrsiti konfiskacije, nacionalizacije... je klepetanje naivnih za jos naivnije slusaoce, ali demokratija je pa se i sasvim legitimno mogu i najvece gluposti plasirati. Doduse ni politicare koji izjavljaju da se KAP treba zatvoriti ne vode na pregled kod dr Mitrića, a to bi se stvarno trebalo cinjeti

  14. #89
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istina je da je Oleg na "aparatima" kako finansiijskim tako i "zdravstvenim"..Zato,ako se sada situacija ne rješi,neće nikad.
    A ako ima konfuznijeg teksta od ovog:
    GOTOVA POLA OD 132 MILIONA EURA TREBALO DA VRAĆA RUSKI TAJKUN
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  15. #90
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Možda su Grci jako nekulturni,to im je u tradiciji, ali kada imaju nešto da kažu protiv vlasti onda demonstriraju.
    Pa ako ne ide, onda zapale ponešto...i tako.

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne samo da je konfuzan vec pisu tek da bi pisali a neka citaoci nagadjaju kad su napisali istinu i kojeg dana to bijase, ali...

  17. #92
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    U Kraljevinu Dansku,
    DOKAZNI POSTUPAK za stecenu imovinu, natovaren na moja PLECA,
    ako ne dokazem prilaganem zavrsnih racuna PORESKE UPRAVE,
    da sam platio poreze na PRIHODE sa kojima sam stekao IMOVINU, pored GUBITKA IMOVINE, ceka me i zatvor i kazna za UTAJU POREZA.

    Ali Crna Gora nikad nece biti PRAVNA DRZAVA, nego ce uvijek MOCNICI MOCI DA LOVE U MUTNOM.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  18. #93
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    stvarno !?!?!?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #94
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Za deset godina po 100 000 tona aliminijuma, od 2200 do 3300 dolara po toni,
    ili godisnje od 220 do 330 miliona dolara, puta deset godina, od 2,2 milijarde do 3,3 milijarde, PRIHODA, je neko beztraga, po izjavi sindikaliste Krivokapica, ukupni troskovi za plate i poreze CGi, iznose 70 miliona, ako ih plate.

    Ako neko ima LINK o zarvrsnom REVIZORSKOM izvjestaju za bilo koju godinu, bilo bi korisno da prostudiramo i procijenimo, ko je SKIDAO KAJMAK, dali je najveci dio PRIHODA koriscen za placanje KAMATA, na KREDITE DERIKOZE, koji je i VLASNIK BANKE, i koji je FIKTIVNO ZADUZIVAO KAP, i koliko je KAJMAKA SKUPIO GLENKOR ???
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #95
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    E kamo srece da oni i dalje imaju te pare sto su maznuli, pa da im otmemo. Te su pare, bojim se, vec spiskane.

    Sad bi Luksic trebalo da podijeli 130miliona na 620029 stanovnika i dobije iznos od 209,66 eura po stanovniku, zamoli gradjane na solidarnost i u udarnom terminu dnevnika izvadi iz svog novcanika 209,66 evarah. Sa lopatom i ciscenjem snijega mu nije upalilo, mozda ovo oce.
    Ili jos bolje, uzme novi kredit 130miliona i zamoli "krojace nase sudbine i ekonomije" da probaju na rulet da ih preduplaju, a ako ukapira da su vec oni prosuli sve nase pare na istom, onda neka posjeti Forum/Sport/Sport generalno/Kladionica i prepise dvije sigurice.

    Nijesam govorio o parama ,gotovini već o nepokretnoj imovini, nekretninama,kompanijama čija je vrijednost oko 1 milijarde!!!


    BEOGRAD- Predsednik Odbora Agencije za borbu protiv korupcije Čedomir Čupić kaže da je nemoguće oporezovati ekstraprofit stečen nelegalnim poslovanjem i da bi zakon o poreklu imovine rešio sistemske probleme vezane za ljude u Srbiji koji su stekli veliko bogatstvo.

    Čupić, koji je i profesor Fakulteta političkih nauka, gostujući u emisiji "Između redova" TV B92, objasnio je da se ekstraprofit oporezuje na osnovu "povoljnih okolnosti", a ne u slučajevima nelegalnog sticanja imovine i poslovanja.

    Govoreći o najavljenim izmenama Zakona o porezu na dobit, koje bi trebalo da omoguće oporezivanje imovine imućnijih građana, Čupić je naveo da time neće biti rešeni sistemski problemi, već treba doneti zakon kojim će se utvrditi poreklo njihove imovine.

    Čupić je rekao da bi oni za stečenu imovinu morali da imaju dokaze, jer bi im, u suprotnom, ona bila oduzeta, a ako se dokaže da je stečana na nelegalan način - bili bi procesuirani.

    Inicijativa koju je pokrenulo Ministarstvo finansija, uz obrazloženje da važeći zakon o porezu "nije dovoljno izdašan", prema njegovom mišljenju, može biti korisna samo za oporezivanje onih koji će u budućnosti otvarati kompanije u Srbiji, ali ne i onih koji su se već obogatili.


    Znači, sve je jasno kao dan, a u Crnoj Gori mnoooogo lakše primenljivo nego u većim zemljama jer se od oka sve može započeti.U pitanju su 2-3 porodice i njihovi kumovi, prijatelji, rodjaci...svi su enormno povećali svoju imovinu a bavili su se ,,običnim" poslovima.dovoljno za osnovanu sumnju da je nijesu stekli legalno i zakonito.Prozove se NPR:NN lice i kaže mi sumnjamo u VAs a vi nam dokažite da nijesmo u pravu.OD 1991 do 2012 prikažite nam poslovanje vaše kompanije, plaćene poreze, kvadratno stanje vaših nekretnina, gradjevinske dozvole,kredite koje ste uzimali i pod kojim uslovima.Ako ne posjeduje neki dokument, samo kontaktirati drugu stranu koja je potpisivala ugovore..ako nema ni nje...onda sud koji je verifikovao ugovore!Ovdje bi uključio sve i vlast i opoziciju i popove i jedne i druge...Garantujem da bi veliki broj TAJKUNA prihvatio maksimalnu saradnju sa novim vlastima samo da bi bili manje kažnjeni!

    Za Crnu Goru ima nade i to velike...vjerujte mi!

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    kako pjevaše Ceca ono:
    bolelo je kao da si prvi, sad mi nije, ništa mi nije...
    bulje su nam dooobro razrađene - odavno ni ga zavlače kako ko stigne, tako da nam kuknjava ne pije vodu...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  22. #97
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Za deset godina po 100 000 tona aliminijuma, od 2200 do 3300 dolara po toni,
    ili godisnje od 220 do 330 miliona dolara, puta deset godina, od 2,2 milijarde do 3,3 milijarde, PRIHODA, je neko beztraga, po izjavi sindikaliste Krivokapica, ukupni troskovi za plate i poreze CGi, iznose 70 miliona, ako ih plate.

    Ako neko ima LINK o zarvrsnom REVIZORSKOM izvjestaju za bilo koju godinu, bilo bi korisno da prostudiramo i procijenimo, ko je SKIDAO KAJMAK, dali je najveci dio PRIHODA koriscen za placanje KAMATA, na KREDITE DERIKOZE, koji je i VLASNIK BANKE, i koji je FIKTIVNO ZADUZIVAO KAP, i koliko je KAJMAKA SKUPIO GLENKOR ???
    ne valja ti računica,evo linkova pa dumaj na tenane :
    Revizorski izvještaj 2009 (pdf)
    Godišnji izvještaj 2010 (pdf)
    I kvartal 2011 (pdf)
    Devetomjesečni - 2011.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  23. #98
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kolka je vjerodostojnost revizorskih izvjestaja u cg ?ja znam neke firme poprilicno jake gdje iznenada revizori iz beogradskih institucija postanu sefovi nekih sektora, kako cudna pojava....................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Za deset godina po 100 000 tona aliminijuma, od 2200 do 3300 dolara po toni,
    ili godisnje od 220 do 330 miliona dolara, puta deset godina, od 2,2 milijarde do 3,3 milijarde, PRIHODA, je neko beztraga, po izjavi sindikaliste Krivokapica, ukupni troskovi za plate i poreze CGi, iznose 70 miliona, ako ih plate.

    Ako neko ima LINK o zarvrsnom REVIZORSKOM izvjestaju za bilo koju godinu, bilo bi korisno da prostudiramo i procijenimo, ko je SKIDAO KAJMAK, dali je najveci dio PRIHODA koriscen za placanje KAMATA, na KREDITE DERIKOZE, koji je i VLASNIK BANKE, i koji je FIKTIVNO ZADUZIVAO KAP, i koliko je KAJMAKA SKUPIO GLENKOR ???
    Milovane, prica o KAP-u kod nas je identicna onoj anegdoti kad je Nastradin hodža prodavao kravu pa kad trgovac hvalio kako dobra, tru puta se muze, daje ko zna koliko već uzvarene varenike.... utvrdio : "bogomi kad je tako dobra ja je neću ni prodavati." Kod nas se prestavlja kao da je Deripaska za te godine zaradio milijarde, a kad ga śutra preuzme drzava biće kuknjava kako se ne isplati, treba starteski investitor i blablabla.....
    Ugovor sa njim treba raskinuti izvrsiti inventarizaciju pa sve fino na Sud. Ako sam ja nekom zirant i vratim kredit to nikako ne znaci da ja sudski neću naplatiti to sto sam morao vratiti. Ovi nasi zalosnici o tome uopste ne pricaju već poturaju brljotine za nazovi novinare kojima je cas 130 miliona, pa onda je 22, a na kraju se ispostavi da je to 8 miliona ove godine iz budzeta, a o tome se znali i kad je pravljen budzet. Istina je takva da bi nasa drzava bez KAP-a kakav je da je, bankrotirala i nidje nista ne bi imali za izvoz i nidje niko ne bi dao djaolji kredit. Sad kad tamo namjeste nekog pripravnika za prinudnog upravnika ima da umjesto tecnog aluminijuma protoci zlato prijepodne, a cista platina popodne.

  25. #100
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Lazović: Vlada nema mnogo izbora kad je u pitanju KAP


    17. februar 2012.
    Share





    Vlada nema mnogo izbora kada je riječ o Kombinatu aluminijuma (KAP), ocijenio je vicepremijer Vujica Lazović i dodao da i uvođenje stečaja, kao jedna od alternativa za rješavanje problema u toj kompaniji, sa sobom nosi određeni rizik.
    -Nažalost dovedeni smo u situaciju da nemamo mnogo izbora. Ono što će biti determinanta našeg djelovanja u narednom periodu kada je u pitanju KAP jeste da tražimo model koji će biti od koristi, a ne na štetu građana, poreskih obveznika, ukupne društvene zajednice i države- rekao je Lazović nakon potpisivanja Memoranduma o saradnji sa predstavnicima Telenora.

    Mister Gargamel kaze da su "dovedeni u situaciju".. Ko ih dovede? Narod? Oni nisu htjeli nego narod naredio?
    Zar je nisu sami doveli? Sami sebe doveli?
    I sta kaze dalje... Opet bi da traze model? Oni ga jos nemaju, a taj problem sa KAP nije ni prestajao.. Rekao bi covjek da je sve bilo idealno pa ih sad neko "iznenadio" i doveo ih za "nos" pred sami problem..Iznenadzeni & pod shokom bre.
    Sad da se ocekuje ...Abrakadabbra?
    Strava...
    QQ.. koliku su mu foto nakacili na Analitici..Jel oni misle da im je lijep i dika? Ili da plase nas koji c/p njihove tekstove? Ovoliku su Brozu stampali po politickoj duznosti..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 17-02-12 at 13:30.

Page 4 of 27 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ARHEOLOGIJA CRNE GORE
    By G R A D in forum Nauka generalno
    Replies: 191
    Last Post: 25-02-15, 00:32
  2. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  3. Reprezentacije Crne Gore
    By srdjan in forum Ostali sportovi
    Replies: 301
    Last Post: 13-09-06, 11:58
  4. Odricanje od Crne Gore
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 27
    Last Post: 21-01-05, 15:05
  5. BNP Crne Gore
    By AtlantidiaN in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-04, 12:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •