Page 21 of 67 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast
Results 501 to 525 of 1658

Thread: Socijalni bunt 21.1.2012.

  1. #501
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Isus Hrist da dođe i povede ovaj narod rekli bi mu da je to uradio iz nečasnih namjera.
    Albert Ajnštajn da stane pred njega rekli bi da je glup i nedostojan.
    Ernest Hemigvej bi bio nerječit.
    J.P. Morgan bi bio apsolutno nesposoban.

    Al zato, lopov, diler, ubica su vam svima savršeni i ne smeta vam da sa njim sjedite u društvo,pijete kafe i zbijate šale. Oni su vas apsolutno dostojni.
    Amin!
    Ali najjaca mi je prica oko Srbovanja a dokaza 0!
    Ja sam zaista vidio starog chichu sa kapom Srbija,ali i istovremeno lika sa LSCG kacketom! Pa sto cemo? Sto ste mislili? A? Ne znam u piiii...
    Gledamo se sledeci mjesec! Ovi su se zamislili,napokon...
    Намјерно Другачији...

  2. #502
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Свака част, гледао преко вијести, мало је рећи поносан на оне који су изашли.
    Надам се да ће их бити све више и више!
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. #503
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Ja jutros budjenje, spremanje, krecem kad moja dobra majka veli: 'bogme sine mozda ne bi trebao da ides, bojim se vidjece te tamo pa ce sjutra biti...' Naravno da sam isao i trudio se da budem medju visocijima. Dosao sam kuci prezadovoljan i malo sa majkom diskutovao, da i nju obradujem. Ona prima 130e penzije :/ kaze da je sve to fino al da nema puno vajde jer mi nasom drzavom ne upravljamo. Iskren da budem, ima tu istine ali ja sa 20 i kusur godina tako da razmisljam ne mogu. E sad, ja bih mogao da opravdavam onda danasnji izostanak nekog roditelja. [i to malo prihoda sto se ima, od njega je] Mada i to tesko, ali da neki student kao ja ne izadje iz kuce da bi nesto promijenio ili barem u nesto vjerovao to ne razumijem.
    Mnoge poznajem koji su odspavali malo duze, vikend je, doduse isto im je radni i neradni.
    Hocu da kazem da je malo 5-10 hiljada!!
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  4. #504
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    5-10 hiljada malo...? S obzirom na brojnost dosadašnjih protesta u CG ovaj je ravan revoluciji...
    #fakenews

  5. #505
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    mislim da upravo ćutanje je taktika ... evo i poslije svih ovih protesta dps ima najviše glasača po nekim ispitivanjima... nije se ništa promjenilo... ja tu ne vidim nikakvo buđenje ...
    jel ovo tvoje popodnevno istrazivanje?

    ili se samo pravis pametna a ne zvucis tako? bas nimalo...

    opozicionim liderima koji su izasli na protest bih opalio po samar.

    a svima vama sto se trudite da masakrirate protest zelim da zauvjek zivite kao sto zivite, da imate koliko imate, da jedete toliko koliko jedete i da se smijete i budete srecni toliko koliko ste danas. ni manje ni vise nego tacno toliko koliko imate danas.

  6. #506
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Ovaj protest je najvise izazvalo poskupljenje struje i narod se nije okupio oko bilo koje ideologije nego zbog ekonomske situacije i samo kroz takvu prizmu to treba posmatrat a opozicioni lideri samo zele da se reklamiraju na ovakvim skupovima da bi opravdali ulogu postojanja...
    ps: ima izreka ko oce vece izgubi iz vrece a ovi ljudi sto su se okupili nemaju sto da izgube jer ako je vjerovati ljudima iz vlade zivot ce svaki dan biti skuplji a to im vjerujem :-)

  7. #507
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Hoće mi neko reći šta će nam ovaj protest donijeti ili nam je donio... sem da malo izdušimo... ne vidim da se iko iz vlasti zabrinuo niti da ima namjeru šta da radi povodom stavki sa protesta...
    još kad vidi da ih je bilo manje nego na studenskom protestu a bilo je organizovan prevoz iz skoro svih gradova cg...
    nikad im jača stolica nije bila... jer niko neće da ruši vladu, tako da mogu da se lade...
    već sam napisao u jednom posto, ako je makar to, dovljno

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Razlog za bunt? Pa, što znam, u ovih dvadeset godine bilo je (pre)mnogo razloga za bunt i to mnogo većih nego to je ovaj sad.

    Ali, kada je neki, nazovi, važan razlog promjenio situaciju? Sve je uvjek počinjalo nekom varnicom. Nadam se da je ta ,,varnica'' poskupljenje struje. To bi bilo moje skromno mišljenje.

    Zamisli život u kojem se ne pobuniš nikada iz bilo kojeg razloga?
    Kako rekoše, struja je samo povod, a razlozi su brojni ...

  8. #508
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    cg
    Posts
    1,291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovakvi protesti ne mogu ni okrnjiti stabilnost sadasnje vlasti.
    There are so many dawns that have yet to shine!

  9. #509
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by saputnik plavetnila View Post
    Ja sam uspio da stignem taman na vrijeme , prošle noći je preko Jadrana valjalo tako jezivo da sam na momente pomislio hoću li stići do CG a kamoli do mitinga . Da sam znao kakva će sprdnja da ispadne - ne bih ni pomišljao da dolazim . Organizator je dozvolio političarima iz opozicionih stranaka da uđu među protestante .Kalkulisali su vjerovatno da će u protestantima biti uglavnom opozicioni glasači pa im nijesu ranijih dana htjeli javno poručiti da ne dolaze . Kad sam vidio onog Hodžića - došlo mi je da povratim . Ne mogu da vjerujem da ga sami studenti nijesu lepetnuli . Hoće da smijene vlast , a nijesu u stanju da pometu DPD-ove makroe iz svojih redova . A Ćalovićka jebila smak svijeta . Na TV još i dobro na šta je ličila uživo . Sva je prilika da će uskoro biti pod istom ili jačom psihijatrijskom dijagnozom od ove koju nosi Nebojša Medojević . Kukala nam majka od koga zavisi ova država i narod . Lupeška vlast sa jedne , i psihički poremećena ili do srži pokvarena crnogorska takozvana opozicija . Kad su se pojavila ove dvije sindikalne kreature , ćelavi i komlovani , bez minimalne harizme koju u normalnim državama imaju i sindikalni povjerenici u frizerskim salonima - bilo je jasno da skup doživio fijasko . Ne što se tiče brojnosti građana jer bilo ih je dosta - nego zbog činjenice da oni koji su se tom narodu obraćali zaista nemaju šta da mu kažu .



    Ja sam znao - zato nisam ni izlazio .... osim kasnije, kad se vazduh procistio


    E, da.... +REP za objektivnost
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  10. #510
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Saputnice dobro da se ta plovidba bezbjedno zavrsila, sto se tice protesta nijesi trebao zuriti ili ti kao da si ocekivao da se nesto spektakularno dogodi.
    Opozicioni politicari su iskoristili priliku da se prikazu narodu kao da dijelimo istu sudbinu, sto je bezocno i licemjerno, no sta se drugo od njih moglo ocekivati. Studentima manipulisu kao i sa radnicima i narodom, tako da ce metla jos pricekati, Vanja ce bojim se okoncati kao Slavko, a sindikalci ne mogu imati harizmu iz razloga sto su do juce svi mediji bili usresredjeni na stvaranju oreola i velicanju harizme predsjednika dps-a. Gradjana je bilo ipak dosta, znajuci da smo drustvo strasljivih kukavica i poltrona prijatno sam se iznenadio.
    Fijasko ili ne zavisi ko je sta ocekivao, a sad mi odgovori sta to jos su trebali da kazu govornici, a da to nijesu kazali i ponovili bezbroj puta, pogotovo ta Vanja kako ti rece smak svijeta, sta to nije receno ovom narodu ?

  11. #511
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    A ne osvrcite se na ovu pricu o srpskim nacionalistima-to su ovi sto im je danas zasmetalo sto je par ulica zatvoreno pa ne mogu do Delte u kupovinu bez guzhve, a rekao im neki aktivista SDP-a (shto je do nedje 2003 mahao sa 3 prsta u svakoj mogucoj prilici i u Amfija gledao kao u mesiju) da su to sve "Srbi" i "izdajnici CG", pa eto, doshli na forum da izdushe malo
    Ja stvarno ne znam đe ti ove likove upoznaješ - vjerovatno ih ima 0.5% ili 1%, ali se morate odlučiti jesmo li nacionalsocijalistička antisrspko-histrična strančica bez cenzusa ili leglo pritajenih četnika da bar znam đe sam )
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  12. #512
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ove proteste je organizovao DPSDP.





    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  13. #513
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ja stvarno ne znam đe ti ove likove upoznaješ - vjerovatno ih ima 0.5% ili 1%, ali se morate odlučiti jesmo li nacionalsocijalistička antisrspko-histrična strančica bez cenzusa ili leglo pritajenih četnika da bar znam đe sam )
    Sorry, htio sam da napisem SDPS-a pa napravih shtamparsku greshcicu. A mozhda je i podsvijest malo zheljela da mi pecne "oca nacije"
    Deserve's got nothing to do with it.

  14. #514
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Teska srca, ali moram povuci tvrdnju da će od protesta ispasti sprdnja. Protest je savrseno uspio jer svi zadovoljni i jedino sto ne znamo je sta bi sa glavnim povodom - strujom. Pitanje je otvoreno da li ćemo je dobijati dzabe ili će nam EPCG doplacivati po tri centa na kilovat.
    Glavni protagonisti rekose da se oni ne bune protiv vlade nego oće da ih vlada slusa. Parola da se Luksić navikava da će narod setati srcu je prijenula i ministru zdravlja jer setnja je zdrava i svaki odgovorni ljekar preporucuje setnje na cistoj ariji.
    Da je parola bila "Luksiću ne navikavaj se na vladavinu nego ili nesto radi ili aj'zdravo" bila bi atak na tradiciju jer kad se kod nas navikne na fotelju bez kastiga ta navika ne prolazi. Bila bi , destruktivna,
    ideoloski nesipravna i remetila utabani put prema evroatlanskim integracijama koje su do tancina isplanirane 2220 godinu, na jubilarnu 230 godisnjicu DPS i 251. godisnjicu slijetanja na Mjesec.
    Po nasem sistemu "vojvodo-serdaru" nas mladi premijer uzvraća odgovorom da je pocastvovan gostima koji dodjose da ga stimulisu da jos bolje radi. Ovakve idile nidje nema, a ko se ne bi poradovao ovoj prici stvarno ima problema.
    - Zato još jednom ističem značaj koji se poklanja aktivnostima za zapošljavanje mladih, ..... i nužnosti da obnovimo investicioni ciklus u oblastima u kojima je Crna Gora konkurentna, a prije svega u turizmu, energetici, poljoprivredi...
    Mladi su zaposljeni pa studiraU podosta vremena, praksu imaju na birou za zaposljavanje, a poljopriveda će krenuti ka bubulj iz praćke kad se pare dijele tako da doktor nauka ne zna, ali referent premijera zna. Samo pakosni i destruktivni elementi tvrde da o tome kako se gaje koze odlucuju oni koji bi i dvije nacrtane koze izgubili, ali na te zajedljive se be treba osvrtati i kvariti idilu. Dobro se utoplimo pa u setnju, sve je pod kontrolom i budnim okom domacina.

  15. #515
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ja stvarno ne znam đe ti ove likove upoznaješ - vjerovatno ih ima 0.5% ili 1%, ali se morate odlučiti jesmo li nacionalsocijalistička antisrspko-histrična strančica bez cenzusa ili leglo pritajenih četnika da bar znam đe sam )
    Mislim da je vrijeme da i mi moramo shvatit jos neke stvari . U Svedskoj recimo , rijec stranac je zakonom zabranjena , ako je u negativnom kontekstu upucena nekom .Dakle, Svedjanin kaze Kurdu na kasu u samoposluzi dok se guraju u redu da je stranac , odose mu dvije plate i jos ponesto . E , sad recimo ja ili vi setajuci nekim trgom po Stokholmu frknemo onaj dogorijeli cigar na plocnik , iza tebe te onaj isti Kurd koji ce te sutnut u zadnjicu i opomenut da pazis kako se ponasas u njegovoj drzavi ne zanimajuci ga i ne postavljajuci pitanje jesi li Svejdanin , Amerikanac , Srbin ili Crnogorac .
    Cetnici ili kako cemo ih god nazivati jesu dio ove drzave , a koliko ce biti bitni gajeci svoje negativne osjecaje prema istoj , zavisi samo od te iste drzave ciju stabilnost po pitanju drzavnosti i granica vise ne moze niti ce ugrozit ni Rusija i Amerika zajedno .

  16. #516
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by blokteatar View Post
    Mislim da je vrijeme da i mi moramo shvatit jos neke stvari . U Svedskoj recimo , rijec stranac je zakonom zabranjena , ako je u negativnom kontekstu upucena nekom .Dakle, Svedjanin kaze Kurdu na kasu u samoposluzi dok se guraju u redu da je stranac , odose mu dvije plate i jos ponesto . .. .
    Sta ponesto? Nije valjda da ga kastriraju? A ja se cudio sto Svedjani koptišu kad se tamo dodje pa sve medborgare medborgare medborgare dje si rodjo nijesi ti utlänning

  17. #517
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sta ponesto? Nije valjda da ga kastriraju? A ja se cudio sto Svedjani koptišu kad se tamo dodje pa sve medborgare medborgare medborgare dje si rodjo nijesi ti utlänning
    Sto ponesto ? Bilo sto ..zena ce ga sutnut zbog toga ...dva prijatelja.. i ne pokusavam da ispricam nikakvu bajku , vec da ukazem da smo taoci ove demagogije koja se zasniva na cetnistvu i rodoljublju.
    Za mene je to davna proslost.

  18. #518
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Nismo taoci demagogije, no taoci realnosti...
    #fakenews

  19. #519
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    E ajmo sad svijema koji oko nas krenu sa nekim oblikom nacionalizama da ebemo sve po spisku. Majka - majka, otac - otac. Dok ih ne ubijemo u pojam totalno. Ko smije?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  20. #520
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,044
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by blokteatar View Post
    Mislim da je vrijeme da i mi moramo shvatit jos neke stvari . U Svedskoj recimo , rijec stranac je zakonom zabranjena , ako je u negativnom kontekstu upucena nekom .Dakle, Svedjanin kaze Kurdu na kasu u samoposluzi dok se guraju u redu da je stranac , odose mu dvije plate i jos ponesto . E , sad recimo ja ili vi setajuci nekim trgom po Stokholmu frknemo onaj dogorijeli cigar na plocnik , iza tebe te onaj isti Kurd koji ce te sutnut u zadnjicu i opomenut da pazis kako se ponasas u njegovoj drzavi ne zanimajuci ga i ne postavljajuci pitanje jesi li Svejdanin , Amerikanac , Srbin ili Crnogorac .
    Cetnici ili kako cemo ih god nazivati jesu dio ove drzave , a koliko ce biti bitni gajeci svoje negativne osjecaje prema istoj , zavisi samo od te iste drzave ciju stabilnost po pitanju drzavnosti i granica vise ne moze niti ce ugrozit ni Rusija i Amerika zajedno .
    Није везано за тему али сам морао да пркоментаришем.
    Шведска ће бити сређена док год у њој живе Швеђани, оног тренутка кад странци преузму животни простор то ће бити крај нордијском рају.Мислим да се то препознало и да је Европа задњих година кренула у санирање овог проблема, а то ће бити тежак и мукотрпан посао.Срећом инфициранe су само градске средине, док су сеоска продстранства углавном сачувана.

    Код нас има мало странаца, посебно оних из инфериорнијих култура, али ми имамо проблем (вјештачки) већинског становништва.Рецепт је јасан, нема државе без већинског народа тј. нације због које постоји та држава.што прије отклонимо овај са стране наметнут, вјештачки проблем, прије ћемо имати демократизацију друштва тј смјену власти.
    Срба у ЦГ нема преко 15-18%.Новљани, Грбљани, Пљевљаци и дио избјеглица, нису Црногорци већ Срби и Црна Гора мора да се труди око њих да их веже за себе.Али исто тако треба ријешити проблем.Mорамо да пазимо наше Црногорце и да полако враћамо ових осталих 12-15 % Црногораца који се изајшњавају као Срби у оквиру нације.Тада ће се сва питања а посебно однос између Црнограца и Срба лакше ријешавати.
    Имамо велику шансу да мудрим, осјећајним и промишљеним акцијама,то и остваримо у наредној деценији.
    Ако нам то не пође за руком, и овакав етнички однос остане, сви ћемо ми без обзира на вјеру и нацију имати проблем, јер ће мјесто економских и социјалних питања увјек бити форсирана она национална, што нам доказује и смер којим тече расправа на овој теми.
    Last edited by BAR; 22-01-12 at 13:02.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  21. #521
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    organizacione brljotine su manje bitne od cinjenice da se ovako nesto ipak odrzalo pa kako-tako..a kamo srece da je na miting dosao i poneki politicar vladajuce partije i izjavio nesto pa makar bio izvizdan od svih..
    +1

    Opet da ponovim ,sudenti nadjite nekog bistrijeg da prica ispred vas jer ono juce je bilo lose!A ostalo je bilo odlicno sve je bilo fenomenalno organizovano!
    aj popij casu jaja

  22. #522
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realnosti... vrati cetnike u fabrike i daj plate , pa ces vidjet sto je realnost i rodoljublje

  23. #523
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  24. #524
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Slazem se s ovim Baraninom. I meni lici da se ide na ciscenje po Evropi. Crna Gora - Crnogorcima, Srbija - Srbima i ostalo. Otud nase distanciranje od Srbije (kojoj smo najblizi) svim ovim stvarima proteklih nekoliko godina (a i danas). Otud Crnogorska Sigurna Kuca. Otud uvoz Crnogoraca iz dijaspore koji objasnjava izgradnju onolikih stanova po PG. I svaka zemlja je manje - vise toga svjesna. Pa i Srbija, koju ne mogu voljet vise no sam. Otud moja tvrdnja da CG super saradjuje sa komsijama iako na prvi pogled ne izgleda uvijek da je tako.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  25. #525
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by blokteatar View Post
    Realnosti... vrati cetnike u fabrike i daj plate , pa ces vidjet sto je realnost i rodoljublje
    Aham znači oni rade u Srbiji i Srbija im daje plate, znimljivo... Ja lično da biram radnike birao bih ih po struci, ne po nacionalnosti (kao što radi 99% privatnika), problem sa državom je obostran... Nego nije tema ođe...
    #fakenews

Page 21 of 67 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: K: smjestaj na zabljaku za 10.02.2012 do 12.02.2012
    By gamo_viper_max in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-11, 13:16
  2. Replies: 0
    Last Post: 04-11-11, 22:10
  3. Socijalni inženjering
    By cpu in forum Nauka generalno
    Replies: 0
    Last Post: 03-04-10, 22:57
  4. Socijalni dijalog
    By Twenty-4 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 03-08-08, 21:37
  5. Socijalni Kapital
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 34
    Last Post: 18-12-06, 02:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •