View Poll Results: Legalizovati lake droge?

Voters
270. You may not vote on this poll
  • Da

    186 68.89%
  • Ne

    84 31.11%
Page 33 of 48 FirstFirst ... 2329303132333435363743 ... LastLast
Results 801 to 825 of 1187

Thread: Legalize Marijuana

  1. #801
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Jesu pusili ljekari travu ?

    Ako nijesu kako znaju kako trava utice na tebe ?
    One Ring to Rule them all...

  2. #802
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Jesu pusili ljekari travu ?

    Ako nijesu kako znaju kako trava utice na tebe ?
    Vjeruj mi da sam dva puta pročitala tvoje pitanje, i jednostavno ne mogu da vjerujem da si ovo napisao i da je ovo tvoj nivo rezonovanja...
    Reče li ti ono meni da se neiteligentna?

  3. #803
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Vidi, kanabis ne djeluje isto na sve, nekima će da izazove halucinacije drugima neće.
    Sjećaš li članka u novinama kad je policija zaplijenila veće količine (zaboravila sma zemlju koja je bila) i ponosno zapalili a vjetar je dinuo i odnio dim na grad i koliko ljudi se obratilo za pomoć ljekarima (svi su se oni loše osjećali a ne dobro)
    Spomenula sam ti biljku koku, i uzgajanje koke nije dozvoljeno. Svako uzgajanje biljaka koja dovodi do halucinacija i od njih se prave droge je zabranjeno, pa i magične pečurke...

    Neobjektivan si... Ti si toliko veliki zagovornih za legalizaciju marihuane, ali i da se legalizuje nešto imam osjećaj da ne bi bio od onih što bi i istu konzumirali. Možda me osjećaj vara, ali nekako tako stičem utisak.
    Trava i halucinacije. Vidi se da ne znaš šta je ni jedno ni drugo.
    A ljudi kao ljudi, žalit će se i kada se glasnije čuje kad komšo radi komšinicu.
    Koka se prerađuje, kao što bi grožđe u drugim agregatnim stanjima kod tebe takođe izazvalo stanje lošosti.
    Opet, sve loši argumenti, nemoj se naljutit, iako razumijem zašto se boriš protiv nečega što se zove "droga". E sad ako trava ne bi potpadala pod taj pojam ti bi bila u problemu zar ne?
    Last edited by Ulix; 20-10-15 at 00:02.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  4. #804
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Neobjektivan si... Ti si toliko veliki zagovornih za legalizaciju marihuane, ali i da se legalizuje nešto imam osjećaj da ne bi bio od onih što bi i istu konzumirali. Možda me osjećaj vara, ali nekako tako stičem utisak.
    Objektivnosti ođe nije upitna, upitne su predrasude nakalemljene tv konzumentima prošloga vijeka... s time se ođe kuburi.

    Kanabis je lijek za mnoga stanja, od kojih mene niti jedno zahvatilo nije, pa i nemam potrebe da konzumiram isti. Dok na naznake bilo čega ne bih se libio ni trena.

    Aaamo sad, cigarete i alkohol su otrov klasičan, ne znam za njihova ljekovita dejstva... ali tv konzumenti nisu imali prilike da "OBJEKTIVNO" čuju kako su oni DROGA klasična sa osnovnim efektima kao i nuspojavama sto puta grđim od marihuane, ali avaj - pođeš do trafike uzmeš otrov-cigarete - zadimiš sebe i sve oko sebe, pa uzmeš otrov-"unuče" pa se naliješ i teturaš sljedećih dana, mamuraš, i to je kao KUL... nešto se u vašim pretpostavkama-predrasudama opasno ljulja, a zadivljujuće je kako do sada palo nije. Šta li ih drži... to je pitanje.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  5. #805
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ma u pravu ste sve, ovi ludi ljekari. Nego ne zaboravite da sebe pod dejstvom ne možete vidjeti onakvi kakvi jeste u tom stanju, dok drugi posmatrajuću vide ono čega vi niste svjesni.
    Isto kao i oni na ekstazi što sam ih ja vidjela, sigurno njih da pitaš istu bi ovu vašu priču mlatili.

    Efekat

    Marihuana je najblaže i najslabije halucinogeno sredstvo. Efekat se primećuje nakon nekoliko udahnutih dimova, dostižući maksimum nakon 15-30 minuta. Delovanje jedne ispušene cigarete traje dva do tri sata. Popijena ili pojedena, marihuana ispoljava efekat nakon pola sata sa dužinom trajanja tri do šest sati.

    Nekada delovanje liči na početne efekte alkoholnog pijanstva. Aktivni sastojak droga, THC, koji se nakon ulaska u telo, nošen krvotokom, veže za kanabinoidne receptore u mozgu. Najviše ovih receptora se nalazi u delovima mozga zaduženih za pamćenje, razmišljanje, koncentraciju, percepciju, osećaj zadovoljstva, koordinaciju pokreta. Zato se javljaju problemi u kratkotrajnom pamćenju, smanjena sposobnost koncentracije i učenja, promenjena percepcija stvarnosti i to naročito vremena (osoba ima utisak da vreme protiče sporije), povišenje senzibiliteta - naročito kada se radi o bojama, ukusu i muzici, zatim poremećaji ravnoteže i koordinacije pokreta, a pri uzimanju većih količina kanabisa može doći i do snažnih halucinacija. Rad srca je ubrzan, krvni pritisak povišen. Javlja se sušenje usta, oči su crvene sa proširenim zenicama.

    Što se tiče uticaja na raspoloženje i ponašanje, konzumiranje marihuane izaziva euforiju sa hiperaktivnošću, pojačanom govorljivošću, osećajem bezbrižnosti uz bezrazložno smejanje, ali isto tako može izazvati anksioznost i napade panike, a halucinacije mogu biti izrazito neugodne i zastrašujuće.

    Nakon završetka delovanja korisnik pada u stanje pospanosti. Nakon prestanka efekata može se javiti amotivacijski sindrom - nedostatak bilo kakvog interesa i motivacije. Tolerancija na ove droge se ne razvija. Pri dužem uzimanju javlja se umerena psihička zavisnost, a kod korisnika dolazi do gubitka inicijative, neaktivnosti, nesanice ili redukovane dužine spavanja. Prisutna je nebriga za spoljni izgled, ličnu higijenu i odevanje, a rasuđivanje i pamćenje je delimično oštećeno.

    Onaj ko redovno puši marihuanu ima respiratorne probleme slične onima koje imaju pušači duvana: svakodnevno kašljanje i iskašljavnje šlajma, simptome hroničnog bronhitisa i česte prehlade. Osim prisustva THC-a, količina katrana koji udahnu pušači marihuane i nivo karbon monoksida koji se apsorbuje su tri do pet puta veći nego kod pušača duvana. Dugotrajno pušenje marihuane izaziva oštećenje ili uništenje plućnog tkiva što dovodi do abnormalne funkcije pluća kao i do emfizema i raka pluća i disajnih puteva.

    Upotreba marihuane izaziva ubrzani rad srca i povišen krvni pritisak. Najnovija otkrića ukazuju da pušenje marihuane i istovremeno intravenozno uzimanje kokaina prouzrokuju preopterećenje kardiovaskularnog sistema. Dugotrajna upotreba marihuane stvara promene u mozgu slične onima koje stvara dugotrajno konzumiranje većine drugih droga.

    Kod nekih korisnika koji dugo uzimaju marihuanu vidljivi su nagoveštaji gubitka motivacije. Takve osobe ne zanima šta se sa njima dešava, nemaju želju za svakodnevnim radom, premoreni su i zanemaruju sopstveni izgled. Oni koji rade ili idu u školu postižu slabe rezultate. Upotreba marihuane među mladima osnovnoškolskog uzrasta prouzrokuje slabiji uspeh, devijantno ponašanje, delikvenciju i agresivnost, suprotstavljanje i loše odnose sa roditeljima, druženje sa delikventima i uživaocima droga.

  6. #806
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Najnovija otkrića ukazuju da pušenje marihuane i istovremeno intravenozno uzimanje kokaina prouzrokuju preopterećenje kardiovaskularnog sistema.
    Malo ozbiljnosti ne bi bilo na odmet...

    ČUJ OVO, popušite li marihuane i istovremeno se udarite se čekićem po prstu povredićete prst.

    Dajte ljudi, malo samo ozbiljnijeg razgovora, mrvicu barem...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  7. #807
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Jerusalim
    Posts
    1,552
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Hrvatskoj će od sutra moći da se koristi indijska konoplja u medicinske svrhe prema pravilniku Ministarstva zdravlja, kojim se dopušta njena upotreba za oboljele od multiple skleroze, karcinoma, epilepsije i AIDS-a.

    Time je stvoren pravni okvir za uvoz ljekova na bazi indijske konoplje u Hrvatsku, a pravilnikom je propisano da se ljekovi koji sadrže tetrahidrokanabinol (THC), donabinol i nabilon mogu izdavati samo u apotekama na ljekarski recept.Ljekove će prepisivati ljekari opšte medicine po preporuci specijalista neurologije, internističke onkologije, onkologije i radioterapije, infektologije i specijalista pedijatra sa subspecijalizacijom iz neuropedijatrije na neponovljivi recept, navodi Hina.Medikamenti koji sadrže THC moći će da se prepisuju na recept u količini potrebnoj za liječenje do najviše 30 dana.Stručna komisija za legalizaciju upotrebe marihuane u medicinske svrhe završilo je u avgustu s radom, utvrdivši da prikupljeni naučni dokazi pokazuju da nijedan preparat na bazi indijske konoplje nije sposoban da zaliječi ili trajno izliječi malignu bolest, zaustavi progresiju multiple skleroze, ili AIDS-a.Međutim, neki preparati smanjuju simptome pa se preporučuje njihovo korišćenje uz druge konvencionalne oblike liječenja.Izvor i foto:

    Hina (blic.rs)

    http://portalanalitika.me/clanak/205...dicinske-svrhe

    ...

    Дакле, Србија и Хрватска ће декриминализовати марихуану (не легализовати, то је погрешан термин), а то ради тога да би се могли увозити и прописивати пацијентима медикаменти на бази марихуане. Што значи, никакво ,,дување'', куповање на улици, дрогирање у сврху рекреације, неће бити дозвољено.

  8. #808
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ^Koja bolest

    poslato paukom
    istrajan budi.

  9. #809
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mikojan View Post
    nisu problem konzervativni glasaci no je problem glupost koja je u CG opsterasirena a od koje boluju ponajvise ovi iz DPS. ako mogu i imaju nacina da te konzervativne glasace naceraju u NATO tor sigurno imaju nacina i da legalizuju kanabis . Kanabis jerazvojna sansa veca i od turizma i od industrije i samo slijepac ne vidi da je to gotova stvar i da su multinacionalne duvanske kompanije pripremile i pripremaju teren da kad zabrana pusenja duvana zazivi potpuno one predju na motanje dzointa...duvan je out , konoplja je biljka koja ce spasiti i njih i svijet ..
    bradonja xsero.....sta ti je mikojan govorio...uci nesto covjece od pametnijih , nemoj cio zivot sprcati cukajuci gluposti na kompjuteru...

    dakle citaj...

    Milijarder tvrdi: UN će pozvati sve zemlje svijeta da legalizuju sve droge

    Komentari (0)A A A

    Ujedinjene nacije će pozvati sve vlade svijeta da legalizuju sve droge, tvrdi britanski biznismen i vlasnik kompanije "Virdžin" Ričard Branson, dodajući kako kancelarija UN-a za drogu i zločin drastično mijenja poziciju po pitanju narkotika.
    Ričard Branson


    Prema izvještaju Kancelarije, UN bi mogle da pozovu vlade svih država svijeta da prekinu rat protiv droga i dekriminalizuju konzumaciju i posjedovanje ilegalnih supstanci, prenosi britanski "Independent".
    Branson navodi da su on i neki mediji dobili izvještaj o tome, ali da je "pod embargom do objave".
    Međutim, on je odlučio da ga objelodani, jer se kako kaže "boji da će UN popustiti pod pritiskom i da neće objaviti ovako značajnu preporuku".
    "UN se pripremao da objavi da je nedvosmisleno da je kriminalizacija droge štetna, nepotrebna i neproporcionalna. Dok ovo pišem primam informacije da je jedna država snažno pritiskala UNODC. Nadajmo se da UNODC, globalna organizacija koja je dio UN-a i koja treba djelovati u ime dobrobiti ljudi širom svijeta, neće u posljednji čas podleći tom pritisku te da će ustrajati u povlačenju ovog važnog poteza. Rat protiv droge nanio je već previše štete prevelikom broju ljudi širom svijeta", napisao je Branson.




  10. #810
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    MikoĐano, ti da išta pročitaš - kao što ne čitaš što drugi pišu, tako bi pročitao da je ođe već bilo riječi o tome...

    MikoĐane šta li je kod tebe danak rezonu uzelo?
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  11. #811
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma jasna stvar, kao i za istopolne brakove. Ko je zabranio taj će i aminovat i gotova stvar. Kao da je demokratija pitanje glasa ikada bila.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  12. #812
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    xsero, ja ne citam sva lupetanja odje to priznajem jer to nije dobro za sopstveno misljenje ako covjek zeli da ga ima....tako da...uci.....danas nije dovoljno znati nego je neophodno biti u toku sa globalnim zbivanjima....drugim rijecima, bolje biti u toku, no imati....

  13. #813
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dakle, ti ne čitaš "lupetanja", ali poslije ta ista "lupetanja" kada ti napišeš onda je to ni manje ni više nego slovo mudrosti...

    MikoĐano, ti si vjerovatno sam sebi takav krealj.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  14. #814
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno da ne citam...ja mogu da razmijenim misljenja sa neki za koga smatram da ima originalna misljenja ali da citam kako papagaji ponavljaju ono sto su im globalni centri moci plasirali preko medija koje kontrolisu i moderatora i botova , to me stvarno ne zanima....tako da, kad budes imao svoje misljenje o bilo cemu, javi se da popricamo....

  15. #815
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ništa ti Miko vezano za temu konstruktivno iznio nisi, samo mantraš - to je droza, to narkomani, to ne liječi... a na pitanje ZAŠTO, ti opet isto... pa onda JA, JA i samo JA... truć, samo nešta mlatiš i smiješan ispadaš... ali neka, popravio se rejting pristalica za legalizaciju otkako si prisutan, tako da HVALA u ime svih onih kojima je ovaj lijek neophodan.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  16. #816
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Au Xerxes, sto ti napravi mikojan sa ovim postovima, dje si sad?
    istrajan budi.

  17. #817
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Miko i Lucide, vas dvojica kao da ste na isti mozak nakačeni. Obraćaću vam se u jednini...

    Vidiš, kada bih ja ovako postovao...

    Izgleda kao pohovana piletina, ali kapiram da tuče u glavu kao komšo - Otac Peranović.



    Pa još dodam i link (((link)))

    A ono se mali i slinavi konzumenti kojima takav lijek nije neophodan uzbude i pitaju kako da dođu do toga... ne shvatajući da griješe u samorazvuju, da su na pogrešnu stranu otišli, đe im se samo nos razvija, mozak i nogice ništa!

    E tada bi mogao da bulazniš kao što i činiš, i bio bi kul, ovako jok!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  18. #818
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Zbilja, i meni je pomalo neprijatno kad citam sto pise mikucid. Mislim, i sad sam skeptik po ovom pitanju ali me je mikucid prilicno privolio na stranu legalizacije. Boginja i Salex bar umiju artikulisano da se izraze, u maniru obrazovane osobe, ja volim takve ljude, s njima mozes da se slazes ili ne slazes a da opet budes u ok odnosu.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  19. #819
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    Ništa ti Miko vezano za temu konstruktivno iznio nisi, samo mantraš - to je droza, to narkomani, to ne liječi... a na pitanje ZAŠTO, ti opet isto... pa onda JA, JA i samo JA... truć, samo nešta mlatiš i smiješan ispadaš... ali neka, popravio se rejting pristalica za legalizaciju otkako si prisutan, tako da HVALA u ime svih onih kojima je ovaj lijek neophodan.

    kako ne shvatas....popravio sam rejting ove teme, od kako sam tu gomila ljudi dolazi da cita i pise....a ti si je ugusio glupom pricom o ljekovitosti..utripovao si da se ljekovitost kanabisa forsira zbog toga sto je on stvarno ljekovit a ne zbog toga da bi centri moci lakse narodu uvalili gorku pilulu skore opste legalizacije....zato udji u sustiniu problema, doslo je vrijeme da se zarada od droge ubaci u legalne kanale, da drzave od toga ubiraju javne prihode a ne da im sluzi kao do sada za finansiranje tajnih i mutnih poslova ...nema vise poreskih rajeva, nema sverca droge, nema moja drzava tvoja drzava , moj vazduh tvoj vazduh..sve postaje javno i zajednicko //ko se uklopi i shvati, dobro i jeste ko ne uklopi - nestaje....

  20. #820
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Zbilja, i meni je pomalo neprijatno kad citam sto pise mikucid. Mislim, i sad sam skeptik po ovom pitanju ali me je mikucid prilicno privolio na stranu legalizacije. Boginja i Salex bar umiju artikulisano da se izraze, u maniru obrazovane osobe, ja volim takve ljude, s njima mozes da se slazes ili ne slazes a da opet budes u ok odnosu.

    znas kako....umijem i ja da razgovaram po sistemu - ja tebi serdare , ti meni vojvodo, ali to na forumu je meni degutantno...ja sam ovde zbog toga sto me zanimaju razlicita misljenja i pogledi koji zavrjedjuju paznju a ne da bi izazvao necije divljenje svojim intelektualnim nivoom...znaci provokativno pisem jer je to jedini nacin na koji iz ljudi mozes da izvuces emocije na forumu tj da izvuces njihovo pravo misljenje i otkrijes i intelektualni i svaki drugi nivio...prema tome, ja xsera ne mrzim niti podcjenjujem samo provociram da bih vidio zasto on prica to sto prica....da li to on stvarno misli, da li istrazuje javno mnjenje, da li ga neko placa, da li valja drogu, da li je na sluzbenoj duznosti....itd....i na zalost jos nisam uspio da provalim...uporan je , redovan je , ne umije da se svadja, i na osnovu toga bi zakljucio da mu je ovo jedna vrsta profesije...koje? ne znam...:tears_of_joy:

  21. #821
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sada već imam transfer blama...

    Supercalifragilisticexpialidocious
    Ovako bi ti Meri Popins replicirala, ne bi ti nužno i odgovorila...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  22. #822
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    popi malo vode...da ti ne zapne...

  23. #823
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Pa dobro, malo psihoanalize nikad nije na odmet.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  24. #824
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Zbilja, i meni je pomalo neprijatno kad citam sto pise mikucid. Mislim, i sad sam skeptik po ovom pitanju ali me je mikucid prilicno privolio na stranu legalizacije. Boginja i Salex bar umiju artikulisano da se izraze, u maniru obrazovane osobe, ja volim takve ljude, s njima mozes da se slazes ili ne slazes a da opet budes u ok odnosu.
    A kako mogu bit u ok odnosu sa nekim ko se ne drogira ali podrzava one koji se drogiraju, aj objasni tu kolicinu licemjerja, ja bih bio nepravedan prema dobrim ljudima kad bih ae prema njemu ophodio sa postovanjem. Moga bibslobodno da bacim sav moral posle toga..

    poslato paukom
    istrajan budi.

  25. #825
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Legalizovaste li je?

Page 33 of 48 FirstFirst ... 2329303132333435363743 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •