View Poll Results: Legalizovati lake droge?

Voters
270. You may not vote on this poll
  • Da

    186 68.89%
  • Ne

    84 31.11%
Page 46 of 48 FirstFirst ... 3642434445464748 LastLast
Results 1,126 to 1,150 of 1187

Thread: Legalize Marijuana

  1. #1126
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Znaci povecace se konzumacija medju stanovnistvom ali je to dobra stvar jer bi prodaja bila oporezovana pa bi drzava prihodovala milione.

    A to sto se tica zdravlja, kako je zdravije od cigara i alkohola? Zar nam nije zabranjeno pusenje i prelazimo na iqos bez sagorjevanja...kako sad da pusimo i udisemo travu koja je mnoogo jaca od cigara? A alkohol mozemo popiti pice, dva, tri...kako da pusimo travu? Da uzimamo po jedan dim samo?

  2. #1127
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    Ni pusenje ni alkohol nisu zabranjeni, dakle mozes ih konzumirati u neogranicenim kolicinama i sjutra umrijet ili od raka ili od trovanja od prekomjerne upotrebe alkohola. Dakle, sve ovo moze legalno kod nas
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  3. The Following 2 Users Say Thank You to stevann For This Useful Post:


  4. #1128
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Mozes i legalno kupiti neku hemiju za ciscenje kupatila pa ako je popijes mozes umrijeti...nije ti prica na mjestu.

    Pricam o 'radu', cigar te moze uraditi ako nisi pusio par dana ili tako nesto pa ga zapalis ujutru i taj 'rad' traje par sekundi.

    Trava drzi par sati a dovoljna su nekolika dima osim ako ne pusis stalno pa ti to nije dovoljno.

    Shvatas li da ako popijes pice, dva, tri...u normalnom vremenskom razmaku - ne osjeti se promjena tj. nema efekta.

    Kako da pusimo travu a da ne budemo napuseni? Ili da budemo samo taknuti ono bas lagano kao sto casa-dvije vina odrade posao?

  5. #1129
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    14,540
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Koliko tek halucinogenih pečurkica ima po šumama i gorama.
    Ko zna,ko ne zna..Ne prepozna.
    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  6. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  7. #1130
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Koliko tek halucinogenih pečurkica ima po šumama i gorama.
    Ko zna,ko ne zna..Ne prepozna.
    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Teska droga, jedes li ih ti?

  8. #1131
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    14,540
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Šuška se da ih je Kerol koristio,kao Alisa u zemlji čuda.
    Ozbiljan stav prema bilo čemu na ovom svijetu je fatalna greška. Da li je život ozbiljan? Oh da,život je ozbiljan! Ali ne stvarno...

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 24-06-22 at 09:57.
    No pasaran!

  9. #1132
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Mozes i legalno kupiti neku hemiju za ciscenje kupatila pa ako je popijes mozes umrijeti...nije ti prica na mjestu.

    Pricam o 'radu', cigar te moze uraditi ako nisi pusio par dana ili tako nesto pa ga zapalis ujutru i taj 'rad' traje par sekundi.

    Trava drzi par sati a dovoljna su nekolika dima osim ako ne pusis stalno pa ti to nije dovoljno.

    Shvatas li da ako popijes pice, dva, tri...u normalnom vremenskom razmaku - ne osjeti se promjena tj. nema efekta.

    Kako da pusimo travu a da ne budemo napuseni? Ili da budemo samo taknuti ono bas lagano kao sto casa-dvije vina odrade posao?

    Jer je sve stvar samokontrole. Ko te cera da pusis da se prepusavas pa da te napusenost drzi satima? Ili ko ti brani da povuces samo 3-4 dima i taknes se? Umjerenost je majka svega, i u trosenju novca, a ne u alkoholu, travi ili duvanu dragi moj

    Ni alkoholicar se nije mogao suzdrzat, ni korisnik duvana, pa ih eno umrijese od raka, a nidje im ne pise na ploci "nagrdismo se od prekomjerne upotrebe" no ih zale kao najbolje.

    A onaj sto pusi travu, nit ce umrijet, nit ce ikome stetu napravit. Cak ni sebi. Ali ce poc u zatvor ufate li ga, a onaj alkoholicar sto bije zenu kuci i sto vozi sa 3 4 promila alkohola u krvi proc ce sa kaznom od 100-200 e. Tuzno.

    Poenta je moje price je samo da je kanabis nepravedno diskriminisan. OD prekomjerne upotrebe raznoraznih legalnih supstanci se kod nas moze umrijet, a od kanabisa se NE MOZE umrijet, ali ce se zavrsit u zatvor zbog grama.

    U svakom slucaju su je E. parlament, UN i SZO skinuli sa liste opojnih droga, tako da ce i Crna Gora MORAT, ako misli u EU, prema tome nemamo mi sto odje pametovat, iako smo najpametniji na svijet'
    Last edited by stevann; 24-06-22 at 10:01.
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  10. The Following 3 Users Say Thank You to stevann For This Useful Post:


  11. #1133
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Jer je sve stvar samokontrole. Ko te cera da pusis da se prepusavas pa da te napusenost drzi satima? Ili ko ti brani da povuces samo 3-4 dima i taknes se? Umjerenost je majka svega, i u trosenju novca, a ne u alkoholu, travi ili duvanu dragi moj

    Ni alkoholicar se nije mogao suzdrzat, ni korisnik duvana, pa ih eno umrijese od raka, a nidje im ne pise na ploci "nagrdismo se od prekomjerne upotrebe" no ih zale kao najbolje.

    A onaj sto pusi travu, nit ce umrijet, nit ce ikome stetu napravit. Cak ni sebi. Ali ce poc u zatvor ufate li ga, a onaj alkoholicar sto bije zenu kuci i sto vozi sa 3 4 promila alkohola u krvi proc ce sa kaznom od 100-200 e. Tuzno.

    Poenta je moje price je samo da je kanabis nepravedno diskriminisan. OD prekomjerne upotrebe raznoraznih legalnih supstanci se kod nas moze umrijet, a od kanabisa se NE MOZE umrijet, ali ce se zavrsit u zatvor zbog grama.

    U svakom slucaju su je E. parlament, UN i SZO skinuli sa liste opojnih droga, tako da ce i Crna Gora MORAT, ako misli u EU, prema tome nemamo mi sto odje pametovat, iako smo najpametniji na svijet'
    Nego sta treba da se radi sa travom? Oce li se praviti patroni koji idu u iqos i koji ce sadrzati smanjene kolicine thca ili samo kanabidol...uglavnom neki proizvod koji nece nakon par sekundi konzumiranja izazivati high efekat, uradjenost inteziteta vece opijenosti alkoholom?

  12. #1134
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Kad ce kokain legalizovati, niko ne cera ljude da smrcu gram dnevno, kad fino mogu da rasporede taj gram na mjesec dana tako sto ce licnuti vrlo malu kolicinu jezikom i tako nece imati ni krizu ni nista...a budzet ce se napuniti milionima.

  13. #1135
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Ja sam vise zatvorenijeg stava, da se zabrani i prodaja i koriscenje cigara i alkohola. Mislim da bi tada ova planeta bila mnogo bolje mjesto za zivot.
    Last edited by GaD; 24-06-22 at 11:30.

  14. #1136
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Nisam siguran ali mislim da je Australija zabranila prodaju cigara od nekog odredjenog godista. Tipa oni sto imaju 16 godina nece imati opciju legalne kupovine jer ni u tom trenutku nemaju (nisu 18+) a kad dodju na 18+ kaci ih zakon zabrane toj generaciji.

    Umjesto da se ide u tom pravcu ovi nasi sugradjani oce da puse travu, jedu pecurke i opste sa musko/zenskim prostitukama...i to jos sve legalno.

  15. #1137
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Znaci povecace se konzumacija medju stanovnistvom ali je to dobra stvar jer bi prodaja bila oporezovana pa bi drzava prihodovala milione.

    A to sto se tica zdravlja, kako je zdravije od cigara i alkohola? Zar nam nije zabranjeno pusenje i prelazimo na iqos bez sagorjevanja...kako sad da pusimo i udisemo travu koja je mnoogo jaca od cigara? A alkohol mozemo popiti pice, dva, tri...kako da pusimo travu? Da uzimamo po jedan dim samo?
    Za razliku od alkohola i cigara, marihuana ne stvara fizičku zavisnost. S tog aspekta je manje stetna od njih koji stvaraju i fizičku i psihičku zavisnost, a koji su legalni. Marihuana pokazuje neke dobrobiti za pacijente koji imaju Parkinsonovu bolest i epilepsiju. Nikotin nema nikavu dobrobit ama baš nikakvu. Alkohol je u medicini kao dezificijens i dobar rastvarač ljekovitih supstanci... Tako da jeste nepravedno od početka što nije na toj listi.

    Svaki lijek je i otrov, sve zavisi od količine uzete. Možeš se otrovati i vodom...
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  16. #1138
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    14,540
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Bitno je da vlada demokratija.Pluralizam.
    Sve veća zabrana stvara jaču sivu zonu.
    Inače,nije sve baš do "poroka."
    In a 1937 article, The New York Times noted "It is well known that Hitler is a vegetarian and does not drink or smoke."

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 24-06-22 at 12:07.
    No pasaran!

  17. #1139
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Stvara psihicku zavisnost koja je jednako ako ne i gora od fizicke. Uostalom, stvara i fizicku zavisnost koja je stvarno blaga, tj. mnogo blaza od opasnijih droga.

    Svijet je krenuo sa zabranom nikotina, treba da iskopiramo zdrave primjere kao taj a ne da pokazemo nekom kako smo mi moderni posto je legalno pusiti travu u Holandiji koja je clanica EU.

  18. #1140
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Stvara psihicku zavisnost koja je jednako ako ne i gora od fizicke. Uostalom, stvara i fizicku zavisnost koja je stvarno blaga, tj. mnogo blaza od opasnijih droga.

    Svijet je krenuo sa zabranom nikotina, treba da iskopiramo zdrave primjere kao taj a ne da pokazemo nekom kako smo mi moderni posto je legalno pusiti travu u Holandiji koja je clanica EU.
    Sam si rekao od opasnijih droga, sve su one pa i nikotin, alkohol opasnije od nje, ali su legalne. U tome je caka . Ili budi sve da se zabrani ili pusti i nju kad su ove opasnije legalne.Takav stav poštujem, a kad mi se krene ukidanje po ličnom afinitetu to jednostavno nije fer.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  19. #1141
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Sam si rekao od opasnijih droga, sve su one pa i nikotin, alkohol opasnije od nje, ali su legalne. U tome je caka . Ili budi sve da se zabrani ili pusti i nju kad su ove opasnije legalne.Takav stav poštujem, a kad mi se krene ukidanje po ličnom afinitetu to jednostavno nije fer.
    Po pitanju zavisnosti nikotin je gori od heroina. Da li treba legalizovati koriscenje heroina ili zabraniti i upotrebu nikotina?

    Ako smo poredili cigar sa marihuanom, cigar iako izaziva veliku zavisnost, ne izaziva high efekat, uradjenost i slicno.

    Onda imamo poredjenje sa alkoholom dje mozemo popiti pice, dva, tri a da ne osjetimo high efekat ili opijenost.

    Sa marihuanom moramo osjetiti high, moramo se uraditi pusenjem trecine cigara inace je niko ne bi pusio. A taj 'blagi' rad marihuane prouzrokovan pusenjem nekolika dima je jacinom, intezitetom jednak pijenju 3-4-5-6+ pica u kratkom vremenskom roku.

    Niko ne pominje pusenje kao pusenje marihuane, uvlacenje tog dima koji izaziva kancer isto, ako ne i jace od cigara.
    Last edited by Vitis; 24-06-22 at 14:08.

  20. #1142
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Po pitanju zavisnosti nikotin je gori od heroina. Da li treba legalizovati koriscenje heroina ili zabraniti i upotrebu nikotina?

    Ako smo poredili cigar sa marihuanom, cigar iako izaziva veliku zavisnost, ne izaziva high efekat, uradjenost i slicno.

    Onda imamo poredjenje sa alkoholom dje mozemo popiti pice, dva, tri a da ne osjetimo high efekat ili opijenost.

    Sa marihuanom moramo osjetiti high, moramo se uraditi pusenjem trecine cigara inace je niko ne bi pusio. A taj 'blagi' rad marihuane prouzrokovan pusenjem nekolika dima je jacinom, intezitetom jednak pijenju 3-4-5-6+ pica u kratkom vremenskom roku.

    Niko ne pominje pusenje kao pusenje marihuane, uvlacenje tog dima koji izaziva kancer isto, ako ne i jace od cigara.
    Nije ti tačna ova konstatacija, istraživanje pokazuje da ima mnogo manji rizik od nastanka kancera nego od cigara. https://www.webmd.com/lung-cancer/ne...to-lung-cancer

    Zatim poređuješ heroin i cigare isto nema logike, jer ne pripadaju istoj kategoriji supstanci.

    U stvari ti poentu zabrane vezuješ što manje moraš da konzumiraš marihuanu da bi imao uradjenost i zato bi je zabranio. A npr. ne gledas drugu stranu medalje (koja je i negdje spomenuta kroz istraživanje,a i druga) da manje truješ svoj organizam za isti efekat, jer većina koja konzumira, sem babe i djeda sa sela koji cugnu jednu izjutru, pije da bi se uradila. I tima je bolje zapalit realno 2,3 dima no popit 6,7 piva ili 3,4 vodke ili što li već.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  21. #1143
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Nije ti tačna ova konstatacija, istraživanje pokazuje da ima mnogo manji rizik od nastanka kancera nego od cigara. https://www.webmd.com/lung-cancer/ne...to-lung-cancer

    Zatim poređuješ heroin i cigare isto nema logike, jer ne pripadaju istoj kategoriji supstanci.

    U stvari ti poentu zabrane vezuješ što manje moraš da konzumiraš marihuanu da bi imao uradjenost i zato bi je zabranio. A npr. ne gledas drugu stranu medalje (koja je i negdje spomenuta kroz istraživanje,a i druga) da manje truješ svoj organizam za isti efekat, jer većina koja konzumira, sem babe i djeda sa sela koji cugnu jednu izjutru, pije da bi se uradila. I tima je bolje zapalit realno 2,3 dima no popit 6,7 piva ili 3,4 vodke ili što li već.
    Trava skoro da ne izaziva zavisnost.

    Ja sam je u nekom adolescentskom periodu pušio svaki dan i to je trajalo možda 3-4 godine.

    Kad sam odlučio da ostavim, samo sam ostavio. Nikakve želje, ništa.

    Ljudi su imali problem sa odvikavanjem od koka kole i čaja, ja lično ne mogu cigare da ostavim nikako, mada su cigare i alkohol ozbiljni izazivači zavisnosti koji odnose samo u CG stotine života godišnje. Marihuana je prvo manje štetna, a drugo od marihuane se ne može overdozirati nikako, za razliku od alkohola. Još nisam čuo da je neko napravio srranje jer se napušio, a i sam sam pravio ista pod alkoholom.

    Niko ne priča o potencijalnom ekonomskom boom-u, ogromnim svotama poreza, turističkom i poljoprivrednom potencijalu...

    Ono što je najbitnije ako se legalizuje neće se morati dolaziti u kontakt sa dilerima, koji često znaju da ponude i nešto jače.

    Mnogo je bitno objasniti djeci razliku između trave i ostalih narkotika, jer je drastična razlika, da ne bude ok trava je cool zašto ne bih probao i nešto jače sve je to isto.

    Da ne zaboravim... nema ničeg ljepšeg od sexa sa voljenom osobe nakon par dimova.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 24-06-22 at 14:50.

  22. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  23. #1144
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ja sam vise zatvorenijeg stava, da se zabrani i prodaja i koriscenje cigara i alkohola. Mislim da bi tada ova planeta bila mnogo bolje mjesto za zivot.
    Još da ne jedemo i ono sa B i da umremo. A makse

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  25. #1145
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Trava skoro da ne izaziva zavisnost.

    Ja sam je u nekom adolescentskom periodu pušio svaki dan i to je trajalo možda 3-4 godine.

    Kad sam odlučio da ostavim, samo sam ostavio. Nikakve želje, ništa.

    Ljudi su imali problem sa odvikavanjem od koka kole i čaja, ja lično ne mogu cigare da ostavim nikako, mada su cigare i alkohol ozbiljni izazivači zavisnosti koji odnose samo u CG stotine života godišnje. Marihuana je prvo manje štetna, a drugo od marihuane se ne može overdozirati nikako, za razliku od alkohola. Još nisam čuo da je neko napravio srranje jer se napušio, a i sam sam pravio ista pod alkoholom.

    Niko ne priča o potencijalnom ekonomskom boom-u, ogromnim svotama poreza, turističkom i poljoprivrednom potencijalu...

    Ono što je najbitnije ako se legalizuje neće se morati dolaziti u kontakt sa dilerima, koji često znaju da ponude i nešto jače.

    Mnogo je bitno objasniti djeci razliku između trave i ostalih narkotika, jer je drastična razlika, da ne bude ok trava je cool zašto ne bih probao i nešto jače sve je to isto.

    Da ne zaboravim... nema ničeg ljepšeg od sexa sa voljenom osobe nakon par dimova.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Potpisujem svaku

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  26. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  27. #1146
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    U Holandiji, ako nije nešto u zadnje vrijeme promijenjeno, nije dozvoljeno uzgajanje, posjedovanje i konzumacija van šopova. Naravno, odakle onda...

    TT

    Kako je lo zakonu ne znam baš, samo prošetaj pored kanala po Amsterdamu, ima da se naduvaš od "zmajeva"
    Forever young, i want to be forever young

  28. #1147
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    PREGLED

    Gdje je sve legalna marihuana?

    Stranke nove moguće vladajuće koalicije žele legalizirati kanabis u Njemačkoj. Kakva su iskustva drugih država?

    https://www.dw.com/bs/gdje-je-sve-le...ana/a-59530574


    Dekriminalizacija marihuane u Holandiji – šta možemo da naučimo?

    https://talas.rs/2019/07/11/kakvi-su...e-u-holandiji/
    Last edited by Whisperer; 24-06-22 at 15:32.

  29. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  30. #1148
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    847
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    250 Posts

  31. #1149
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    @kimmi eto ti je prica kao ono za cigare...kaze: cigare je najlakse ostaviti, dosad sam ih ostavljao 100 puta. Ti bi na protest da se legalizuje kako se ne bi morao cimati sa dilerima ali si je ostavio, vazi...

    Marijana, ona kao supstanca je potentnija i jedna 'doza' je jednaka vecoj dozi alkohola. (alkoholnih pica) Djed i baba se nece napiti od jedne rakije, a kao benefit - poboljsace im se cirkulacija. Ako poredimo dzoint, koji da kazemo sadrzi 3 doze ili mogucnost da napusi 3 osobe...onda je dzoint jednak boci rakije koja napije 3 osobe. A nije jednak 3 casice, jer nema rada...

    Svako udisanje dima steti, dim od marihuane vise steti jer se ne koriste pravi filteri koji bi zadrzali stetne supstance a istrazivanja pokazuju manju stetnost jer niko ne pusi 20 dzointa dnevno, dok ljudi koji puse cigare, tih 20 ne osjete.

  32. #1150
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    @kimmi eto ti je prica kao ono za cigare...kaze: cigare je najlakse ostaviti, dosad sam ih ostavljao 100 puta. Ti bi na protest da se legalizuje kako se ne bi morao cimati sa dilerima ali si je ostavio, vazi...
    Druže batalio sam prije 20 godina, imam ja 4 banke u prkno, tako da znam o čemu pričam.

    Dalje, da sad kažem da nisam dunuo par puta za te dvije decenije lagao bih, ali to je baš rijetkost i to je obično na nekim koncertima ili festivalima (zadnji put na beer fest-u u BG npr.).

    Da li bih povremeno dunuo da je legalna, vjerovatno da bih. Ne vidim ništa sporno u tome.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  33. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


Page 46 of 48 FirstFirst ... 3642434445464748 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •