View Poll Results: Legalizovati lake droge?

Voters
270. You may not vote on this poll
  • Da

    186 68.89%
  • Ne

    84 31.11%
Page 43 of 48 FirstFirst ... 33394041424344454647 ... LastLast
Results 1,051 to 1,075 of 1187

Thread: Legalize Marijuana

  1. #1051
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ne znam je li dje obnavljana tema, da se odje nadovezem. Najkriticnije bi bilo sto bi djeca pocela da se na velikim odmorima ispred skola razbijaju onako javno i legalno od trave, cak i fina djeca koja ce se prilagoditi datoj situaciji.

  2. #1052
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Ne znam je li dje obnavljana tema, da se odje nadovezem. Najkriticnije bi bilo sto bi djeca pocela da se na velikim odmorima ispred skola razbijaju onako javno i legalno od trave, cak i fina djeca koja ce se prilagoditi datoj situaciji.
    Zašto to tvrdiš?

    U školskom dvorištu nije dozvoljena ni upotreba alkohola. Ne kažem da je nema, ali je nelegalna. Zašto bi trava bila legalna za maloljetnike kad su nelegalne cigare i alkohol.

    Najbitnija stvar, da ostavimo benefite za budzet po strani, je to što ne bi bilo dilera koji valjaju svašta i prskaju svačim. Fino ko oće pročita deklaraciju i zna šta puši. Ovako moraju kod dilera koji, pored nepoznatog sastava i dodataka, može da ponudi "časti" i nešto jače da se proba....







    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 16-01-20 at 19:17.

  3. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #1053
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    ahahha đe živite vi? a furnja se ispred škola uveliko razumiju se bolje no ovi iskusni, rolaju, blantovi ovo ono. Ovi sa malo više para se iscimaju za herb vape da se još manje osjeća. Koliko me puta iscimaju kad prolazim pored škola imam li zle
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  5. The Following User Says Thank You to kenneth For This Useful Post:


  6. #1054
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,209
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default

    Noćas đe god sam prošla svuda miriše trava...ispred moje zgrade ubija...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  7. #1055
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Da li se pusaci marihuane nazivaju narkomanima?

  8. #1056
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zašto to tvrdiš?
    Zato sto su djeca najranjivija grupa kad se radi o bilo kakvom poroku odraslih i da to kopiraju i forsiraju do besvijesti, vidis li kako se tinejdzerke oblace i sminkaju, tinejdzeri jos gore, zbog njih jedino mislim da bi legalizacija bila prerana za nase drustvo, za odrasle me zabolje briga, neka se prepariraju horsom svaki dan na trgu, njihova stvar. Evo ja, kad sam zivio preko, znao sam ponekad zapaliti, meni bi odgovaralo da je legalno jer ne znam dje bih kupio tu minimalnu konzumentsku nelegalno.

  9. #1057
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Da li se pusaci marihuane nazivaju narkomanima?
    ne. oni su samo konzumenti neceg sto je zdravo i (ovdje ubacis primjer nekog bliskog rodjaka kojem je ulje od kanabisa pomoglo).
    f6

  10. #1058
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Zato sto su djeca najranjivija grupa kad se radi o bilo kakvom poroku odraslih i da to kopiraju i forsiraju do besvijesti, vidis li kako se tinejdzerke oblace i sminkaju, tinejdzeri jos gore, zbog njih jedino mislim da bi legalizacija bila prerana za nase drustvo, za odrasle me zabolje briga, neka se prepariraju horsom svaki dan na trgu, njihova stvar. Evo ja, kad sam zivio preko, znao sam ponekad zapaliti, meni bi odgovaralo da je legalno jer ne znam dje bih kupio tu minimalnu konzumentsku nelegalno.
    Ada završićemo ti nešto:-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  12. #1059
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ada završićemo ti nešto:-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Blagodarim. Kad sam bio preko, jedan Meksikanac, Jorge se zvao, a zvali ga Koko (mos mislit zbog cega) mi je pricao kako je njega djed naucio da pusi travu. Oni to mjesto duvana puse. Pa u uvodnoj spici onog starog djecijeg crtanog filma, ko ga se sjeca, "Brzi Gonzales" ide jedan stih sa "la marijuana" i onaj jedan mis je non stop napusen i pospan.
    Last edited by DavidM; 17-01-20 at 12:08.

  13. #1060
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Da li se pusaci marihuane nazivaju narkomanima?
    U vukojebinama poput naše

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Rakun For This Useful Post:


  15. #1061
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    E kad čujem da je zdravija od cigara, da liječi rak i da je farmaceutski lobi najveći protivnik legalizacije, digne mi se kosa na glavi.
    Pušili ili ne pušili travu, znajte da je to najveće zlo od svih droga, ako se uzima često. Meni je 5 godina trebalo da se vratim u normalne tokove.
    Pušio sam je 11 godina svakodnevno i zarekao sam se nikad više. Ko može da se kontroliše i da puši jednom nedjeljno, jednom mjesečno, taj je gospodin.
    Ko puši svaki, svaki drugi ili svaki treći dan...na duže staze taj je osuđen na propast. Ne postoji veće zlo od toga ako se u njoj prećera.
    Smanjen fond riječi, slabije pamćenje, demotivacija, duži san..Izgubi se oštrina i efikasnost u svemu u životu. Postaješ jedan zombi, koji izgubi poštovanje od ljudi čije mišlenje znači nešto
    u ovom Svijetu ljudi bez karaktera. Postaneš jedna obična prskotina, jebeni rob biljke. I to sam nabrojao lagane side effects.
    Kad počne paranoja, e to je znak da treba da se batali. To treba da bude znak svakom da je vrijeme da batali. Znam slučajeve ljudi koji su razvili psihozu nakon par pušenja, i evo godinama
    se liječe. Ja kad sam je batalio, nijesam mogao da se nasmijem pa sigurno 2-3 godine. Nijesam mogao da se nasmijem u društvu, jer sam navikao da uvjek imam neki stimulans. Dođeš u situaciju da ne možeš da se nasmiješ bez nje. Otrijezniš se, mozak počne brže da ti radi, opali te realnost, počneš da sanjaš. A kad te opali realnost, e tu žurka počinje. Napadi panike, suočavanje sa životom, jer si cijelo vrijeme bio u tunelu. Naravno, ovo pričam iz svoje perspektive, a ja sam bio baš onaj teški slučaj pušača trave, to može da ne važi za nekog ko ne puši često.
    Iako je rad trenutan, THC se u organizmu zadržava jako dugo. Kad često pušite, dugi niz godina, ta travarska percepcija postaje vaša realnost. Znači nakon dužeg vremena ako odlučite da batalite, taj straight će da bude vaš ''rad'', jer dugo vremena nijeste bili u tom normalnom modu. Kako to zna da te provoza...I onda mi neko kaže nije droga. Taj ko to kaže pojma nema o životu. To je najgora droga, baš iz razloga što je ljudi olako shvataju. Sa kokainom, heroinom i sintetičkim drogama znaš na čemu si, ali sa travom misliš da si sportista, dok ne prođe vrijeme, pa vidiš da ti je IQ pao za 10-20. Srećom, ta sam ***** ostavio iza sebe i nikad ih sebi oprostiti neću, pa neka pjevaju probudjeni alternativci o benefitima svete biljke i rotšildima, što se mene tiče ja sam je doktorirao.

  16. The Following 4 Users Say Thank You to Sandor Kolar For This Useful Post:


  17. #1062
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    E imao si je kad doktorirati. :-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  18. #1063
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Vrela
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    159
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    E kad čujem da je zdravija od cigara, da liječi rak i da je farmaceutski lobi najveći protivnik legalizacije, digne mi se kosa na glavi.
    Pušili ili ne pušili travu, znajte da je to najveće zlo od svih droga, ako se uzima često. Meni je 5 godina trebalo da se vratim u normalne tokove.
    Pušio sam je 11 godina svakodnevno i zarekao sam se nikad više. Ko može da se kontroliše i da puši jednom nedjeljno, jednom mjesečno, taj je gospodin.
    Ko puši svaki, svaki drugi ili svaki treći dan...na duže staze taj je osuđen na propast. Ne postoji veće zlo od toga ako se u njoj prećera.
    Smanjen fond riječi, slabije pamćenje, demotivacija, duži san..Izgubi se oštrina i efikasnost u svemu u životu. Postaješ jedan zombi, koji izgubi poštovanje od ljudi čije mišlenje znači nešto
    u ovom Svijetu ljudi bez karaktera. Postaneš jedna obična prskotina, jebeni rob biljke. I to sam nabrojao lagane side effects.
    Kad počne paranoja, e to je znak da treba da se batali. To treba da bude znak svakom da je vrijeme da batali. Znam slučajeve ljudi koji su razvili psihozu nakon par pušenja, i evo godinama
    se liječe. Ja kad sam je batalio, nijesam mogao da se nasmijem pa sigurno 2-3 godine. Nijesam mogao da se nasmijem u društvu, jer sam navikao da uvjek imam neki stimulans. Dođeš u situaciju da ne možeš da se nasmiješ bez nje. Otrijezniš se, mozak počne brže da ti radi, opali te realnost, počneš da sanjaš. A kad te opali realnost, e tu žurka počinje. Napadi panike, suočavanje sa životom, jer si cijelo vrijeme bio u tunelu. Naravno, ovo pričam iz svoje perspektive, a ja sam bio baš onaj teški slučaj pušača trave, to može da ne važi za nekog ko ne puši često.
    Iako je rad trenutan, THC se u organizmu zadržava jako dugo. Kad često pušite, dugi niz godina, ta travarska percepcija postaje vaša realnost. Znači nakon dužeg vremena ako odlučite da batalite, taj straight će da bude vaš ''rad'', jer dugo vremena nijeste bili u tom normalnom modu. Kako to zna da te provoza...I onda mi neko kaže nije droga. Taj ko to kaže pojma nema o životu. To je najgora droga, baš iz razloga što je ljudi olako shvataju. Sa kokainom, heroinom i sintetičkim drogama znaš na čemu si, ali sa travom misliš da si sportista, dok ne prođe vrijeme, pa vidiš da ti je IQ pao za 10-20. Srećom, ta sam ***** ostavio iza sebe i nikad ih sebi oprostiti neću, pa neka pjevaju probudjeni alternativci o benefitima svete biljke i rotšildima, što se mene tiče ja sam je doktorirao.
    Potpisujem sve ovo, najveca navlakusa na svijet. Ja sam pusio konstantno cca 5 godina, svakodnevno po 5-6 komada min, nevjerovatno koliko otupi covjek. Na kraj ti bude tesko da odes do prodavnice a da ne kazem koliko zapostavljas po strani i najmanje obaveze. Demotivacija, izgubi se ostrina, prestane da sanja covjek (ili se ne sjeca snova ne znam sad), umjesto da coek to sve shvata kod njega se razvija neki dzukelizam, sve se pocinje gledat ispod nivoa, pocnu teski tripovi i fantazije kao da su ljudi zavrsili 10 fakulteta.
    In rum we trust.

  19. #1064
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Vrela
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    159
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Posebno u danasnje vrijeme ako se covjek nalozi na americka sranja po drustvenim mrezama, pocnes da pratis tu kulturu uzgajanja, muziku, hestegovi #HERB i tako to. Cao papa A sto se tice legalizacije, mislim da treba drustvo da bude masu uredno i sredjeno da se odluci za taj korak. A mi smo raskovani po svim pitanjima.
    In rum we trust.

  20. #1065
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    E kad čujem da je zdravija od cigara, da liječi rak i da je farmaceutski lobi najveći protivnik legalizacije, digne mi se kosa na glavi.
    Pušili ili ne pušili travu, znajte da je to najveće zlo od svih droga, ako se uzima često. Meni je 5 godina trebalo da se vratim u normalne tokove.
    Pušio sam je 11 godina svakodnevno i zarekao sam se nikad više. Ko može da se kontroliše i da puši jednom nedjeljno, jednom mjesečno, taj je gospodin.
    Ko puši svaki, svaki drugi ili svaki treći dan...na duže staze taj je osuđen na propast. Ne postoji veće zlo od toga ako se u njoj prećera.
    Smanjen fond riječi, slabije pamćenje, demotivacija, duži san..Izgubi se oštrina i efikasnost u svemu u životu. Postaješ jedan zombi, koji izgubi poštovanje od ljudi čije mišlenje znači nešto
    u ovom Svijetu ljudi bez karaktera. Postaneš jedna obična prskotina, jebeni rob biljke. I to sam nabrojao lagane side effects.
    Kad počne paranoja, e to je znak da treba da se batali. To treba da bude znak svakom da je vrijeme da batali. Znam slučajeve ljudi koji su razvili psihozu nakon par pušenja, i evo godinama
    se liječe. Ja kad sam je batalio, nijesam mogao da se nasmijem pa sigurno 2-3 godine. Nijesam mogao da se nasmijem u društvu, jer sam navikao da uvjek imam neki stimulans. Dođeš u situaciju da ne možeš da se nasmiješ bez nje. Otrijezniš se, mozak počne brže da ti radi, opali te realnost, počneš da sanjaš. A kad te opali realnost, e tu žurka počinje. Napadi panike, suočavanje sa životom, jer si cijelo vrijeme bio u tunelu. Naravno, ovo pričam iz svoje perspektive, a ja sam bio baš onaj teški slučaj pušača trave, to može da ne važi za nekog ko ne puši često.
    Iako je rad trenutan, THC se u organizmu zadržava jako dugo. Kad često pušite, dugi niz godina, ta travarska percepcija postaje vaša realnost. Znači nakon dužeg vremena ako odlučite da batalite, taj straight će da bude vaš ''rad'', jer dugo vremena nijeste bili u tom normalnom modu. Kako to zna da te provoza...I onda mi neko kaže nije droga. Taj ko to kaže pojma nema o životu. To je najgora droga, baš iz razloga što je ljudi olako shvataju. Sa kokainom, heroinom i sintetičkim drogama znaš na čemu si, ali sa travom misliš da si sportista, dok ne prođe vrijeme, pa vidiš da ti je IQ pao za 10-20. Srećom, ta sam ***** ostavio iza sebe i nikad ih sebi oprostiti neću, pa neka pjevaju probudjeni alternativci o benefitima svete biljke i rotšildima, što se mene tiče ja sam je doktorirao.
    Svaka čast na iskrenom postu.

    11 godina svakodnevnog pušenja.....ti si baš bio u tome.

    Ja sam nedje počeo sa 17-18, nije svakodnevno mada je možda i išlo ka tome. Ono vikendom i po 3-4 puta. Batalio poslije par godina jer mi nije išlo uz učenje na faksu. Možda je i išlo ali moje društvo tadašnje je baš prećerivalo, a ja nijesam htio da prećerujem. Znači samo sam donio odluku da prestanem i paf, to je to. Nije bilo nikakvih kriza, ni psihičkih a da ne pričamo o fizičkim. Dakle ništa, ko da nikad nisam pušio. Ne znam jesam li možda nakon toga za 20godina 3 puta dunuo i to mislim čak dva put na nekim dočecima NG i jednom na nekoj svadbi. Jedina stvar koja mi fali kod trave je vrhunski seks. Ostalo je blah... može se i bez toga.


    A posrrane cigare nema trika da ostavim. Neka što sam nervozan nego baš imam fizičku potrebu za nikotinom. Ne znam kakva je situacija sa alkoholom, ali vidim dosta ljudi oko sebe koji svaki dan popiju po par kratkih pića ili piva.

    Dakle, to što si ti radio je na nivou nekog ko se svaki dan pjanio 11 godina. Da si pio toliko možda bi već imao cirozu, rasturenu familiju ili bio teški fizički zavisnik od alkohola. Šta god se radi toliko neumjereno, nije zdravo pa ni čaj na kog se ljudi takođe "navuku".


    O kockarskim sklonostima i našem narodu koji ne može da ne uplati tiket za vikend da ne otvaramo priču.

    Cigare bih baš volio da ostavim, a kafa mi je cool.


    P.S.

    Priča se da je po gradu lakše nabaviti bijelo od trave, pa viđite đe smo. O posledicama uzimanja kokaina niko ne piše.
    Last edited by kimmi; 12-02-20 at 01:50.

  21. #1066
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne prica se nego je istina.

  22. #1067
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Uprkos tome što @Sandor Kolar reče, a u pravu je, ja i dalje ostajem pri tome da sam ZA legalizaciju. Jer legalizacija donosi i kontrolu proizvodnje, prodaje, pa i konzumiranja. Ovako imaš ljudi koji godinama puše po cijeli dan i upadaju u probleme zbog toga, što se ono kaže skaču sami sebi u stomak, upravo iz razloga što nema nikakve regulacije po pitanju nabavke. Svaka šuša prodaje travu, sumnjivog porijekla i kvaliteta. Upravo im to što se radi o zabranjenoj supstanci i omogućuje da prodaju i na taj način zarađuju. Kad bi se legalizovala i dovela u red, toga više ne bi bilo, prosto jer im ne bi bilo isplativo.

    No za to je potreban uređen sistem, a mi to nemamo.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. #1068
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Glupo je pricati o travi is ta ti onaradi i kako utice na tebe.
    Iz prostog razlogasto trava utice drugacije na svakog covjeka.
    Evo napisao je da 11god pusio travu.
    Znam ljude sto je puse preko 20god i non stop su nasmijani (ne naduvani nasmijani) no se prirodno ljudi smiju,zezaju,funkcionisu.
    Opet ima ljudi sto ih trava radi na paranoju.
    Ima ljudi sto ih trava radi kao heroin pa se zabodu itd.
    Svako ko proba travu i skapira da ga radi u pogresnom smjeru treba da batali,ne odg i cao


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  24. #1069
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A posrrane cigare nema trika da ostavim. Neka što sam nervozan nego baš imam fizičku potrebu za nikotinom. Ne znam kakva je situacija sa alkoholom, ali vidim dosta ljudi oko sebe koji svaki dan popiju po par kratkih pića ili piva.


    O kockarskim sklonostima i našem narodu koji ne može da ne uplati tiket za vikend da ne otvaramo priču.

    Cigare bih baš volio da ostavim, a kafa mi je cool.
    ista stvar je i kod mene bila sa cigaretama. i onda mi je djevojka rekla da me časti što god oću ako budem batalio cigare na godinu dana (nedje je pročitala ako se ne puši godinu da je to to, lično smatram da je to glupost no aj sad) plus je bila 100% sigurna da neću izdržat. te se ja zainatih i e’o stiže ps4 doduše sad pijem dvije kafe izjutra mjesto jedne

    kockanje je veliki problem našeg društva o kome se nažalost ne govori puno. da počnemo od toga što tombolu igraju djeca koja su u srednjoj školi preko kladionice do aparata/ruleta. jasno mi je zašto je to tako, ljudi loše žive i vide u tome način da dodju do novca na brz način. ali tanka je linija izmedju igranja tombole po 50c i tiketa po par stotina eura. dok mi je drug radio u kafani jednoj u kojoj je bio aparat, moram priznati da mi je tužno bilo kad vidim studente sa sjevera kako ubacaju po 20e u one aparate jer znam da su im to roditelji poslali



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #1070
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Glupo je pricati o travi is ta ti onaradi i kako utice na tebe.
    Iz prostog razlogasto trava utice drugacije na svakog covjeka.
    Mozda koriscenje samo dodatno naglasava/jace ispoljava psihicko stanje pojedinaca.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  26. #1071
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    U USA zabilježen pad(od 8 do 11%) broja poginulih u saobraćajnim nesrećama poslije legalizacije

    https://www.reuters.com/article/us-h...-idUSKBN14H1LQ
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  27. #1072
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Kad bi gandzu legalizovali u CG čime bi se naš MUP falio u suzbijanju narkotika? Sa onih dva tri kila heroina ili kokaina i dvjesta tableta ekstazija što zapljiene godišnje ?Ovako kad se pohvale u medije Crnogorska policija zaplijenila 1000 kg droge od čega 980 kilograma trave to je fina brojka za statistiku.
    Inače oko konzumiranja marihuane ,kao i u mnogo čemu kad nešto konzumiraš svaki dan na duži vremenski period normalno da ćeš prestati da funkcionišeš kako treba, ne treba ti primjer marihuane eto ti rakija,cigari, brza hrana, tablete za spavanje i smirenje itd itd.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  28. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  29. #1073
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Kad bi gandzu legalizovali u CG čime bi se naš MUP falio u suzbijanju narkotika?
    Kad bi u Crnoj Gori legalizovali travu, čime bi naš MUP trgovao
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  30. #1074
    Join Date
    Jul 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    409
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    treba sve legalizovat redom sto postoji ne samo lake nego i teske droge.. Kome se drogira nek se drogira meni niko nazao ne cini nista..

  31. #1075
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dzonyyy22 View Post
    treba sve legalizovat redom sto postoji ne samo lake nego i teske droge.. Kome se drogira nek se drogira meni niko nazao ne cini nista..
    Kao u Portugalu


    I šta ćeš kad padne broj oboljelih od AIDS-a? Bi da ebeš bez gume. e ne može
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 43 of 48 FirstFirst ... 33394041424344454647 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •