Page 1 of 9 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 205

Thread: Čudna situacija... ali...

  1. #1
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Čudna situacija... ali...

    Ne znam odakle da počnem, jer je zamršeno NEMOGUĆE...

    Ovako...
    Počinje u firmi da radi nova koleginica na koju su mi noge otkinule PRVI put kad sam je vidio. ALI, ja sam momčina, nosim se ja sa time, kuliram, sve kulturan... a i ona se smješka, ima nešto.
    Kasnije u toku dana, dolazi kod mene u kancelariju, "kolega, ostalo Vam je ovo kod mene na stolu", i daje mi stiker, naopako... galantno "hvala koleginice", poklapam ono rukom i povlačim, bez okretanja.
    Izađe ona, naginje se kolega iz kancelarije "što je to, stara, listice, ovo ono"... ja lagano ispod stola, kad broj telefona i ime...
    Odatle sve kreće, druženje, čujanje, sms... I napokon izađemo u grad... ajde, drž ne daj, mi u Buda Bar, bijaše lijepo bogomi. I sve ona igra uz mene, oće neće, al opet NEĆE...
    (samo da naglasim da je u pitanju mlada cura, 18 ljeta, ja drtina 24 godine)...
    Ajde mi pud kuća, da je prebacim, i ništa se ja ne cimam, iskuliram, ispoštujem situaciju... ispred kuće njene, ja da joj otvorim vrata (podgorički dingospo), tu se ja naslonih, ona u zagrljaj, dvije debele ure smo se smijali nešto cmakali u vrat, ovamo onamo...
    Ajde, odosmo mi kućama, tj ona kući ja u grad opet...
    Uglavnom, ona sjutra na posa, ŠPRICER ladna... što je ovo kukala mi kuka, iskuliram ja...
    dva tri dana, počne ona hejt da bača, zagusti između nas... i pa-pa... samo kolegijalno...

    Prođe od toga i 2 mjeseca bogomi... mi malo po malo, opet u neku priču, ovo ono, sitno nešto... kad jednu veče "ej ja sam, što radiš?" (a bogomi je bilo i 11 ura), "evo reko doma, krljam neke čajne, ti mala" - "kući, oćeš da se provozamo malo?" (a ja volim da vozim nema što) " za 5 minuta me evo" - "ok, čekam te"...
    ja brže bolje, uzmi obuci se, trka pud kola, ja po nju, evo je ona ispred kuće, pospana, topla, meka... kuku ljudi, kao plišana igračka...
    Ulazi u auto, poljubac u obraz, sočan poljubac... (ih, vidim ja kolko je sati...) (A da pri tome naglasim da znam da ima momka nekoga, neka duža veza, miri li svađali... nema što se nije činjelo)
    Ja, "imaš li neku želju mala, đe ti se ide?" - "đe god oćeš"... ja na pumpu, ljus goriva, "ajmo reko da iskočimo da potrgujemo nešto za uz put, idemo za bd" (a veze s mozgom nemam što ću u budvu), evo je ona u prodavnicu sa mnom...
    skače, grli, cmače, kao da izlazimo 100 godina (mada čudan nam je odnos na posao, tj ti dani dok smo "pričali", previše je tu žara bilo)...
    Ja za Budvu, kad snijeg poče na Brajiće, a ja se sjetim da ona voli snijeg, i ja se parkiram na proširenje, gledamo budvu, snijeg i slušamo neki cd (zapravo bio je Tropico Bend, nego, nebitno sad, o ukusima da ne počinjemo)...
    Počinje pjesma, ja pjevam na uvo (stari lisac) dok smo se grlili... ja malo malo, odmakoh se, ona suze roni... (kuku mene kukavcu, što učinjeh).. ali ne predajem se ja, nego uzmem da je grlim, ono malo jače, sigurnije, očistim joj suze, poljubim u obraz, standardno... ne prosipam onu priču "što je bilo, što plačeš, reči mi, svijama <- (kakva riječ!) ću im glave iscijepat"...
    završi se ritual plakanja, mi odemo u bd za MARAMICE, jer nisam imao u kola (AH)... uglavnom, odatle pa na dalje samo smijeh, samo grljenje, samo neko cmakanje... ja preko petrovca nazad, kad ona se naslonila na mene i spava... AJ AJ...
    mi u 6 i po kući stigosmo... ona da se prošunjamo malo, da uđe u kuću, tako i bi...sjutra sve cvjeta među nama...
    da ne dužim, počnemo mi sve češće da se gledamo tako, sve više emocije, što ja rečem - ona tako učini... kuku mene kukavcu
    Ja reko "počinješ ti u teretanu sa mnom"... i ona poče bez riječi...
    Jedan dan, ja u svlačionicu, čujem preko zida "evo me na trening sa Filipom, i ovom jednom koleginicom... ne nismo sami, koleginica je tu, čuješ li"...
    Vidim ja kolko je sati... I kako izađosmo iz teretane, vidim pala, ajde idemo neđe da jedemo...
    Mi u Leonardo, ajde reko "špagete sa 4 vrste sira".. jedemo, pijemo bijelo vino, uživamo... i ja rekoh, "mali, znam da si se pravdala, čuo sam... misliš li da ti to zaslužuješ?"... I tako se razvije priča na tu temu kako je taj pacijent ustvari muči, al ona se vezala za njega (KAKO!)...Dan dva, ona se na posao smije, što je, "posvađala sam se sa njim, tebe sam poslušala, nemam ja što kome da se pravdam"... meni laskaše pravo da Vi rečem...
    I ono što vele, mic po mic, mi sve bliži, sve cmakanje, sve sočnije... mi kod mene, legosmo da gledamo film, i neđe oko 1 se probudi ona (ja sam bio budan naravno svo vrijeme, a spavala mi je u krilo), ja da poljubim, LJUS... prođe...
    ljubi ljubi ljubi itd itd...
    "završila sam ja ONO sinoć"... i mi tako SREĆNIH 7 dana, al taj tip zove li zove...
    i ona za novu godinu pukne, pogasi telefone, ne može sa njim, ne može sa sobom... ovo ono, mi oladimo tu, par dana...
    i nastavljamo poslije nove... opet cvjeta, ali, nekako TUŽNA je...
    ja kod nje, ona kod mene, 5-6 puta, počeli da idemo u trgovine, upoznala me sa sestrom...
    OĆU SA TOBOM, samo mi daj MALO VREMENA...
    ima tu još detalja, ali sad, da ne nabrajam...
    Svršetak je prilično sažet, ali...

    OĆE, i sve radi kao da oće, grlimo, mazimo, ja legnem poslije ručka, ona legne sa mnom (kod mene) i tako spavamo, pa gledamo filmove, zagrljaji, pa poslije 22h poljupci... meračenje...

    OĆE, ALI DA SAČEKAM...

    što da činim!?
    A znam da se taj tip paćeniše i da je zove sigurno, ali neće a mi kaže...

    e da, ključan dio priče, za mene zna ON, zna majka, zna tata, znaju sestre, ujne, tetke.. zna KOZMETIČARKA...
    i jedne noći kod nje, pričamo ... "nebih da napravim grešku i njega ostavim jer znam da će propanuti, jer je klošar, pije, kocka, a znam da može bolje... i žao mi je da mu se to desi...a ti, ti si nemoguć, sa tobom se samo smijem, radujem, kad me ti zagrliš tako sam sigurna, tebe obožavam"...

    ajte sad junaci!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nemas maramice u kola a vodis zenu nedje sa strane ? e paaaaaaaaaaa
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Junace
    Ne znam kako bih ti pomogao osim da ti kazem ako ti je stalo do nje,onda polako i strpljivo...
    Ako je za njega veze samo "neka briga o njemu" a emocije polako nestaju onda si ti na konju,a opet ako je obrnuto znaces na vrijeme
    I mogu ti rec da procitah citav post,o jadu se zabavih dok dodjoh do kraja ,mogao si malo krace ovo
    Isto ti mogu rec da te razumijem kako ti je ,jer mi se desavalo da sam sa djevojkom,a da ona "vuce" za sobom neku takvu vezu i da mi tu nista nije jasno...
    Iz svega toga naucih da moras imati strpljenja i let it go ,let it flow!
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  4. #4
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    Junace
    Ne znam kako bih ti pomogao osim da ti kazem ako ti je stalo do nje,onda polako i strpljivo...
    Ako je za njega veze samo "neka briga o njemu" a emocije polako nestaju onda si ti na konju,a opet ako je obrnuto znaces na vrijeme
    I mogu ti rec da procitah citav post,o jadu se zabavih dok dodjoh do kraja ,mogao si malo krace ovo
    Isto ti mogu rec da te razumijem kako ti je ,jer mi se desavalo da sam sa djevojkom,a da ona "vuce" za sobom neku takvu vezu i da mi tu nista nije jasno...
    Iz svega toga naucih da moras imati strpljenja i let it go ,let it flow!
    nema da djevojka vuče nekakvu vezu sa sobom dok je sa drugim, što i pare i jare... zna se kad raskineš raskineš. druga stvar je ako ne da mira bivši momak i smara je, pa ona hoće na fino da ga udalji, nema tu fino jer tako se on još nada da će biti sa njim...
    stavi joj do znanja da raskrsti sa njim više... DZABA MISLI DA MOŽE POPRAVITI KRIVU DRINU

  5. #5
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka Orgullo, neka

    Mogao je u par pasusa sve ispricati. Ne mora nam pricati da je isao do BD i da su slusali Tropico band, da su isli u BD po maramice itd.

    Ali ponovo to je samo moje misljenje.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    nema da djevojka vuče nekakvu vezu sa sobom dok je sa drugim, što i pare i jare... zna se kad raskineš raskineš. druga stvar je ako ne da mira bivši momak i smara je, pa ona hoće na fino da ga udalji, nema tu fino jer tako se on još nada da će biti sa njim...
    stavi joj do znanja da raskrsti sa njim više... DZABA MISLI DA MOŽE POPRAVITI KRIVU DRINU
    E,e to je to Kad on i dalje "davi" ,a ona oce na fino sve da ga ukloni,da ga ne povrijedi...
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  7. #7
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    E,e to je to Kad on i dalje "davi" ,a ona oce na fino sve da ga ukloni,da ga ne povrijedi...
    Neki ne shvataju da nemaju pravo drugoga daviti, raskinuli smo, možemo ostati prijatelji al to ne znači da treba no stop da je smara i da mu se ona pravda šta radi, ako se tako postavi prema njemu on će to shvatiti kao da ga još voli i slično, najbolje takvo ponašanje sasjeći u korijenu... prvo jer nije dobro za nju, nije dobro za njenog sadašnjeg momka jer ipak ga time povređuje i baca sumnju na njihovu ljubav a da ne pričam koliko se bivši zanosi tim ponašanjem

  8. #8
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Neki ne shvataju da nemaju pravo drugoga daviti, raskinuli smo, možemo ostati prijatelji al to ne znači da treba no stop da je smara i da mu se ona pravda šta radi, ako se tako postavi prema njemu on će to shvatiti kao da ga još voli i slično, najbolje takvo ponašanje sasjeći u korijenu... prvo jer nije dobro za nju, nije dobro za njenog sadašnjeg momka jer ipak ga time povređuje i baca sumnju na njihovu ljubav a da ne pričam koliko se bivši zanosi tim ponašanjem
    Pogresnom objasnjavas
    Jedino neka ti ovaj momak posalje djevojku pa probaj da joj objasnis ono sto je vise nego jasno
    Jbg,tako je kako je,ja nekako volim da sam strpljiv jer ako bi reagovao ne bi bilo dobro,u svakom smislu...
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  9. #9
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    e, kako si ovo lijepo izrepovao

    brate, ne razmišljaj mnogo nego, ako ti je lijepo, uživaj.
    od razmišljanja samo muka, a sve će doći na svoje

  10. #10
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    Pogresnom objasnjavas
    Jedino neka ti ovaj momak posalje djevojku pa probaj da joj objasnis ono sto je vise nego jasno
    Jbg,tako je kako je,ja nekako volim da sam strpljiv jer ako bi reagovao ne bi bilo dobro,u svakom smislu...
    bilo je upućeno njemu kroz tebe xixixi praštaj
    mislim da je njegovo strpljenje pri kraju a i svakako mislim da treba biti strpljiv do neke granice..

  11. #11
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    e, kako si ovo lijepo izrepovao

    brate, ne razmišljaj mnogo nego, ako ti je lijepo, uživaj.
    od razmišljanja samo muka, a sve će doći na svoje
    kako da uživa kad im dosadjuje covjek.. svakome bi presjelo

  12. #12
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    bilo je upućeno njemu kroz tebe xixixi praštaj
    mislim da je njegovo strpljenje pri kraju a i svakako mislim da treba biti strpljiv do neke granice..
    Znam sta si mislila
    Nego ti kazem pogresno je ovo objasnjavati momku,kad u sustini djevojka ovo treba da ukapira
    A strpljenje do neke granice,naravno.Vec kad postanes "magarac" u vezi kasno je.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  13. #13
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    Znam sta si mislila
    Nego ti kazem pogresno je ovo objasnjavati momku,kad u sustini djevojka ovo treba da ukapira
    A strpljenje do neke granice,naravno.Vec kad postanes "magarac" u vezi kasno je.
    Tačno je pa nadam se da će prenijeti djevojci ...

  14. #14
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    18 ljeta.. Uh, opasne godine. Vruce, hladno. Ako imas strpljenja ok, ako nemas bjezi odma`. Ne vjerujem da ce biti bolje nego sto je sada.:apologetic:
    Ća je život vengo fantažija!

  15. #15
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bmwe39 View Post
    OĆE, ALI DA SAČEKAM...

    što da činim!?

    ajte sad junaci!
    Baš to, da sačekaš. Da sam na tvom mjestu, ne bih ništa radila. Smiriće se strasti, pomiriće se bivši sa tim da je izgubio, a jeste je izgubio, to je sigurno. A ona, nema šta da razmišlja o njemu i šta će on da čini dalje, svakako je sklon samodestrukciji, ne može ga spriječiti. A on, ako neće da ukapira na lijep način, neka bude drska i jako odlučna u obraćanju sa njim i to je to.
    A ti... Neka si se ispisao ovoliko.
    Samo strpljenja i doći će sve na svoje. Sa ženama inače strpljenja nikad dosta.

    Javljaj ishod, zaisto bi valjalo da znamo.

    Držimo ti palčeve!

    :encouragement:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja pročitah cio post.

    Moram te pohvaliti kako si ti ostao hladne ''glave''. Ja bih je spopao, hoću reći obljubio, na trećinu ovog proputovanja.

    Teško da ti ja mogu bilo kakav valjan savjet dati, ali moraš izaći iz toga trougla. Jer je ta đevojka u tim nekim ludim godinama. One u tim godinama svakog vole. I 5 put dnevno se zaljubljuju.
    Moraš to prekinuti pod hitno. Tj. postaviti njoj ultimatum: ''ili ja, ili on''.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Svidio mi se text, ako imas jos toga, izbaci.

    Samo nisam ukapirao zasto se naljutila prvi put na tebe, ono kad niste dva mjeseca pricali?
    I kako je ona upala u tu firmu a ima 18 godina, vjerovanto je imala vezu, i cime se bavi ta firma? Mada manje bitna info ali...
    Ima par stvari koje mi nisu jasne, ali super je uglavnom. Mlada je, fina, ti je sad mozes nauciti mnogim stvarima, da je "dresiras" kako ti zelis.
    Uzivaj, i uvjek nosi maramice u auto. Ne zauzimaju mjesta puno, a znaju da zatrebaju.
    I jos nesto, makni taj cd iz auta.
    Last edited by Sh0ne; 11-01-12 at 15:48.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post

    Samo nisam ukapirao zasto se naljutila prvi put na tebe, ono kad niste dva mjeseca pricali?
    I kako je ona upala u tu firmu a ima 18 godina, vjerovanto je imala vezu, i cime se bavi ta firma? Mada manje bitna info ali...
    Istina ,totalno nejasno
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ``e da, ključan dio priče, za mene zna ON, zna majka, zna tata, znaju sestre, ujne, tetke.. zna KOZMETIČARKA...``
    Ovaj dio je fantastican! Obrlatila te mala samo tako.. Bez ljutnje.
    :tongue:
    Ća je život vengo fantažija!

  20. #20
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije ta mala za bačit, zna ona znanje, čim ti je prvi dan tutnula broj u ruke.
    Navukla te, pa se kao ohladila, pa je stigla savjest zbog bivšeg, ajme meneeeeee.

  21. #21
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    I ja procitas cijeli tekst...i mogu ti rec da je vrlo zanimljiv...
    Moje misljenje je da ti trebas njoj da das do znanja i da joj kazes kakve su tvoje namjere i sta zelis ti da imas sa njom...a ne svako malo..cmakanje pa onda ladjenje pa opet isto..po meni je to skroz bzv...znaci ona treba da raskrsti sa tim bivsim ili sa tobom,neka razmisli i odluci sta ce i sa kim joj je bolje..i da sa jednim ide u neku mozda malo ozbiljniju vezu...a ne sa dvojicom,,onoga nece da odjebe jer mozda misli da ce joj valjat nekad kao neka rezerva,,a tebe isto tako jer joj je lijepo sa tobom,,izvodis je ,, i tako dalje.. znaci jedan ili drugi...kako god da odluci nijedan od vas nece umrijet za njom i trebali bi da shvatite i razumijete tu njenu odluku,pogotovo taj neki tamo mali smor koji je davi(a mozda je i neki matori pedofil) a i ona je mlada pa vjerovatno nezna dje ce i sto ce sa sobom..bi ovamo,a bi i tamo )
    Zakljucak : Fino ti otvoreno porpicaj sa njom i vidi sto ona veli..na koju ce bandu i da znas ako je tvoja da je samo tvoja da ne razmislja o bivsem i da se ne ladi svako malo,nego da bude uz tebe stalno...ili ako ce sa tim nekim drugim koji je davi onda je ti batali pa neka radi sto oce,njena stvar...neznam koliko sam pomogo..ali eto,tako bi ja uradio i to je moje neko misljenje u vezi svega toga ...
    pozdrav

  22. #22
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    I kako je ona upala u tu firmu a ima 18 godina, vjerovanto je imala vezu, i cime se bavi ta firma?
    Ovo i mene interesuje, pa ako može malo više o ovom u drugom djelu, pokretaču teme (tebi se obraćam)?
    Ovo je dio koji nisi baš razradio, pa malo poradi na tome ubuduće.

    Isto tako, nisi rek'o da li imaš zimsku opremu ili ne. I od kojeg proizvođača su ti gume, ako imaš M+S gume uopšte.
    To bi mogao da bude koristan info u čitavoj priči.

    Isto tako, nije baš jasno što je tvoj problem konkretno.
    Što si je vozio par puta, a nije ti dala jel? Pa si bogomi i neku hranu plaćao. Cccc...
    A možda je ona nevina čovječe?! Pa se boji da ti to prizna!
    A moguće i da je samo oralno zadovoljavala ovog njenog frajera, pa je sada u vječitoj dilemi da li je objektivno nevina ili nije?
    Možda bi tema mogla da se razvija i u tom pravcu.



    Uglavnom, ima tu još potencijala za priču, o kakvoj firmi se radi i čime se bavi, koje gume su dobre i povoljne, oralni sex-gubitak nevinosti ili ne...
    A vazda možeš ubačit i političke nesuglasice između vaših porodica, ti okoreli Srbin a njeni Crnogorci sa Cetinja, pa drž' levor drž' gaće...
    Last edited by sales specialist; 11-01-12 at 16:59.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    koliko sam ja shvatila bitno je da joj drob napuniš namirnicama (grickalicama i ručkom), poslije toga je ona ka' prepelica...
    jagnje umiljato...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  24. #24
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pocecu sa masu smijanja, sam sa sobom naravno...
    Ovo ovdje je lud narod!!! Svaka vam cast...

    par detalja, dje radimo da radimo, nije neka firma
    imam nesto zimske opreme...
    da sam kiksa bez maramica, jesam, priznajem...
    i da sam mozda pisao previse, i to jesam, al sam se meracki raspistoljio...

    a sad, ozbiljnije...

    preskok prvi, zasto se ohladila...
    Prvi put, poslije buda bara, nju sam poveo doma, a ja se vratio u kafanu (a to mi je rekla skoro). I dok sam bio u grad opet, sretnem izvjesnu koleginicu koja je prije toga radila na njeno mjesto, pa napustila... "AAAA, dobih dojavu da si bio nocas u grad sa..., pa je li to rijesena stvar"..."a nije rijesena stvar, al ono, stabilizuje se"... "EEEEE, a bas mi je milo, preslatki ste..." bla bla... i onda je bivsa koleginica posla kuci, pa srocila slovo na facebook ..." a asrela sam ga, rece mi da ste zajedno, a fantazija, a kako mi je milo, bla bla", kako to vec zene rade...
    I ovaoj bude krivo sto sam se navodno ja izlaja prije vakta, i udari mi kontru... a rekla je ovim rijecima, "da mi nije to ona napisala, iz 1 u 1 sam htjela da se smuvam sa tobom sjutra dan"... mada, ona sad moze da prica sto oce, jelte...

    uglavnom, sve se svodi na to da joj treba vremena i da ja treba da imam strpljenja... mala je po mojem ukusu, svakako, a i da je Bog, imam konjske zivce ja...
    mislim da cu jos malo da sacekam, ali vrlo malo, jer poslije toga moze da bude i opasno po mene, jer sad sam se i ja poceo navikavati na nju...
    Svaki dan, po cio dan zajedno, radimo neke "normalne" stvari... jedi, pij, lezi, sjedi, setaj, kolko god to zvucalo oobicno, to je sa nekim posebno, i znate svi da je to tada drugacije... e mene to gazi!....

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    umiljato kako ne

    ja uopste ne znam sto je postavljac teme htio ni sto mi treba da mu kazemo, isto je kao da je naslovio temu sa "ona me pravi magarcem"

    sto se mene tice imas 2 opcije :

    1. da prestanes da budes magarac
    2. da nastavis da budes magarac

    ovo je ocito tip djevojke koji ce ti sjutra uzet kola stan pare..sve, a nevina je kao majka 9 Jugovica cim te sama zove da se "provozate", sto na njenom jeziku znaci ajmo da se ... no je ti ne razumijes u potpunosti u tome je problem, neka ti da jedan dictionary ako ima u stampanom izdanju da ti to malo prelistas pa ce ti ona bit mnogo laksa za upotrebu
    She is only here to annoy herself!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 11:45
  2. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 19:39
  3. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 29-05-04, 23:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •