Page 65 of 225 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165 ... LastLast
Results 1,601 to 1,625 of 5620

Thread: Varvari & FK Buducnost

  1. #1601
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    inace protiv italije bilo sramotno sudjenje.... to nam se vec drugi put desava


  2. #1602
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Pad zastave

    Na forumu torcide trde da su uzeli zastavu STARA GARDA 1987
    http://torcida.org/forum/viewtopic.p...r=asc&start=80

    ima i slika zastave. Je li ovo tacno? I ako jeste, kako su je uzeli?
    Vecina ljudi je zla

  3. #1603
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    tacno je jer je vise nema.potvrdili su mi to 3-4 covjeka.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #1604
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i jos varvare nazivaju ajvari ako sam dobro razumio ove njihove postove

  5. #1605
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    tacno je jer je vise nema.potvrdili su mi to 3-4 covjeka.
    Kako je uzeta? U tuci?
    Vecina ljudi je zla

  6. #1606
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    nisam bila na tekmi. radila sam.
    preslatki su mi navijaci hajduka.
    Gaga, eto te ka' Ruza Kasanova iz GOrskog Vijenca.
    Ovamo momci na braniku drzave, a ti asikujes s neprijateljem. E pa... Zene...
    Vecina ljudi je zla

  7. #1607
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    meni su samo rekli: "uzeli su ga".
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  8. #1608
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Bravo bravo sve se nesto mislim da ces ti poc
    Zasto da ne podjem ako bude organizovan odlazak?
    Ne vidim ni jedan razlog zasto uprava, uz pomoc privrednika, opstine , ne moze obezbjediti ta sredstva!
    U pitanju je sitan novac za mnoge podgoricke biznismene i ja vjerujem da uz dobru kampanju i odlucnost VARVARA da se novac moze naci!
    Neka podje samo polovina Varvara sa jucerasnje utakmice i bice nas vise nego ,,torcide" u Podgorici!
    Inace ponovicu-,,torcida"je kao pjena od mora!
    IZ ZASTICENIH AUTOBUSA PLJUVALI SU I SKANDIRALI SOVINISTICKE PAROLE I IZAZVALI OPRAVDANI BIJES VARVARA I DRUGIH!
    TA STOKA JE BACILA DVIJE BAKLJE NA NASU ZAPADNU TRIBINU I UMALO IZAZVALA TRAGICNE POSLEDICE!
    Da to urade VARVARI u Splitu Hrvati bi trazili izvinjenje od nase drzave i zestoko bi nas napali!
    Alo,baciti baklje na ljude...
    Libertas

  9. #1609
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Alo,baciti baklje na ljude...
    Hm, ovaj... Pa, recimo da nauka nije jos uvijek rekla posljednju rijec
    Vecina ljudi je zla

  10. #1610
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by haustor View Post
    inace protiv italije bilo sramotno sudjenje.... to nam se vec drugi put desava

    Heh, moga sam pretpostavit.. samo zakacih dva zadnja peterca sinoc kad se vratih sa utakmice.

  11. #1611
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Hm, ovaj... Pa, recimo da nauka nije jos uvijek rekla posljednju rijec
    aj izadji malo napolje...pregorio ti je mozak od foruma kad mozhesh ovo da kazhesh...

  12. #1612
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo View Post
    aj izadji malo napolje...pregorio ti je mozak od foruma kad mozhesh ovo da kazhesh...
    Cudno kako kljucne rijeci uvijek isplivaju na povrsinu :kamikaza:
    Vecina ljudi je zla

  13. #1613
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Cudno kako kljucne rijeci uvijek isplivaju na povrsinu :kamikaza:
    pregorio je kljuchna rijech...i po tom pitanju neshto pod hitno treba da uradish...
    nabavi druga,drugaricu...podjite na plavnicu,udahnite vazduha malo...

  14. #1614
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo View Post
    pregorio je kljuchna rijech...i po tom pitanju neshto pod hitno treba da uradish...
    nabavi druga,drugaricu...podjite na plavnicu,udahnite vazduha malo...
    Nece niko da ide sa mnom
    Hoces ti da budes moj drug? :kamikaza:

    Aj sad on topic.
    Ima li neko vise info o zastavi STARA GARDA 1987?
    Vecina ljudi je zla

  15. #1615
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Zasto da ne podjem ako bude organizovan odlazak?
    .
    A sto i ako ne bude organizovan?! Ne treba ti vise od 100 era da podjes tamo ako ti se ide...
    She is only here to annoy herself!

  16. #1616
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Nece niko da ide sa mnom
    Hoces ti da budes moj drug? :kamikaza:

    Aj sad on topic.
    Ima li neko vise info o zastavi STARA GARDA 1987?
    tu zastavu nosi covjek koji je stari navijac buducnosti, nema tu vise ljudi nego ona sam, i izasao je priej zavrsetka utakmice, a dje su mu je uzeli nemam pojma
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #1617
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    mislim da je svakog zatekao broj ljudi na tribini, moramo shvatiti da sto je vise ljudi to ih je teze organizova... Svaka skola se placa ali ja sam zadovoljan kako je sve ono juce izgledalo, mimo detalja koji ti potenciras i koji je od tacke do tacke tacan...

  18. #1618
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam bio sektor A do navijacha Hajduka...i juche sam mislio da su Varvari bili ochajni,al danas sam odgleda snimak utakmice na Tv...i uopste nisu bili loshi..

  19. #1619
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sportski direktor Budućnosti iz Podgorice Žarko Vukčević ispričao se rukovodstvu i igračima Nogometnog kluba Hajduk, kao i cjelokupnoj sportskoj javnosti Hrvatske za ponašanje domaćih navijača na utakmici pretkola Kupa UEFE ta dva kluba koja je u četvrtak navečer odigrana na stadionu pod Goricom.
    Vukčević je ocijenio ponašanje "Varvara" neprimjerenim, što, kako je rekao, nije u duhu sportske tradicije Budućnosti i tradicionalno dobrih i prijateljski odnosa koje imaju sa splitskim nogometašima.
    Crnogorska policija u četvrtak je upoznala javnost i sa incidentima koji su se dogodili prilikom povratka "Torcide" u Hrvatsku, u kojima je 10 njenih pripadnika zatražilo ljekarsku pomoć.
    Nakon utakmice između Hajduka iz Splita i Budućnosti iz Podgorice, Uprava policije je preduzela mjere osiguranja kolone vozila sa navijačima gostujuće momčadi, koja se, uz policijsku pratnju, uputila ka graničnom prelazu Debeli brijeg,.
    Međutim, kako stoji u priopćenju policije, u Kumboru kod Herceg Novog, oko 02,30 sati, kamenovana je kolona vozila navijača Hajduka.
    Navijači su, kako stoji u priopćenju policije, izašli iz autobusa, u namjeri da se obračunaju sa napadačima, u čemu ih je spiječila policija, koja se postavila između sukobljenih strana.
    Kako se grupa koja je kamenovala vozila udaljila od kolone, oko 300 navijača Hajduka je napalo policijske službenike kamenicama, bakljama, metalnim šipkama i suzavcem, nakon čega ih je policija, uz upotrebu fizičke snage, svladala i vratila u autobuse.
    U ovom izgredu, lakše je ozlijeđeno 10 policajaca, od kojih je šest zatražilo pomoć liječnika, a u manjem obimu su oštećena dva policijska vozila.
    Nakon što je kolona sa navijačima Hajduka prešla državnu granicu sa Hrvatskom na Debelom bijegu, jedan navijač je uputio kamen ka vozilima na crnogorskoj strani granice i oštetio jedno službeno policijsko vozilo.Hrvatska policija je reagirala i spriječila dalje izgrede, stoji u izviješću crnogorske policije.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  20. #1620
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo View Post
    ja sam bio sektor A do navijacha Hajduka...i juche sam mislio da su Varvari bili ochajni,al danas sam odgleda snimak utakmice na Tv...i uopste nisu bili loshi..
    A zbog toga se ti brecas

    Aj mi sad iskreno reci - kako ti se cinjelo navijanje u sektoru A?
    Buducnost u napadu, Lakic probija po krila, tik ispod nas, a 1/3 urla o klanju ****** i qulira fudbal?
    Vecina ljudi je zla

  21. #1621
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    A zbog toga se ti brecas

    Aj mi sad iskreno reci - kako ti se cinjelo navijanje u sektoru A?
    Buducnost u napadu, Lakic probija po krila, tik ispod nas, a 1/3 urla o klanju ****** i qulira fudbal?
    bonja moras da shvatis da je pola ljudi juce doslo samo sto igramo protiv hrvata a da nema nikakve veze sa buducnoscu!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #1622
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=2301

    Vozači Torcidinih autobusa: Pucali su na nas, a policija je samo pomagala napadačima!

    Pišu: Mate PRLIĆ i Ante BILIĆ

    Bilo je kao 1991. godine na Plitvicama, samo što krvi nije bilo! Pucali su dva puta na naše autobuse i kamenovali nas iz svakog žbunja, iz svake kuće, svakog sela, a policija im je samo pomagala u tome!

    Tako povratak iz Crne Gore opisuje Ivan Štefanić iz Petrinje. On je vozač jednog od pet autobusa koji su organizirano vozili Torcidu iz Splita u Podgoricu.
    - To je bilo divljaštvo uz pomoć policije! Lažu da su ikoga uhvatili. Oni su im samo pomagali, upalili su rotaciju da znaju kuda prolazimo. Njih nisu hvatali, jedino bi išli na torcidaše kad bi se oni krenuli suprostaviti napadačima – nastavlja Štefanić.

    Tako je više puta došlo i do sukoba između policije i Torcide, koje navijač Ivan Jelić iz Splita opisuje:
    - Bilo je svega, policija je koristila oružje, pucala… Nakon tuče, neki su policajci ostali ležati na podu, tako je bilo žestoko…
    Što se tiče sukoba nadomak Budvi, napalo nas je 70-ak Delija, razbili su autobuse, bacili baklje u njih. Izeletili smo za njima u šumu, ali policija nas je spriječila.

    Više od navijača, na crnogorsku policiju su bili ogorčeni prijevoznici kojima je razbilo autobuse. Ispred poljudskog juga vozač Milat prijevoza Zlatko Marić nam je rekao:
    - Policija je u nas kroz staklo uperila pištolj i rekla da vozimo. Jednom mom kolegi su policajci palicom razbili prednji žmigavac. Strašno…

    - Neki policajci u uniformama, doduše ne ovi iz pratnje, su čak dizali tri prsta i tako provocirali… Samo su tukli naše navijače i pucali u zrak prema našima, dok su druge puštali da napadaju iz grmlja! – dodaje vlasnik autobusa Damir Milat.

    Navedene događaje potvrdio je i tajnik Kluba navijača Hajduka "Torcida" Stipe Lekić:
    - Policija je stalno pucala! Toliko su metaka ispalili da smatram da su potrošili sve crnogorske rezerve. Doista je traumatično bilo to gostovanje, no na tribinama smo pokazali da smo najbolji. Žao mi je samo što i naši igrači kao i mi u publici nisu dali maksimum tijekom svih 90 minuta igre.


    Poceli su da pumpaju atmosferu


    Budućnost

  23. #1623
    Join Date
    May 2007
    Location
    U osmijehu svake majke, u srcu svakog djeteta, u svakoj zraci sunca, u kurcu.
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Štovani moderatori,
    zašto mi je obrisan post?
    Nadam se brzom i logičnom odgovoru.
    Hvala.

    -Woody-
    EU,zatvori vrata!Ubi nas promaja.

  24. #1624
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo View Post
    mislim da je svakog zatekao broj ljudi na tribini, moramo shvatiti da sto je vise ljudi to ih je teze organizova... Svaka skola se placa ali ja sam zadovoljan kako je sve ono juce izgledalo, mimo detalja koji ti potenciras i koji je od tacke do tacke tacan...
    Kefalo,
    sto se tice brojnosti - sve je bilo odlicno. Ono sto je jos bolje bilo - zapadna tribina je bila takodje veoma ziva u navijanju.

    S druge strane, ako Varvari ne mogu da se nose s cinjenicom da onoliki broj ljudi zeli da navija za svoj klub - i da to mora da se dovede u neki red - e tu nastaju problemi. Jer Buducnost polako izlazi na medjunarodnu scenu i mora izgraditi svoj prepoznatljiv stil i koreografiju. S jedne strane - zbog sebe samih, a s druge zbog kluba.

    Mozemo mi da poredjujemo torcidu i varvare do sjutra, ali se tesko moze osporiti da su oni "pobjednici" ovog duela. Em prevalili onakav put, em drezdali po onom zaropeku do pocetka, em ga nisu stajali cijelo vrijeme. Ritam koji su diktirali bubnjari je nosio cijelu grpu kao jednog. Ona fora dje jedna polovina skace put druge koja kleci - je bila fenomenalna do te mjere da su ih odusevljeno gledali oni isti bilmezi koji su u sektoru A urlikali o klanju hrvata. Zastave- simbol Torcide koja objedinjuje milion razlicitih grupica.

    A kod nas? Slabo, zaista. Kako mi uopste nije namjera da samo grinjam i trazim slabe tacke. Vodjstvo Varvara prvo mora da se dogovori oko nekih kljucnih stvari, vezanih za buducnost varvara. Od organizacije (mora se znat ko je zasta zaduzen - od koordinacije grupa i navijaca, logistiku, opremu i sl), preko kreativnih stvari (pjesme, slogani, zastave i sl), pa sve do nekih malo socioloskih stvari. Ovo posljednje ne znam imam li sad zivaca sad objasnjavat - ali ako pogledati svaka od jacih Ex Yu navijackih grupa je imala itekako bitne uloge u nekim socijalnim desavanjima. Dje su Varvari u svemu tome? Cast ovog grada ima ko da brani? Sto to stvaaarno znaci? Dje su Varvari u svoj toj prici? Ne mislim na politizaciju, ali ako zaista hoce da budu ono cemu se nadaju - onda moraju da stoje na nekom stanovistu. A to je? Sto to Varvari znace clanovima?

    Stvarno, jebbes politiku. Bas mi je drago sto cujem da je varvarima politika ispod Buducnosti. Odlicno ako je tako. Spaja li ih jos ista, osim Buducnosti?
    Jer ako se stvari o Varvarima jasno ne preciziraju, upada se u kopiranje, ponavljanje i bezlicnost...

    I jos milion nekih stvari -tipa: moze li bit Varvar kome se cefne? Mislim, ako se moze okupit 3000 ljudi na ovoj tekmi - kako to da, lupam, protiv Decica u Tuzima ne bude ni 50? U cemu je stvar? A da ne pominjem koliko ce ih ici u Split. Evo pogledajte Torcidu. Njima je PG vjerovatno periferija - pa ih je doslo preko 1000.

    Shvatite ovo kao pricu iz najbolje namjere
    Vecina ljudi je zla

  25. #1625
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    bonja moras da shvatis da je pola ljudi juce doslo samo sto igramo protiv hrvata a da nema nikakve veze sa buducnoscu!
    Znam i to me jebbe. Sto cu. Sjedim s drustvom u sektoru A i ludim oko igre, a pored mene 10-ak "navijaca" sasvim srecni sto su popljuvali po ustasama
    (a sve nesto razmisljam koliko je DPS-ovaca medju njima, onako u masi, da ih niko ne prepozna, izbacilo iz sebe :mrgreen: )
    Vecina ljudi je zla

Page 65 of 225 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fond CdMa, za buducnost Crne Gore
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 08-06-06, 12:27
  2. Buducnost Crne Gore i Kvislinzi
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 07-05-05, 02:13
  3. Varvari, Milo, TVCG i mala grupa *****a
    By Janko23- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 02-12-04, 16:10
  4. super liga
    By big giant head in forum Ostali sportovi
    Replies: 751
    Last Post: 04-10-04, 10:17
  5. A forum se zove Buducnost Crne Gore
    By Savindan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 11-05-04, 03:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •