Page 66 of 225 FirstFirst ... 165662636465666768697076116166 ... LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 5620

Thread: Varvari & FK Buducnost

  1. #1626
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    A zbog toga se ti brecas

    Aj mi sad iskreno reci - kako ti se cinjelo navijanje u sektoru A?
    Buducnost u napadu, Lakic probija po krila, tik ispod nas, a 1/3 urla o klanju ****** i qulira fudbal?
    pa bilo mi je muka zbog likova koji su doshli sa shalovima Srbije i koji su skandirali Srbija Srbija..al isto mi je bilo muka moje desne strane i navijacha Hajduka koji su bachili 3 baklje na zapadnu tribinu...i muka mi je od tebe shto si moga da napishesh ono gore....

    sve mi se chini da je pojedinim odje ovo bila prva posjeta nekoj utakmici...ovaj pricha kako ide da uzme bromazepan,ti napisa 600 postova do sad...Ljudi to su navijachi,ovo je balkan...o chemu vi prichate..kada ste prekjuche doshli iz Shvajcarske ili tako necega...

    P.S. i ti si dobro pofata neke stvari...da nisi i ti pomalo kulira fudbal??

  2. #1627
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo View Post
    P.S. i ti si dobro pofata neke stvari...da nisi i ti pomalo kulira fudbal??
    Gleda' sam poslije snimak :mrgreen:

    PS: Mikeli?
    Vecina ljudi je zla

  3. #1628
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @mode
    ja sam samo rekao da smatram izvinjenje nepotrebnim a pogledaj dokle si ti dosao sa pricom... mozemo nastavit na pm (mada smatram da nema potrebe) posto ovdje ne mogu vise ni pofatat ko se kome obraca, a ni nemam zelje nesto...
    over,out
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  4. #1629
    Join Date
    May 2007
    Location
    U osmijehu svake majke, u srcu svakog djeteta, u svakoj zraci sunca, u kurcu.
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Woody View Post
    Štovani moderatori,
    zašto mi je obrisan post?
    Nadam se brzom i logičnom odgovoru.
    Hvala.

    -Woody-

    Juuuuuuhu?!
    EU,zatvori vrata!Ubi nas promaja.

  5. #1630
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Woody View Post
    Juuuuuuhu?!
    jer nema nikakve veze sa temom potenciras neke druge stvari!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #1631
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox View Post
    @mode
    ja sam samo rekao da smatram izvinjenje nepotrebnim a pogledaj dokle si ti dosao sa pricom... mozemo nastavit na pm (mada smatram da nema potrebe) posto ovdje ne mogu vise ni pofatat ko se kome obraca, a ni nemam zelje nesto...
    over,out
    Dosta je price, da ne pretvorimo ovaj thread u nesto do cega se ovakvim pricama cesto dolazi...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  7. #1632
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    I jos milion nekih stvari -tipa: moze li bit Varvar kome se cefne? Mislim, ako se moze okupit 3000 ljudi na ovoj tekmi - kako to da, lupam, protiv Decica u Tuzima ne bude ni 50? U cemu je stvar? A da ne pominjem koliko ce ih ici u Split. Evo pogledajte Torcidu. Njima je PG vjerovatno periferija - pa ih je doslo preko 1000.

    Shvatite ovo kao pricu iz najbolje namjere
    ne,PG im nije periferija,daleko od toga..Znachila je njima ova utakmica dosta...Medjimurje im je periferija...i eo kad si uporedio Varvare i Torcidu a uzeo si u obzir utakmice sa Dechicem...eo jedne slichice kako su brojni oni protiv tih divljih ekipa...

    http://hnkhajduk.com/galerija/albums...050812_072.jpg

  8. #1633
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo View Post
    ne,PG im nije periferija,daleko od toga..Znachila je njima ova utakmica dosta...Medjimurje im je periferija...i eo kad si uporedio Varvare i Torcidu a uzeo si u obzir utakmice sa Dechicem...eo jedne slichice kako su brojni oni protiv tih divljih ekipa...

    http://hnkhajduk.com/galerija/albums...050812_072.jpg
    ne mora to da znaci nista, kad neko dodje u broju od 1000 na gostovanje to je za
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #1634
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ne mora to da znaci nista, kad neko dodje u broju od 1000 na gostovanje to je za
    naravno naravno...
    oni su po meni najbolja grupa poslije Delija u regionu...

  10. #1635
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    Sportski direktor Budućnosti iz Podgorice Žarko Vukčević ispričao se rukovodstvu i igračima Nogometnog kluba Hajduk, kao i cjelokupnoj sportskoj javnosti Hrvatske za ponašanje domaćih navijača na utakmici pretkola Kupa UEFE ta dva kluba koja je u četvrtak navečer odigrana na stadionu pod Goricom.
    lijepo

    ali mene zanima hoće li se ispričati varvarima koje su držali na stadionu do sitnih sati (među njima je bio bliski rođak)

    momak je, nakon što je izašao, popio 4 litra vode, bio je totalno dehidrirao i pred kolapsom

  11. #1636
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    lijepo

    ali mene zanima hoće li se ispričati varvarima koje su držali na stadionu do sitnih sati (među njima je bio bliski rođak)

    momak je, nakon što je izašao, popio 4 litra vode, bio je totalno dehidrirao i pred kolapsom
    to je sramota! ja sam aktivan bio 2,3 godine na $everu i pamtim samo protiv zete cekanje od sat vremena... pa smo svi na trg poslije otisli i napio sam se one koka kole u mimi ka nikad .. ali ono sinoc je brutalno!

  12. #1637
    Join Date
    May 2007
    Location
    U osmijehu svake majke, u srcu svakog djeteta, u svakoj zraci sunca, u kurcu.
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    jer nema nikakve veze sa temom potenciras neke druge stvari!
    Didi, ajde, molim te, zaboravi na moj komentar o tebi sa pdf-a politika, i pusti me da napišem svoj stav o gore pomenutoj temi. Moj post se NIJE razlikovao od ostalih na ovom topicu. Jos jednom- molim te da mi pojasniš čime sam odskočio od zadate teme, može i na pm označavanjem dijela posta koji je bio grešan.
    Cijenio bih i ako bi mi nakon brisanja posta napisao razlog, da ne moram da arlaučem za moderatorima po topicu.
    Hvala unaprijed.

    -Woody-
    EU,zatvori vrata!Ubi nas promaja.

  13. #1638
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    drzali ih kao zatocenike i posle se ispricavali! Ima li u jos koju guzicu da se shupne, da ne ostane neka bez necijeg nosa po sred nje!

  14. #1639
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    to je sramota! ja sam aktivan bio 2,3 godine na $everu i pamtim samo protiv zete cekanje od sat vremena... pa smo svi na trg poslije otisli i napio sam se one koka kole u mimi ka nikad .. ali ono sinoc je brutalno!
    nije humano, pa što bi bilo da im je neko, nedajbože, umro tamo

    trebao si vidjeti moga oca koji se vratio mokar od glave do pete (ima preko 70 godina)

    kaže da su gledaoce puštali na samo jedan ulaz, pola sata mu je trebalo da uđe... ljudi s djecom u rukama, guraju se... bez ikakvog razloga

    mogli su otvoriti još koji ulaz i izbjeći sve to po onoj vrućini

  15. #1640
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    drzali ih kao zatocenike i posle se ispricavali! Ima li u jos koju guzicu da se shupne, da ne ostane neka bez necijeg nosa po sred nje!
    Filip VUjanovic se ne racuna.
    Miras Dedeic, ali tek nakon sto Amfilohije prokune nekoga... za nesto
    Vecina ljudi je zla

  16. #1641
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    nije humano, pa što bi bilo da im je neko, nedajbože, umro tamo

    trebao si vidjeti moga oca koji se vratio mokar od glave do pete (ima preko 70 godina)

    kaže da su gledaoce puštali na samo jedan ulaz, pola sata mu je trebalo da uđe... ljudi s djecom u rukama, guraju se... bez ikakvog razloga

    mogli su otvoriti još koji ulaz i izbjeći sve to po onoj vrućini
    ja sam bio u toj masi.. samo jedan ulaz je otvoren bio, za sektore koji su pored sjevera.. Imali smo pocrkat! Ali su kasnije, 10 min prije pocetka meca otvorili sve ulaze, pa smo usli nekako. ali pustanje, sram da ih bude! dzukele!

  17. #1642
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    ja sam bio u toj masi.. samo jedan ulaz je otvoren bio, za sektore koji su pored sjevera.. Imali smo pocrkat! Ali su kasnije, 10 min prije pocetka meca otvorili sve ulaze, pa smo usli nekako. ali pustanje, sram da ih bude! dzukele!
    i prodaju karata su morali malo bolje organizovati, a ne da im ljudi idu 10 puta po karte i vrate se praznih ruku

    da ako izvuku kakvu pouku iz svega ovoga

  18. #1643
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    i prodaju karata su morali malo bolje organizovati, a ne da im ljudi idu 10 puta po karte i vrate se praznih ruku

    da ako izvuku kakvu pouku iz svega ovoga
    oce.. ahahahahaha

  19. #1644
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos malo hrvatskih obzervacija...

    dako se nadje neko iz buducnosti da se i ovom bizgovu "ispricha".

    NAKON nogometne utakmice između splitskog Hajduka i podgoričkog kluba Budućnost, noćas oko 2:30 sati kod Herceg Novog, kada su se navijači Hajduka vraćali kući, grupa mladića kamenovala je autobus. Navijači su izašli iz autobusa, u namjeri da se obračunaju s napadačima, no u tome ih je spriječila policija.

    Nakon što ih je kod Herceg Novog presrela grupa mladića i kamenovala autobus, grupa napadača se udaljila. Oko 300 navijača Hajduka tada je, kako stoji u priopćenju odaslanom iz Uprave policije Crne Gore, napalo policijske službenike kamenjem, bakljama, metalnim šipkama i suzavcima, nakon čega ih je policija, uz upotrebu fizičke snage, savladala i vratila u autobuse.

    U incidentu je, prema informacijama crnogorske policije, lakše povrijeđeno 10 policajaca, od kojih je šest zatražilo liječničku pomoć, a na dva policijska vozila načinjena je manja materijalna šteta.

    Nakon što je kolona Hajdukovih navijača prešla državnu granicu s Hrvatskom na Debelom brijegu, jedan navijač je uputio kamen ka vozilima na crnogorskoj strani granice i oštetio jedno službeno policijsko vozilo. Hrvatska policija je reagirala i spriječila daljnje incidente, stoji također u priopćenju.

    Kako smo jučer doznali od crnogorske policije, prije susreta Hajduka i Budućnosti privedeno je čak 60 navijača koji su u četiri navrata pokušali napasti navijače Hajduka. Protiv njih 45 bit će podnesene kaznene prijave, a protiv njih 15 prekršajne prijave.

    "To su četnici, a ne Crnogorci"


    Stipe Lekić, tajnik kluba navijača Torcide, u razgovoru za Index obrušio se na organizaciju i osiguranje tijekom jučerašnje utakmice Hajduk-Budućnost, kazavši kako je laž da su Hajdukovi navijači napali crnogorsku policiju.

    "To tamo nisu Crnogorci, to su četnici! Dolje vlada potpuna neorganizacija, oni su nas lagali cijelim putem, pa oni ne mogu osigurati ni moju babu, a kamoli grupu navijača!", oštar je bio Lekić.

    "A što niste napisali da su pucali na nas? Kao pucali su u zrak. U zrak, da, ako su pucnjevi kraj glave i nogu pucanje u zrak. Vozačima autobusa su pištoljem prislonjenim uz glavu prijetili da ne smiju stajati. Kako da ne stanemo ako nas svakih deset kiilometara četnici zaustavljaju i bacaju kamenje po nama? Ako bacaju baklje na autobus, ako autobus gori, normalno da ćemo izaći iz njega!", kaže Lekić.


    Upitan o tome što kaže na priopćenje crnogorske policije u kojemu piše kako je deset tamošnjih policajaca ozlijeđeno u napadu Hajdukovih navijača, odgovara: "Mi nismo nikoga napali, mi smo samo išli obraniti naš autobus. Nismo dopustili da nas Srbi kukavički gađaju kamenjem pa bježe. Vratili smo se živi i zdravi, možda s pokojom posjekotinom, a Hajduk je jučer pobjedio i pobjednik će i ostati", poručuje tajnik kluba navijača.

    B.S.
    Foto:V.G

  20. #1645
    Join Date
    May 2006
    Location
    Blok 5
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bijah na ovu utakmicu. [stop]
    Bijah na sjever[stop]
    Zhedan [stop]
    Od sad se vodim parolom "zapad je majka"[stop]
    U 12.30 sam kuci doshao[stop]
    Majka se zabrinula bila [stop]

    - Jel sckocho i dalje neko mudo u varvari ili ne?
    - Upalio sma blutututh u jednom momentu[poluvrijeme] da prebachiim neke slike[stop] nashao sam jedno 4-5 divajsova od tih 4-5 makar su 6 njih bili pod imenom AC milan sempra juve Lacio do neba itd itd [wtf - shta da ebem]
    - Pored mene je proshao neki lik sa majcom slaninari ili tako neshto [stop]
    - Oko mene su bili sve neki familijarni ljudi sa malom decom [zhednom]
    - Neki chikica [65+god] se bio unervozio
    - Mesic je pochasni gradjanin Podgorice grade moj.
    - Shto znachi ono kad se okrenu ledja terenu?
    - Neznam pojma kako je sjever izgledao al je jug bio mnogo mocan.
    - Jedno 50% ljudi je zalutalo na sjever [ukljuchijuci i mene]
    - Pljeskao sam kad god je trebalo! [stop]
    - Zapad je majka.
    - Bijah u korto malteze oko 13h - reche konobar da su navijachi Ajduka prava gospoda.
    - Jedan mi je pokazao srednji prst [on nije gospodin]
    - Kolko koshtaju ti bubnjevi majka im stara :P njima bubnjevima
    - Ja mislim da je velika greshka shto se navijanje nije zachinilo i sa onom nashom chuvenom nozh, zhica, srebrenica ili tako neshto[stop]

    - Ako bi se navijanje vodilo po nekim standardima ovih foruma onda bi se navijachi izmedju sebe gadjali ruzhama i milka chokoladama [300gr] i pjevale bi se pjesme od crvene jabuke i novih fosila [jedna lik sa sjevera je pjevao pjesmu SHUTI SAMO SHUTI SHUTI MOJ djechache plavi - imao je onaj megafon wrh]
    - Jedan od likova sa megafonom je preko telefona+megafon pushtao pjesmice u svijetu postoji jedno carstvooo [par minuta prije je pjevao ubi zakolji da golman ne postoji]
    - Warvari bi njima pjevali pjesme od Bata a oni warwarima od olivera gibonija itd itd
    - Ne serite no ih pushtite da se pi*chkaraju i kolju izmedju sebe zato shto se to tako radi po svijetu i tako treba.

    A jel treba mi muslimani da budem uvrijedjeni sa tom pjesmom o svetom savi?

    Chast ovoga grada ima ko da popije [alkoholichari unajted]


    A fuzbaleri su me iznenadili sa borbenoscu! Svaka im chast. Na pochetku su se bili malo prepali al su posle krenuli kako treba.
    Golman samo nek je zdrao.
    Ljakse

  21. #1646
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sunce iz osiguraca View Post
    [jedna lik sa sjevera je pjevao pjesmu SHUTI SAMO SHUTI SHUTI MOJ djechache plavi - imao je onaj megafon]

    A jel treba mi muslimani da budem uvrijedjeni sa tom pjesmom o svetom savi?

    A fuzbaleri su me iznenadili sa borbenoscu! Svaka im chast. Na pochetku su se bili malo prepali al su posle krenuli kako treba.
    Golman samo nek je zdrao.
    1. Hahaha... Ne se.ri... Zajebavas... Tu pjesmu inace, vec godinama 'Torcida' pjeva 'BBB'-ima...

    2. Ne znam zasto bi to trebalo pogadjati 'Varvare', s obzirom da je ista grupa prije desetak godina u SRC 'Moraca' na kosarci pjevala: 'MI IMAMO SVETOG PETRA, A VI SVETOG SAVU, SVETI PETAR SVETOG SAVU JE.BA.O U GLAVU'?! To se moze provjeriti kod bilo koga od starije ekipe 'Varvara', ali sad je ocito trend 'klati i ubijati' i slaviti 'rusenje Dubrovnika'...

    3. Borbenost? Da, da... Uh! Pola tima bih odstranio, poslao ih u Graficar da se 'kale'... Kad smo vec kod trece lige - DIDI, SRCE SI I DUSA RIBNICE!
    Last edited by M_O_D_E; 21-07-07 at 03:35.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  22. #1647
    Join Date
    May 2006
    Location
    Blok 5
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    1. Hahaha... Ne se.ri... Zajebavas... Tu pjesmu inace, vec godinama 'Torcida' pjeva 'BBB'-ima...

    2. Ne znam zasto bi to trebalo pogadjati 'Varvare', s obzirom da je ista grupa prije desetak godina u SRC 'Moraca' na kosarci pjevala: 'MI IMAMO SVETOG PETRA, A VI SVETOG SAVU, SVETI PETAR SVETOG SAVU JE.BA.O U GLAVU'?! To se moze provjeriti kod bilo koga od starije ekipe 'Varvara', ali sad je ocito trend 'klati i ubijati' i slaviti 'rusenje Dubrovnika'...

    3. Borbenost? Da, da... Uh! Pola tima bih odstranio, poslao ih u Graficar da se 'kale'... Kad smo vec kod trece lige - DIDI, SRCE SI I DUSA RIBNICE!

    U skladu sa njihovim mogucnostima odlichno su igrali! Par pochetnichkih greshaka ali im se to moze oprostit. Zadnjih godinu ipo idem na skoro sve utakmice buducnosti i ovo je najbolje shto sam ja vidio.

    A ovoga lika shto je pjevao ovu pjesmu tachno sam ga zapamtio :P
    Ljakse

  23. #1648
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sunce iz osiguraca View Post
    Zadnjih godinu ipo idem na skoro sve utakmice buducnosti i ovo je najbolje shto sam ja vidio.
    A i ja, evo 15 godina, pa se ziv izjedoh sinoc od te 'lijepe' igre...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  24. #1649
    Join Date
    May 2006
    Location
    Blok 5
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    A i ja, evo 15 godina, pa se ziv izjedoh sinoc od te 'lijepe' igre...
    E bogami ko zna shto si ti ochekivao. Nije Risto Rolandinjo pa da driblaU i dribalU hajduke.
    Ljakse

  25. #1650
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ggjoni View Post
    zamislite kad budu dosli navijaci rendzersa u pg
    E, te smradove treba docekati kakvim parolama...
    Rangers?! Pih! Pih! Pih! :mad:

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

Page 66 of 225 FirstFirst ... 165662636465666768697076116166 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fond CdMa, za buducnost Crne Gore
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 08-06-06, 12:27
  2. Buducnost Crne Gore i Kvislinzi
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 07-05-05, 02:13
  3. Varvari, Milo, TVCG i mala grupa *****a
    By Janko23- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 02-12-04, 16:10
  4. super liga
    By big giant head in forum Ostali sportovi
    Replies: 751
    Last Post: 04-10-04, 10:17
  5. A forum se zove Buducnost Crne Gore
    By Savindan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 11-05-04, 03:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •