Page 1 of 225 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 5620

Thread: Varvari & FK Buducnost

  1. #1
    Mravinjak Guest

    Default Varvari & FK Buducnost

    “VARVARI” POSLIJE PUŠTANJA IZ PRITVORA KRENULI U INSPEKCIJU PODGORIČKIH KAFANA ODAKLE TJERAJU FUDBALERE BUDUĆNOSTI

    Skočko: Deset je sati ajde kući


    Podgorica - “Varvari” su ispunili obećanje, čelnici Budućnosti nijesu uzalud upozoravali svoje fudbalere da manje izlaze i da se manje eksponiraju - u ponedjeljak veče, dok su Igor i Goran Burzanović sa porodicom i prijateljima ispijali kafu u lokalu “Soul”, 15-ak “varvara”, na čelu sa jednim od vođa Darkom Ivanovićem-Skočkom, stavili su do znanja kapitenu Budućnosti da “pripazi na vrijeme”. Bilo je 21,30 sati, a “varvari” već duže upozoravaju da je 21 sat granica kada fudbaleri podgoričkog prvoligaša moraju biti u krevetu, da ne smiju da banče po kafanama da bi bar nekada postigli neki gol.
    - Sjedio sam sa bratom, ocem i prijeteljem, kada je Ivanović ušao u lokal - priča kapiten “plavih” Igor Burzanović. - Pokazao mi je na sat, rekao mi je da ne pijem i da pazim na vrijeme. Samo sam se nasmijao, inače sam ispijao “dojč” kafu. Rekao mi je da izađem, a kada sam to uradio vidio sam da poveći broj navijača čeka ispred lokala. Ivanović mi je zatim rekao da ja i on nemamo šta da pričamo, da ne želi da razgovara sa pijanim ljudima. Tu sam se iznervirao. Ako u “dojč” kafi ima alkohola, onda sam zaista bio pijan. Rekao sam da nije u redu to što radi, a zatim je pokušao da me zagrli. Vratio sam se u lokal, pokupili smo se i pošli. Inače smo taman mislili da krenemo - kaže kapiten Budućnosti.
    Spisak akcija “varvara” ove sezone zaista je poduži - u duelu sa Partizanom na teren su letjele cigle, šipke i blokovi, protiv Crvene zvezde omakli su im se suzavci, nedavno su protiv Borca i Železnika ubacivali baklje i ostale predmete, a pripadnike policije “častili” kamenicama po završetku susreta. Ipak, ograničavanje “građanske slobode” fudbalerima vjerovatno je jedinstven primjer navijačke diktature...
    - Na slabije rezultate Budućnosti u velikoj mjeri utiče njihov noćni život. Neka preko dana rade šta god hoće, ali uveče ne smiju da budu u gradu - kaže jedan od vođa “varvara”, ističući da je novi “dedlajn” 22 sata, a ne 21.
    Svoju viziju rezultatskih neuspjeha Budućnosti “varvari” su istakli na posljednjoj utakmici protiv Železnika, kada su uz 15-minutni bojkot navijanja istakli transparent “Pivo, vino, rakija vama prija, Soul, Berta, Manija, da li su to vaša igrališta”!
    - Da se razumijemo, igrači mogu da izlaze i do 2 sata iza ponoći ukoliko im trener Brano Milačić to omogući. Ali, ne smiju da se potkradaju ako im kaže da u deset sati moraju biti u krevetu. A to masovno rade. Kada se završi sezona, kada se rastanu sa stručnim štabom, slobodni su da rade što god hoće. Ali sada, kada je doveden u pitanje opstanak u ligi, moraju da slušaju svoga trenera - kaže jedan od vođa podgoričkih “ultrasa”.
    Sličan ekces dogodio se i prije 15-ak dana kada su “varvari” pokušali da promijene kapitena zbog novodno nezainteresovane igre i neprimjernog ponašanja. Tada ih je, takođe, uvrijedilo to što je Igor Burzanović navodno rekao da njihovo skandiranje u finišu istog duela nije bilo primjereno. Zahtjev za promjenom kapitena čelnici “plavih” tada su decidno odbili, a Burzanović je uskoro sklopio primirje sa navijačima.
    - Sa igračima se nećemo fizički obračunavati, prije bih udario svog brata nego fudbalera Budućnosti. Ali neka pravila moraju da se poštuju - zaključio je vođa “varvara”, uz napomenu da se navijači posljednjih dana kreću samo u grupama, s obzirom da prijeti opasnost od policije.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha
    Tako i treba, on bi da mu navijaju cijelu sezonu a on da banci po kafanama.
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Kako je njima lose, aok to nije hymano. Skocko pod hitno u u kotort na lijecenje mora. Pod hitno
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovakve akcije su potpuno normalna pojava u svijetu, cesto puta se desavalo nesto slicno. Bjehu li ono cigani ili grobari, ne mogu se sad sjetit, sto su upali prije par sezona na trening svoga kluba i tukli igrace? A to je ipak dosta radikalnije od ovoga u PG zar ne?
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a niko ne komentarise ponasanje varvara nakon zadnje utakmice!! Opravdavate li gadjanje naroda krsima, lomljenje izloga, sofersajbni i sl. ?? Kolko sam cuo izlomili su onaj fini dio tribine koji je skoro napravljen (cak nije ni zavrsen), pa mi recite onda cemu gradjenje stadiona ako treba neki divljak ili pak vise njih (ne pominjem naravno SVE jer medju varvarima znam dosta ql likova).

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da ne opravdavam, ali nije sve tako crno kao sto novine pisu. Podji do stadiona pa ces vidjet da nije takav lom tamo kao sto se pise po novinama.
    Kako god, jos jednom cu reci da su takve stvari normalna pojava po svijetu bile one ispravne ili ne.
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  7. #7
    Join Date
    May 2005
    Location
    somewere-right there...
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation varvari -> samo ime kaze ...

    Po meni se svi oni ponasaju neodgovorno kako igraci tako i navijaci ...
    Ja vise i ne idem na utakmice zbog takvih imbecila (mislim na jedne i na druge)... Nekad si mirno mogao pratiti mecheve danas moras da strijepis da te neko ne pretuce ili ne daj Boze nesto gore uradi...
    A i Skochko vala s*e*r*e sa tim jurenjem igraca po kafica , mislim se ko su oni bre da odredjuju ko ce koliko biti po kaficima ili neznam ja sta ...Pfff ako im se ne svidja kako igraju neka ne idu na utakmice bolje da oni sjede po kaficima ...
    Being WarWar suxxx...

  8. #8
    Join Date
    May 2005
    Location
    somewere-right there...
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit
    Naravno da ne opravdavam, ali nije sve tako crno kao sto novine pisu. Podji do stadiona pa ces vidjet da nije takav lom tamo kao sto se pise po novinama.
    Kako god, jos jednom cu reci da su takve stvari normalna pojava po svijetu bile one ispravne ili ne.
    Ja sam isao na stadion i bio medju tim "navijacima" ili bolje reci ludim alkoholicarima koji psuju, pljuju, bljuju itd... Ako su to navijaci e onda sam ja Kraljica Elizabeta :smile:
    Treba donijeti zakon za takve stvari Englezi i Spanci su civilizacija po tom pitanju, mrdni prstom preko ograde i vidimo se u zatvoru ...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sto bi radili da ih milicija shikanira ka sto shikaniraju ove gore?

    PS Dobila buducnost c.z. u sred bg Znaci li ovo da ce Burzanovic od Dzajinih para da ide na splavove dogodine?

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heh, 'leadno dobi buducnost, taman da ne ispadnu. mi izashli na pochetku drugog poluvremena, nakon shto su zvezdini igrachi rashirili trans "navijachki pokret nikada necete ugasiti", ili tako neshto, na atletskoj stazi. pre toga 2-3 pesme za zvezdu i resto prozivanje fuksanovica, piksija i ostalih. varvari su se posle merachili sami na marakani.
    Last edited by me_myself_and_I; 14-05-05 at 18:27.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    a niko ne komentarise ponasanje varvara nakon zadnje utakmice!! Opravdavate li gadjanje naroda krsima, lomljenje izloga, sofersajbni i sl. ?? Kolko sam cuo izlomili su onaj fini dio tribine koji je skoro napravljen (cak nije ni zavrsen), pa mi recite onda cemu gradjenje stadiona ako treba neki divljak ili pak vise njih (ne pominjem naravno SVE jer medju varvarima znam dosta ql likova).
    nemoj da siris dezinformacije!!!
    niko nije gadjao narod! niko nije lomio izloge! slomljene su 2 sofersajbne eventualno 3!!!! nikakav dio tribine nije izlomljen!!!!
    vala drago povescu te da vidis da je citavo sve, i nemoj da lennox progovara iz tebe :P
    nema potreba da pisem kako je policija sve cinila da napravi incident na utakmici al dobro na kraju se svi vidi, policajci su toliko sposbno bili da su hapsili ljude po kucama jer na licu mjesta nisu nikog!!
    plus sto narod lazu preko novina da je 1 policajac na intezivnu (nije ni privirio tamo provjereno)
    ps: pufi ga dwago
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    to da narod nisu gadjali objasni narodu ne meni za ostalo ti vjerujem i samo te pitam sto bi radili da vas milicija svaku utakmicu po jednom prepegla ka sto ste zasluzili bar na 3-4 mecha ove godine?

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    Sto bi radili da ih milicija shikanira ka sto shikaniraju ove gore?

    PS Dobila buducnost c.z. u sred bg Znaci li ovo da ce Burzanovic od Dzajinih para da ide na splavove dogodine?
    E U***** SE U NAS FUDBAL ONO JA SRAMOTA JUCE KAKO JE SVAKA BILA NAMJESTENA A ONAJ GLIBO OD STOJKOVICA VELI NEMA NAMJESTANJA NO BOLI ME ***** UZEO SMA DOBRE PARE JUCE OD TOGA SAMO ME INTERESUJE KAD CE VARVARI SHVATIT DA BUDUCNOST IPAK NAMJESTI PONEKU UTAKMICU
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    to da narod nisu gadjali objasni narodu ne meni za ostalo ti vjerujem i samo te pitam sto bi radili da vas milicija svaku utakmicu po jednom prepegla ka sto ste zasluzili bar na 3-4 mecha ove godine?
    neka peglaju, >sto nas ne slomi samo nas ojaca<
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ahahhahhhahahh pa dobro...

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tastatura
    E U***** SE U NAS FUDBAL ONO JA SRAMOTA JUCE KAKO JE SVAKA BILA NAMJESTENA A ONAJ GLIBO OD STOJKOVICA VELI NEMA NAMJESTANJA NO BOLI ME ***** UZEO SMA DOBRE PARE JUCE OD TOGA SAMO ME INTERESUJE KAD CE VARVARI SHVATIT DA BUDUCNOST IPAK NAMJESTI PONEKU UTAKMICU
    Ima li iko da ne tvrdi da je utakmica namjestena osim mene?????
    E da buducnost ima najveci budzet u prvu ligu pa je mogla to lagano da kupi :lolblue:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #17
    Mravinjak Guest

    Default Nije namjesteno

    Nije namjestena. Zasto se svaki put kad rezultat nije "ocekivan", prica - namjesteno je. Takva je bila prica i protiv Borca kad su izgubili - u fazonu pustila ih Buducnost. Smijesno. Moze se desiti da Zvijezda odigra lose, da nema motiva, a Buducnost dobro. I protiv partizana u BG su bili bolji iako bez pola tima.
    Inace izgleda da im je Skocko dao dopust sinoc da proslave. To je mogao da vidi svako ko je Njegosevom sinoc prosetao poslije ponoci. Burzo na stolu ispred I love you. Un capitano, c'č solo un capitano ) Ostali takodje. Totalni delirijum.


    PS. Pozdrav za Managera, srecan rodjendan ))

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    zvezda odigrala lose i primila 2 gola u zadnje 10 minuta od Buducnosti koju je pregazila ovdje??? Teskooooo!

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    zvezda odigrala lose i primila 2 gola u zadnje 10 minuta od Buducnosti koju je pregazila ovdje??? Teskooooo!
    A PUSTI KEFALO NEKA PRICAJU STO GOD OCE LIJEPO JE TO NAVIJAT I SVE IZDUSIT NA STADION I VOLJET SVOJ KLUB I JA NAVIJAM ZA BUDUCNOST JA ZNAM DA SAM ZNA TACAN REZULTAT 6 SATI PRIJE UTAKMICE I U KLADIONICU SAM BIO ONU BELCAR KOD BRANKA PRATILI NA TELETEKS TACNO SAM MU GOVORIO KAKO CE REZULTATI DA SE MIJENJAJU SAD KAKO SU JE NAMJESTILI TO STVARNO MI NE REKOSE MOZDA NE ZNAJU IGRACI BUDUCNOSTI MOZDA JE JAVLJENO OVIMA IZ ZVIJEZDE DA IH PUSTE NORMALNO DA CE OVI DAT DVA GOLA AKO OVAJ NECE DA GA CUVA DOVOLJAN JE JEDAN IGRAC DA NAMJESTI UTAKMICU
    SAMO DVIJE UTAKMICE DA VALJA SU ODIGRALI KOD KUCE OD SVIH UTAKMICA STO SU IGRALI DOMA NA STRANU IH NISAM PRATIO I SAD IH DIZU U NEBO A DO JUCE SU IH PLJUVALI EO VIDJECEMO KAKVA CE IM IGRA BIT U ZADNJA TRI KOLA
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Brano Milacic
    I na kraju - vidim i čujem da se sumnja da naša pobjeda nije čista. Budućnost, ponoviću hiljaditi put, niti je igrala, niti će igrati takve utakmice. Uz to, Zvezda bi bila nesrećni, a ne veliki klub, ako bi pomagala nama. A, možda je nekome i krivo što smo tu gdje smo i što smo takvi kakvi smo.
    Shvatate li vi da se moralo jednom desit da Buducnost gore dobije, a ovaj put su se stekli svi uslovi za to. Borba za opstanak pa i Evropu, a na drugoj strani CZ kojoj ne mec totalno nebitan i, sto bi rekli novinari, u glavama im je vjerovatno bilo samo eventualno osvajanje Kupa.
    I nikako mi nije jasno zasto bi, ako bi vec namjestili, kupili ovu utakmicu a ne onu narednu sa OFK u PG?
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  21. #21
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja se slazem sa navijacima totalno...oni zivote na tribinama ostavljaju a ovi se ku*** i tome sl....a da prokomentarisem protiv Zvezde mec..Za CZ totalno nebitan mec Buducnos je dobila i svaka cast..nije da branim Zvezdu jer sam delije nego jednostavno..to je bio nevazan totalnno mec..)
    Poz za sve Delije a i Varvare

  22. #22
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Angry

    pustila ih zvezda?
    to samo podgoricki dushmani kojih je previse mogu reci.
    suspendovao bih ligu na 2 god zbog namjestaljki.
    buducnost i zvezda su jedine ekipe koje se u ovakvoj ligi nista ne pitaju.
    niko da pomene zetu, zeleznik, obilic, radnicki bg, partizan i ostale irvase koji su privatizovali ligu.
    piii

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    zvezda odigrala lose i primila 2 gola u zadnje 10 minuta od Buducnosti koju je pregazila ovdje??? Teskooooo!
    zamisli kefalo i borac ih dobi na marakanu pa taj borac ispade, cccc
    ne kad buducnost dobije neke fudbalske institucije onda je namjesteno, kupljena utakmic cccc
    pantelic rece da su prve 70 minuta najbolje odigrali od pocetka prvenstva, da pustili su nas :roll: :roll:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Masa velika kuca
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali katastrofa im je ekipa u vodjstvo, ima li koji da nema doma dva kila heroina ili sl?
    Your IQ is your fashion

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes kefalo namjestena je bila pustili su nas. veliku zvezde niko ne moze dobit!!!!

    :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 1 of 225 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fond CdMa, za buducnost Crne Gore
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 08-06-06, 12:27
  2. Buducnost Crne Gore i Kvislinzi
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 07-05-05, 02:13
  3. Varvari, Milo, TVCG i mala grupa *****a
    By Janko23- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 02-12-04, 16:10
  4. super liga
    By big giant head in forum Ostali sportovi
    Replies: 751
    Last Post: 04-10-04, 10:17
  5. A forum se zove Buducnost Crne Gore
    By Savindan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 11-05-04, 03:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •