Page 11 of 34 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 838

Thread: Mito za Telekom na računu sestre predsjednika DPS-a?!

  1. #251
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa trebali bi da me blagoslove od prvog upozorenja i objasnjenja o ovom slucaju. Ali bogami ako su toliko glupi da ne razumiju.. Sto bi rekli, pasace im mnogo sto sta.
    Mnogi su pokusali sa "seljachkom" inteligencijom da setaju USA, ali gde su danas... Ne znam.
    Sto se tice novca, pa i ovo ce biti proslo vrijeme, i nepopravljivo kasnije.
    A sto se tice ostalog novca, e pa kapitalisticki novac moze da privuce samo neko ko je biznismen u kapitalizmu, nikako politicki ekonomisti sa titulama partijskih Univerziteta. Koliko njihovog znanja i iskustva tj. improvizacije, toliko i novca dobijate. Dugovi i dalje?
    Ipak bih se drzala teme jer je sadasnji prioritet. O ostalom na drugim temama.
    Nije CG sto i USA, tu ste u pravu.. Ne zavisi USA od CG nego obrnuto, a ko kome pravi probleme i josh se pravi "blesav"? Procitajte bolje moj prethodni post. Ako iz Vlasti mozda kao i Vi sto smatrate da je blesav narod u CG, pa takvi i Ameri.. He.. Zaista tako mislite?

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 10-01-12 at 00:49.

  2. #252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Hahaha cush ti njega bilo pa proslo, a ovi 95 milijona po ushima, sa zateznom kamatom.

    Bilo pa proslo kako da ne.

    evo vidish kako je bilo pa proslo, pa se vratilo. u vrh glave.

  3. #253
    Join Date
    May 2005
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa narod Majo , što se mene tiče , nijednog momenta nije zaslužio prelaznu ocjenu . Svaka bi vlast na svijetu bila ovakva kakva je crnogorska - sa ovakvim narodom . Ima pojedinaca kojima nije po volji što je tako kako jeste , što je narod kakav jeste - ali tu se ništa ne može . Po mom utisku , najveći krivac za stanje u kojem se Crna Gora nalazi jesu njeni građani . Ovakva vlast i ovakva njena opozicija su proizvod takvoga naroda .
    Nijesmo veliki i moćni pa da možemo da rušimo nezakonite i korupcionaške ugovore kojima je krčmljeno nacionalno bogatstvo - jer nijesmo bili u stanju da zaključioce takvih ugovora privedemo pravdi . Crna Gora je ostala bez Telekoma zauvijek , T-com je platio Americi sto miliona jer je Amerika - Amerika , i jedina posljedica ovoga može biti zvanično objelodanjivanje korupcionaških imena i detalja od strane njemaca - sa namjerom da se Đukanović i krug oko njega sahrani do kraja .

    Ego_and_his_own , stvarno ne znam šta te uhvatilo , zašto se smiješ i o čemu govoriš ?!?
    Last edited by saputnik plavetnila; 10-01-12 at 01:12.

  4. #254
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    saputnice ne slazem se, narod "oblikuje" vlast ali i vlast(tj. sistem) takodje moze da oblikuje narod i ponasanje istog...sjetih se par stranih diplomata koji su se ovdje hvalili kako su se brzo navikli da ne postuju saobracajne propise itd.

    takodje u "komunizmu" SFRJ su mnogi ljudi odavde imali drugacija moralna i druga nacela nego danas, nije ih puno koji su ostali isti(niti je a priori dobro da neko ostane isti)

    ovakav sistem bi i od Japanaca napravio gomilu sisnjara koji razmisljaju od danas do sjutra, naravno tesko da bi se takav sistem zapatio kod njih al eto..
    She is only here to annoy herself!

  5. #255
    Join Date
    May 2005
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ko ono rece da je STRUCNOST i COJSTVO u CGi,
    suprotno proporcionalno,
    sto visi strucnjak, to manji coJeK.
    Često je tako Milovane , ali imaš opet Popovića koji je još uvijek u PzP i koji je po mom utisku regularan čovjek , isto tako i Mila Kasalica koja je napustila PzP i za koju takođe smatram da je stručna i čista osoba .

  6. #256
    Join Date
    May 2005
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    saputnice ne slazem se, narod "oblikuje" vlast ali i vlast(tj. sistem) takodje moze da oblikuje narod i ponasanje istog...sjetih se par stranih diplomata koji su se ovdje hvalili kako su se brzo navikli da ne postuju saobracajne propise itd.

    takodje u "komunizmu" SFRJ su mnogi ljudi odavde imali drugacija moralna i druga nacela nego danas, nije ih puno koji su ostali isti(niti je a priori dobro da neko ostane isti)

    ovakav sistem bi i od Japanaca napravio gomilu sisnjara koji razmisljaju od danas do sjutra, naravno tesko da bi se takav sistem zapatio kod njih al eto..
    Ne , nijesam rekao da ovakva vlast oblikuje ovakav narod - nego da je ovakva vlast posljedica ovakvog naroda , tromog , bezvoljnog i sebičnog . Sa ovakvim narodom svaka bi vlast bila ovakva . Nije ova vlast napravila šišnjare od ovog naroda , nego je narod takav odavno - a vlast to toleriše do granice koja joj je potrebna . Da kojim slučajem vlast proba da japanizuje ovaj narod - e tada bi zaista izbila revolucija po ulicama .

  7. #257
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Gospodine.. Nismo djeca.
    Pricu o narodu ne mozete da isticete u tom kontekstu jer u CG nije na snazi sistem FPTP. Narod bira partije a ne ljude. Partije biraju ljude. Njihovi ljudi rade posa'...Posa' je posa'... Tako nesto bjese?
    Pa zar Vi stvarno mislite da su Ameri glupi da ne znaju kakav je politicki sistem u CG?
    Tu glupost da je ovo hajka na g. Djukanovica je notorna...khm.. glupost koju mogu samo da iskonstruisu poltroni pol. partija, i opozicije i pozicije.
    Ko ovdje spominje g. Djukanovica osim tih jadnika iz politikantskih sisnjarskih krugova?
    Niko osim oni.
    Sud i tuzilastvo ionako rade svoj posao koliko znaju, umiju, i smiju. Njihova stvar.
    Ali da CG blesavom cutnjom potvrdi ovakav ugovor koji je od korumpiranih osoba iznudjen.. E pa zaista takvu budalastinu samo amateri i naivci mogu smatrati dobrim izborom...
    Danas sam vidjela da opet niko nije izasao ispred Vlade i Parlamenta da kaze nesto u vezi sa ovim ugovorom iako je prvi radni dan. Od danas samo pratim USA reakcije u bilo kom pravcu kad je u pitanju CG. EU je birokratska tvorevina pa me nesto i ne zanimaju puno..Oni ionako samo prate sta ce USA pa i oni refleksno. U CG su Premijer, Vlada i Parlament imali obavezu i mogucnost da reaguju na dostojanstven nacin, ali...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 10-01-12 at 01:19.

  8. #258
    Join Date
    May 2005
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blago tebi! Slobodno nastavi da pratiš američke reakcije . Ja odoh na spavanje .

  9. #259
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Bolje da su pratili i u ex YU i po bliskom istoku i po Evropi... No eto, nisu..
    Ameri prvo sa postovanjem, ali ako ih te mrve ne ispostuju... Znamo vec.
    Laku noc.

    Hvala Lepo

  10. #260
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pravni zastupnik SEC-a za "Dan": Imamo dokaze ko je podmićen u Crnoj Gori
    10. januar 2012.
    SharePravni zastupik američke Komisije za hartije od vrijednosti (SEC) Robert I. Dodž rekao je „Danu“ da posjeduju dokumenta i dokaze na osnovu kojih su došli do zaključka da je Mađar Telekom korumpirao više vladinih zvaničnika u postupku kupovine Telekoma Crne Gore. On je pojasnio da ta dokumenta u ovom trenutku nijesu dostupna javnosti.
    Dodž je kazao da će kompletan materijal u vezi sa ovim slučajem, javnosti biti dostupan nakon što se slučaj potpuno završi, to jest kada se okonča građanska tužba protiv kompanije.
    - Ne bi bilo u redu da ulazim u detalje nečega što nije dostupno javnosti. Mislim da je sve što mogu da uradim to da vas uputim na dokumenta koja su postala dostupna kada je odluka o poravnanju objavljena krajem decembra. Sada ne mogu ništa da saopštim mimo toga - rekao je Dodž na pitanje na osnovu čega tvrde da je Mađar Telekom korumpirao zvaničnike u Crnoj Gori.
    On je istakao da sada postoji građanska tužba protiv kompanije Mađar Telekom, koja je odgovorna za kršenje Akta o korupciji u inostranstvu (FCPA).
    Osim Dodža u komisiji za hartije od vrijednosti su i Čarls Kejn, Adam Ejzner i Kara Brukmejker.
    Dodž je objasnio da je Komisija za hartije od vrijednosti dužna da pokrene građanski postupak, dok je američko ministarstvao pravde iniciralo krivični postupak protiv Mađar Telekoma. On je istakao da ne može govoriti o detaljima tog postupka dok se slučaj Mađar Telekom konačno ne završi.
    - U američkom sistemu procedure mogu da se razvijaju na razne načine, ali mislim da će za ovaj proces biti potrebno oko godinu dana, kazao je Dodž.

  11. #261
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Oni imaju a mi nemamo.
    Ovo mora da je namjestaljka i jos jedan pokusaj da se ugrozi drzava Crna Gora.
    Ma ovo je nepravedno skroz i milicija definitvno treba nekog da bije.
    Last edited by autodijagnostika; 10-01-12 at 08:28.

  12. #262
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kakvi su maheri u CG... Smijem se koje se chudo od afere napravi oko kredita i reakcije Predsjednika DE, a u Swiss se oko 1 mil franaka haos cini i to zbog supruge funkcionera koja je iskoristila saznanja i odluku u vezi sa promjenom kursa euro-franak da bi uvecala svoju privatnu korist.
    U CG tralala. Niti o stanovima od pola miliona eura, niti o igrama sa info na berzama, niti nista... Sve divno i krasno. Bitno je da se pokriju po nosu, da cute i vire, a sto im doopenza na vidjelo svima, e to nema veze. "Sakrili su se".



    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 10-01-12 at 11:03.

  13. #263
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    241
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O telekomu i svim prevarama se pricalo dok su bile u toku... tada je to narod klasifikao kao "fore iz Srbije" i slicno... i evo sad svi znaju za to i potvrdili su i TCOM je opet majka i sve je njihove... ja kad nesto kupim sto je ukradeno ili je neka prevara u pitanju i ja sam stekao dobit zbog te prevare... ja sam saucesnik i ja isto odgovaram... ovo je sprdacina ako nece vratit infrastrukturu Crnoj Gori.

  14. #264
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve u zatvor....i drzava da vrati infrastukturu pod svoje , da je izdaje svima.....eto nam sansa makar nesto dobro za drzavu da napravimo, ali nema ko...zasto nema ko...zbog mita i korupcije.....i zbog naroda i gradjana..zasto?...zato sto nepostoje...

  15. #265
    Join Date
    May 2005
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jare i pare ??? He , ne može - nema teorije . Nijesmo Amerika .

  16. #266
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ne moramo da budemo Amerika, dovoljno je da budemo uz njih
    She is only here to annoy herself!

  17. #267
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    ahahhahahaha kojom svjetlosnom brzinom su se izbrisali neki postovi....
    Džaba se vodi postupak u Americi ako mi ne pokrenemo.. samim tim nema raskida ugovora i vraćanja telecoma državi iako bi to bilo lijepo, ipak to možete da sanjate

  18. #268
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odje se ne prica sta ko sanja i sta će ko sanjati i neće se tema obesmisljavati. Ako neko misli da je besmisleno raspravljati o necem sto je evidentno uradjeno na stetu Crne Gore vazda moze temu preskociti.

  19. #269
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Cinjenice...
    Govoriti o cinjenicama koje su nam postale dostupne je jedno, a prozivanje imenovanjem osoba na spekulativnoj osnovi zbog bijednog politikantstva i poena za licnu zaradu zbog sopstvene karijere jeste ljudska mizerija.
    Cinjenica je da je dokazano od relevantnih institucija USA da je tender koji je uradjen 2005. nelegalan jer je odradjen na korumptivnoj osnovi. Priznato od aktera.
    Dalje od toga nista.
    Sta je racionalno i patriotski ocekivati od gradjana CG - da dobiju odgovor ood predstavnika Vlade i Parlamenta u vezi sa ugovorom koji je potpisan da li oni smatraju da je i dalje i pored svih tih dokaza vazeci.
    Istrazivanje i saradnja tuzilastva CG sa US institucijama u vezi sa dobijanjem podataka i imena aktera iz CG koji su priznanjem i izjavama madjara dobijeni - to je deseto. Tuzilastvo odgovara Parlamentu i Vladi i to je njihovo.
    Medjutim, ovdje na temi i u nekim trivijalnim medijima se zeli okrenuti na sarlatanstvo i spekulaciju a kukavicki se izbjegavaju jedino poznate i relevantne cinjenice. Neki zbog mizernog politikantstva a neki zbog zavisti i svojih predrasuda sa projekcijama - kakvi bi oni bili na tudjem mjestu, sta bi radili, zloupotrebljavali itd.. i patoloski s tim pokusavaju preslikati na njima mrzne osobe iz politike i javnosti.
    To je sve jasno, i voljela bih da se drzimo cinjenica i odgovornosti sada i sadasnjosti, mada vidim da nekima nije bitan interes nase Zajednicke Drzave i gazili bi preko svega klevecuci i pljuckajuci.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 10-01-12 at 14:47.

  20. #270
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Odje se ne prica sta ko sanja i sta će ko sanjati i neće se tema obesmisljavati. Ako neko misli da je besmisleno raspravljati o necem sto je evidentno uradjeno na stetu Crne Gore vazda moze temu preskociti.
    ako je ovo nešto na moj račun ja ću odgovoriti da sam ja dala svoj doduše kratak komentar o ovoj temi... nisam obesmislila topik nego je kratak jer smatram da nema tu puno za filozofiju i da iz ovih par rečenica može se nešto shvatiti, al za one koje vole opširno evo: u Americi je dokazano da je DT kriv samim tim platiće kaznu... a ako ovdje ne bude vodio postupak nema ništa od raskida ugovora i kazne onima koji su primili mito... Da ne pominjem komplikovanost ovog slučaja, jer najvjerovatnije taj mito nije dat odjednom nego na parčiće na više računa zbog ćega se teško moći ući u trag i samim tim teško dokazati... to može trajati i godinama do tada telekom će biti u vlasništvu onih kojih je sada jer nema presude...

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    .. Da ne pominjem komplikovanost ovog slučaja, jer najvjerovatnije taj mito nije dat odjednom nego na parčiće na više računa zbog ćega se teško moći ući u trag i samim tim teško dokazati... to može trajati i godinama do tada telekom će biti u vlasništvu onih kojih je sada jer nema presude...
    Ne znamo kako su davane pare, a tu komplikovanu situaciju je rijesila tudja drzava i nekako je usla u trag svemu tome i dokazala... jer da nema dokaza garant se ni nagodba ne bi desila. E da li sad treba da mi ocekujemo da nam sve nase mutljavine pronadje neka druga drzava ili organi nase drzave? Nekako bi bilo logicno da mi moramo pocistiti sopstveno dvoriste i otkrijemo mutljavine jer bar meni je cudno da to lakse nadju oni preko okeana nego mi kojima sve to pred nosom se desavalo ili desava.

  22. #272
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da.. Ovo jeste presedan za nase predstavnike u Parlamentu i Vladi, pa ocigledno ne shvataju ni o cemu se radi.
    Cinjenica je da je priznato da je tender ilegalno zakljucen, i to priznanje niko ne moze da promijeni trazeci dokaze da nisu oni normalni sto priznadose pa ce CG Vlada da ih brani od njih samih. To primjecujem i u nekim komentarima ovdje.
    Elem, totalno je irelevantno da li je za tender dat novac, sex usluga, ili sta god, pa i na rate po cent dnevno za citav zivot. Relevantno je da je dokazano da je ugovor potpisan nezakonitom radnjom. Cinjenica.
    E sad ispada da Vlada i Parlamentarci znaju bolje od Amera i Madjara da je u stvari ugovor vazeci i da ne priznaju ni USA istrazivacko djelo, ni priznanja, a kamoli ista drugo.
    Ovo cutanje Premijera, Vlade i Parlamenta CG govori u prilog tome da je to u CG dozvoljeno i da takvi tenderi i ugovori steceni korupcijom, mitom i sve slicno izuzetno vaze u CG.
    Niko im tu nece nista i mogu oni nastaviti da trace ovo vrijeme koje im je dato (samo da napomenem YU je imala na raspolaganju 7 dana da rijesi pitanje u Slo i YU je to prokockala), samo, sa tim se priznanjem debelo kiti CG i vjerujem da ce biti preporuceno zapadnim Co da ne ulaze u poslove u CG jer bi im to donijelo automatski losu konotaciju kod organa u USA i EU za istrazne rabote. Da li je to vrijedno truda tim firmama.. Sumnjam.
    Posledice toga znaju ekonomisti i kako se tesko vraca kredibilitet, ali...


    Hvala Lepo

  23. #273
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Fiesta investment umiješana u potkupljivanje crnogorskih zvaničnika?
    Objavio/la PCNEN
    Of šor firma Fiesta investment koju u SAD sumnjiče da je učestovala u navodnom potkupljivanju crnogorskih zvaničnika prilikom privatizacije Telekoma Crne Gore direktno i indirektno je povezana sa Atlas grupom Duška Kneževića, pišu današnje Vijesti.

    Navedena firma, prema navodima lista, gazduje budvanskim firmama Mogren garden i Mogren hil, koje, u stvari, predstavljaju dva velika projekta Atlasa u zaleđu plaže Mogren.

    Amerika Komisija za hartije od vrijednosti je utvrdila da je Mađar telekom sklopio lažni konsultantski ugovor koji naziva Fiesta, navodno za pomoć u kupovini dodatnih akcija od manjinskih akcionara Telekoma. Po Fiesta ugovoru i ugovoru Aktiva koji su sklopljeni sa firmama sa Mauricijusa i Sejšelskih ostrva isplaćeno je skoro 4,5 miliona eura za poslove koji nijesu izvršeni.

    Pravni zastupnik emeričke Komisije za hartije od vrijednosti Robert Dodž je za podgorički Dan kazao da oni posjeduju dokumenta i dokaze na osnovu kojih su došli do zaključka da je Mađar telekom korumpirao više zvaničnika crnogorske Vlade prilikom kupovine Telekoma CG.

    On je pojasnio da ta dokumenta nijesu u ovom trenutku dostupna javnosti, ali da će kompletan materijal biti objavljen nakon što se potpunog okončanja slučaj, tj. kada bude okončana građanska tužba protiv kompanije.

  24. #274
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Svi cute.

    Ovo nikad nisam vidio prije. Wow!

    Ni jedna rijec nije mogla reci vishe.

  25. #275
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ne znamo kako su davane pare, a tu komplikovanu situaciju je rijesila tudja drzava i nekako je usla u trag svemu tome i dokazala... jer da nema dokaza garant se ni nagodba ne bi desila. E da li sad treba da mi ocekujemo da nam sve nase mutljavine pronadje neka druga drzava ili organi nase drzave? Nekako bi bilo logicno da mi moramo pocistiti sopstveno dvoriste i otkrijemo mutljavine jer bar meni je cudno da to lakse nadju oni preko okeana nego mi kojima sve to pred nosom se desavalo ili desava.
    jednostavno policija i tužilaštvo nisu na tom nivou kao u drugim zemljama .... to je realnost.... a za ovo ostalo prepostavljam jer ipak su sve to krutne ribe i pokrile su dokaze koliko su mogle ...

Page 11 of 34 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srednja škola maturalne moje sestre ....
    By kance in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 24-08-11, 11:43
  2. I: cijena cagiva mito 125
    By fico.komsho in forum Motociklizam
    Replies: 0
    Last Post: 04-03-11, 18:15
  3. P: Cagiva Mito 125 (2008)
    By faTO69 in forum Ostali oglasi
    Replies: 16
    Last Post: 05-11-10, 18:38
  4. Replies: 8
    Last Post: 13-08-10, 15:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •