Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 91 of 91

Thread: Zasto?

  1. #76
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jakuza podrzavam te skroz ,svu ovu zajebanciju pokazuje moj primjer.Od kad sam se registrovao zrtva sam coporativnog podjebavanja.

  2. #77
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Mi smo narod koji ima dobar smisao za humor tj kao da nam je genski predodrijeđen i jednostavno ga moramo ispoljiti, u protivnom to bi bilo suprotno našoj prirodi... ma viša sila jednostavno

    edit: tako da predlažem da se otvaraju topici poput jelke gdje mi oni mogli da ispolje svoju kreativnost i humor ... koji bi se poslije zatvorili ili izbrisali, tako da bi manje trolovali na ovim ozbiljnijim topicima
    Last edited by the_lady_marianna; 29-12-11 at 00:08.

  3. #78
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sirenita View Post
    Skoro? Matemetika ti nije jaca strana, reklo bi se.
    Previse pumpanja ali ne mozga dovodi do ovakvih stvari
    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Jakuza podrzavam te skroz ,svu ovu zajebanciju pokazuje moj primjer.Od kad sam se registrovao zrtva sam coporativnog podjebavanja.
    Hvala.Ne daj se,zajedno smo jaci!Ne popustaj.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #79
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije problem trolovanje samo po sebi bar po nekom mom misljenju,problem je lose trolovanje i pokusaji trolovanja koje odje dominira,svako malo se bacaju neke fore koje veze s mozgom nemaju pa se ponekad zabrinem za tu osobu koja je to napisala.A te price get a life a imate preko 10k postova vise govori kolko ste besposleni pa pisete sve i svasta samo u cilju da se napise nesta bez obzira da li je to konstruktivno ili pametno vec ono samo da se baci neka fora u tom trenutku koja u potpunosti unisti diskusiju i povede je u skroz drugom pravcu(cast izuzecima naravno).
    Sto se tice Jakuze vazda ces naici na forumase sa kojima mozes normalno da diskutujes i one koji su tu da bace po koju foru,sad da ti vodis krstaske ratove protiv trolova po forumima to nikom nije uspjelo jer naprotiv sve ce cesca takva pojava biti sto se vise trudis.Na ovom forumu imas podforuma gdje se moze normalno diskutovati i kao sto rece Albatros zaobidji te teme sto se troluju,na taj nacin sacuvaces vrijeme i zivce sebi i drugima.

  5. #80
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Zasto?
    Zato sto im treba reci - Get a life. Ocigledno su im i rekli, cim su naucili da kazu drugima. Oni koji to ne govore, znaci - ne troluju.. Oni koji govore - brane sebe. A ja rekoh, da vam skratim muku razmisljanja i da vas pozdravim.

    Pa se vidimo na slobodnom trzistu.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  6. #81
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ovo je oruzje nesigurnih i ljudi bez argumenata.Izvini,vjerujem da si mlad,tinejdz ali ovo je smijesno.Cak i uvrjedljivo.Jer mi na neki nacin govoris da nemam drustveni zivot,da mi je forum sve.Kao sto biram drustvo,tako biram i forum.
    Ovaj voilim i muka mi je da gledam u sta se pretvara zbog ljudi kao ti sto vole da se zajebavaju,a to strasno slabo rade.Izvini sto sam iskren.
    Zasto da ne kazem sto mi smeta?Ima li pravilo protiv toga?Zasto da se ne pobunim sto mi se troluju teme,ne prozivam nikoga cini mi se.
    Ovdje se slažem sa tobom. Uvijek mora neka sprdnja ispasti, ali dosta tih ljudi koji se sprdaju, nijesu svjesni koliko to u stvari rade, pa na kraju ispane da oni uopšte ne troluju. Ima stvarno smiješnih postova i često se nasmijem, ali ima i glupavih i samo ih preskočim bez neke puke potrebe da komentarišem.
    Ja odgovorim na temu, ponekad spamujem, ponekad odgovorim na neko pitanje koje se nađe između postova, ali zaista ne shvatam previše ozbiljno sve ovo. Ispoštovaću pravila koja postoje, ali ipak ođe smo slobodni da iznosimo svoja mišljenja, stavove, ideje, kakve god one bile (samo bez napada, omalovažavanja), ali ne da se odmah dobije odgovor napad.

    Iskreno, ona tema koju si otvorio vezanu za reputacione poene, mi je bila malo smiješna ali zato što meni to nije bitno, ali baš me boli uvo za to (poene), pa sam i reagovala onako kako ja to doživljavam.
    Volim da pročitam komentare, neke interesantne teme, slike, snimke, ali ništa ne prihvatam lično, niti me može bilo ko iznervirati ili slično. ()

    A zašto to drugi rade? Ne znam. Treba vremena posvetiti upoznavanju sebe, a ovdje ipak treba ispoštovati ostale članove, a ne 'skakat' šta god se kaže. Ali opet, mene lično to ne opterećuje Neka pišu svi šta hoće, to nije zabranjeno. Ako neko napravi grešku, ima moderatora i administratora koji će to regulisati i kraj. Ni njima se ne miješam u 'posao'

    Ponekad su mi neki postovi smiješni, pa i ja 'bacim' neki komentar, ali to ne znači da ja ne mislim da su moji zlatni, niti to iđe napišem.
    Samo ne shvatam ništa previše lično (opet) ili toliko ozbiljno, jer ipak, ne poznajem nikoga ovdje, već sve ovo doživljavam kao neku vrstu zabave i kako bih ispunila slobodno vrijeme dok sam na kompjuteru.
    Slažem se da je bespotrebno vrijeđanje, omalovažavanje i slično, ali dok taj neko sam ne ukapira kakvo mu je ponašanje, sve je suvišno.

    U državi ovakvo stanje (ponašanje ljudi) vlada već dosta vremena (ne kažem da je to dobro, samo konstatujem)


  7. #82
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    S'obzirom da je šala relativno čest gost mojim postovima(koji su uvjek vezani za temu topica), da li sam ja "trolaš" ??
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #83
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    jesi i sa ostalim forumasina si pravi coon and friends
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #84
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zašto je onaj video bim u centar pozelenio? Jesu li ga hakovali mudžahedini ili je 'pak to bio Darko Pajović?
    Kreč, kolica i mešalica.

  10. #85
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Riddler signal ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #86
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,080
    Thanks Thanks Given 
    3,976
    Thanks Thanks Received 
    6,552
    Thanked in
    3,124 Posts

    Default

    ima li napretka?

  12. #87
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,439
    Thanks Thanks Given 
    2,840
    Thanks Thanks Received 
    4,749
    Thanked in
    2,497 Posts

    Default

    Auh....
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #88
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default Zasto?

    Quote Originally Posted by moonchie View Post
    Samo ne shvatam ništa previše lično (opet) ili toliko ozbiljno, jer ipak, ne poznajem nikoga ovdje, već sve ovo doživljavam kao neku vrstu zabave i kako bih ispunila slobodno vrijeme dok sam na kompjuteru.
    Prvi put da vidim duži post od moonchie. A svega 6i, sedmi, put...da vidim njen post u obliku teksta. A da, ovo je od prije 6 godina.
    @moonchie je li se nešto promijenilo u ovih 6 godina, poznaješ li sad nekog, da li si nekog (od njih) upoznala?

  14. #89
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ja imam osjećaj da je najveći Trol na topicu upravo Jakuza
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #90
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ima li napretka?
    Nazalost ne, mislim da je sad stanje gore nego ikad zapravo.

    Iako su moje teme dostigle kultni status, u narodu su prihvacene, cak i na nekim sveucilistima se izvlace citati iz teme o Dizniju npr. i upozoravaju na tu posast modernog doba, takodje na meteoroloskim forumima i sajtovima se prica i upozorava danima prije nego li stigne strasno nevrijeme i vjetrovi orkanske snage, takodje sam otvorio te dvije teme kako bih upozorio da sa prirodom nema igre, a i kao sto znate pasionirani sam meteorolog, kuvar, astrolog, pritom vojno lice i sa svim tim tememam sam napravio mnogo, ma i previse, mimo svih ocekivanja, ali ova tema nije uspjela da iskorijeni trolovanje i lose zbijanje sala na forumu.

    Ulozio sam sve, ali sve sto sam imao u sebi i nisam uspio. Skretao paznju jos tada sta ce se desiti ali bez uspjeha. Tada smo barem imali tri trola po temi, sad ih imamo desetak. A forumasa kao Archer vise maltene i da nemamo. To je poraz svih nas kao drustvo, kao forumasa.

    Samo da se ismije, da se lose nasali, da se neko izvrijeda ili omalovazi, nikoga ne interesuje drugacije misljenje, ne moze da ga prihvati, svako ima svoje sebicne razloge i ne zeli da bude okidac promjene, a promjene se desavaju kad krenemo od sebe i ucinimo ovo mjesto i sva druga mjesta na kojima obitavamo, boljim.

    Nikad necu dici ruke od promjena i zelje da iskorijenim trolovanje i spamovanje na forumu, ali bojim se da je to Sizifov posao.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  16. #91
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,080
    Thanks Thanks Given 
    3,976
    Thanks Thanks Received 
    6,552
    Thanked in
    3,124 Posts

    Default

    jeste, za svoje postupke imamo razloge i opravdanja, a po drugima paljba. tako ti je to u zivotu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zasto?
    By Ines-Palachinka in forum Ljubav
    Replies: 8
    Last Post: 16-05-07, 10:22
  2. Zasto...
    By hercules in forum #montecafe
    Replies: 40
    Last Post: 31-01-05, 22:56
  3. Zasto smo tu dje smo?
    By Nije bitno... in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 115
    Last Post: 12-02-04, 13:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •