Results 1 to 9 of 9

Thread: Upozorenje

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Upozorenje

    hari,posto si moderator,upozori molim te pojedine forumase ,kao sto su GRAD i Jelisaveta,da ne koriste ovaj forum za prezentovanje nekakvih mamutskih clanaka i govora koji nijesu njihovi,vec su prepisani ili skinuti sa interneta.Mislim da je ovo mjesto za raspravu,a ne za bombardovanje nasih glava dugackim tekstovima o kojima se ,inace, ne moze raspravljati,jer su isuvise dugacki i niko ih ne procita do kraja.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Upozorenja obicno ne daju neku posebnu korist, a priroda ovog foruma je takva da se stavljaju i malo duzi i tudji tekstovi a ne vidim razlog zasto se ne moze diskutovati, ako je tekst dugacak. Ako je tema interesantna onda valjda duzina teksta nije prepreka.
    Last edited by Hari Krisna; 03-05-05 at 19:16.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blitzkriegova opaska je na mjestu jer pomenuti diskutanti nikada ne ucestvuju u zdravoj diskusiji vec postavljaju vrlo cesto opsirne topike sa nekom politickom pozadinom koja nema veze sa hriscanskom i filozofskom....ja cu licno izbjegavati diskusiju sa njima s obzirom da su u pitanju puleni mirasa ili amfilohija da mi ne zamjere.....rado cu diskutovati o konkretnim Biblijskim temama a nikako o velimirovicu i nekim takozvanim svecima...ako vec moderator nema namjeru da upozori gospodu ja evo pozivam autora ovog topika na bojkot istih diskutanata jer ne vrijedi sa njima raspravljati zaista.....

    pozdrav

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moderator upozorava mnoge samo sto je, kako napisah, efekat toga mizeran. Koliko vidim te teme su i tako tako bojkotovane pa bi brisanje ili zakljucavanje moglo biti pogresno protumaceno ili izazvalo konta efekat.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo kao sto i hari kaze...bojkot, nema druge

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Moderator upozorava mnoge samo sto je, kako napisah, efekat toga mizeran. Koliko vidim te teme su i tako tako bojkotovane pa bi brisanje ili zakljucavanje moglo biti pogresno protumaceno ili izazvalo konta efekat.
    Mislim da ne moze to izazvati kontra efekat... ponekad se treba zamjeriti, preuzeti stvar u svoje ruke i pokazati ko komanduje ovdje, a ne dopustiti, figurativno receno, anarhiju.

    Jelisaveta i GRAD stalno postuju topike sa vidljivom politickom konatacijom i propagandom... postoje vec podforumi za takve rasprave.

    Hari... primjeni ono sto se uveliko na TV propagira: Neka bude cisto.

    Pozdrav.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    Blitzkriegova opaska je na mjestu jer pomenuti diskutanti nikada ne ucestvuju u zdravoj diskusiji vec postavljaju vrlo cesto opsirne topike sa nekom politickom pozadinom koja nema veze sa hriscanskom i filozofskom....ja cu licno izbjegavati diskusiju sa njima s obzirom da su u pitanju puleni mirasa ili amfilohija da mi ne zamjere.....rado cu diskutovati o konkretnim Biblijskim temama a nikako o velimirovicu i nekim takozvanim svecima...ako vec moderator nema namjeru da upozori gospodu ja evo pozivam autora ovog topika na bojkot istih diskutanata jer ne vrijedi sa njima raspravljati zaista.....

    pozdrav
    Bravo!Njihovo neucestvovanje u diskusiji je upravo ono sto sam ja htio istaci.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Trinity, ja mislim da nema potrebe za komandama i cudima i ljepse je ljudski, ako se moze. Ovaj podforum brzo napustaju oni kojima nije do toga da nesto saznaju ili kulturno diskutuju pa mi se cini da i nema previse anarhije, ali svaki savjet ili preporuku da ovaj forum bude bolji, sadrzajniji, posjeceniji prihvatam.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Forests of Montenegro
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Trinity, ja mislim da nema potrebe za komandama i cudima i ljepse je ljudski, ako se moze. Ovaj podforum brzo napustaju oni kojima nije do toga da nesto saznaju ili kulturno diskutuju pa mi se cini da i nema previse anarhije, ali svaki savjet ili preporuku da ovaj forum bude bolji, sadrzajniji, posjeceniji prihvatam.

    Ja takodje mislim da ne treba silu primjenjivati. Ako vas to toliko uzurpira onda ignorisite odredjene topice. Zasto moramo odmah da uvodimo neke komande, zabrane i sl.? Moje misljenje je da to uopste nije toliko strasno da bi se primjenjivala sila.

    Kao sto nas dobri Njegos kaze: "Kome zakon lezi u topuzu, tragovi mu smrde necovjestvom."
    We could have changed the world, had you been here with me.Right now.
    Held you in my arms. In my arms, my love
    Jesus wept so man could live forever on earth. In peace
    But my tears. They fall for you. Only you

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kritikujte moderatore
    By KRKNA in forum Sve i svašta
    Replies: 478
    Last Post: 12-01-08, 22:43
  2. Dramaticno upozorenje CIA. SIDA kao sumski pozar
    By G R A D in forum Nauka generalno
    Replies: 4
    Last Post: 09-05-07, 11:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •