Results 1 to 9 of 9

Thread: Seksualne fantazije i seks

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Seksualne fantazije i seks

    Postoji li razlika izmedju vasih seksualnih fantazija i samim seksom? Da li te fantazije kasnije probate sa partnerom realizovati ili ne? Ako ne, zasto mislite da biste takvim priznanjem povrijedili partnerove osjecaje do vas? Ili je mozda nesto drugo u pitanju da mu ih ne povjerite? Mislite li da postoji duhovna prevara, kad - na primjer - za vreme seksa umisljate da vodite seks sa zgodnom osobom iz susjednog apartmana... ?

  2. #2
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,777
    Thanks Thanks Given 
    629
    Thanks Thanks Received 
    101
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    uh,ne znam,kad pochnem sa sprovodjenjem fantazija u djelo,postovacu :hammer:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    s rijechi na djela...
    ne znam, nekako mi ta tzv "duhovna prevara" djeluje nestvarno... nikada je nisam shvatala za ozbiljno...

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Probajte ako se vam da, moze biti jako poucno

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte
    uh,ne znam,kad pochnem sa sprovodjenjem fantazija u djelo,postovacu :hammer:
    Neces ni znati koliko mi je drag tvoj post jer se iza teme krije neka druga zelja (i znam da se salis).
    Obicno ne zelimo o sexu puno pricati, ni djevojke ni decki. Previse je to intimno i zbog razlicitih razloga hvatamo krivine i vadimo se na takva pitanja kako umemo i znamo ili jednostavno ne odgovaramo na njih. - Nema nista losheg u tome da je to tako.
    Pa bih vam svima, upravo zbog toga jer ne volimo o tim stvarima da pricamo, predlozio nesto drugo:
    Pokusajmo zajedno napraviti Pricu bez kraja. To vam je ona prica kad neko napise jednu rec ili recenicu pa onda drugi, treci, cetvrti nastavljaju i pokusavaju dati smisao Prici. Znam da znate o cemu pricam.
    Nas seksualni zivot i fantazije koje imamo je isto ko klopka vune, samo da se ta klopka krije u mnogo nijansama i da bi stvar bila jos komplikovanjia, subjektivna je i zbog toga bez kraja... Ovdje vazi rijec NIKADA, jer nikada je ne odmotamo do kraja... Svako od nas ima svoju fantaziju, tu i tamo se dodirujemo u tim fantazijama, ali nikako i nikada u svim segmentima.
    I sada da se vratim na pocetak. Ako smo spremni posteno i srcem razgraditi taj nas zajednicki i ziv seksualni zivot i fantazije u njemu pomocu Price bez kraja, siguran sam da cemo zajedno i doci do jednog velikog uspjeha. Niti pod slucajno ne mogu opredjeliti taj uspjeh i staviti ga u ladicu pod nekim imenom, ali siguran sam da ce nas ta Prica bez kraja jako iznenaditi.
    Dakle, ja cu napisati jednu rijec ili recenicu, ti napravi obican copy/paste pa dodaj svoju, onda treci opet copy/paste pa dodaj nesto malo sebe... i tako dalje i dalje.
    Crvena nit ove Price bez kraja mora biti iz nasih najranijih godina pa sve do naseg punog seksualnog zivota i fantazija u njemu... Razradimo taj dio na sto vise stepenica, jer jedino to ce nam dati neki (po mom misljenju zanimljiv) odgovor. Pokusajmo i shvatimo to samo kao igru, ostavimo definicije i ozbiljnost, budimo radije ozbiljni u zezanju... ; Sve ovisi o vama!

    Jeste li spremni probati? Probajte, siguran sam da ako se malo potrudimo biti ce jako zanimljivo

    Dakle, ovako pocinje ta prica:

    Rodio/la sam se tamo negdje u proslom stoljecu i... ((napravi copy past ovih masnih rijeci i dodaj samo malo sebe i nemoj odmah udariti sa sexom... - pa tim putem polako dopunjavajte pricu sve do sexa i (svojih/nasih) fantazija...))

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb Poenta

    Quote Originally Posted by adriana
    s rijechi na djela...
    ne znam, nekako mi ta tzv "duhovna prevara" djeluje nestvarno... nikada je nisam shvatala za ozbiljno...
    I tvoj odgovor mi je drag, adriana.
    Poenta ovog topika je u tome da, svi koji zelite sudjelovati, mozete to napraviti na nacin da ili sudjelujete kroz uvodni topik, ili kroz Pricu.
    Zasto ne bi bilo za svakoga po nesto? A mozes sudjelovati i na obje strane

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zbilja interesantan problem gdje pocinje sex i prevara. Da li je sex ako se nedje dobro gnjecimo i pipamo, ali ne dodje do onoga klasicnoga.... ili poslije dok vodimo ljubav sa nasom partnerkom zamisljamo taj nedovrseni cin. Da li smo se sexali ili ne varamo li partnera ili ne?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Rodio/la sam se tamo negdje u proslom stoljecu i...
    ... tada je zhivot bio drugachiji, trava zelenija, more i nebo plavlji... a sex mnogo mashtovitiji ... :arrow:

  8. #8
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    ... tada je zhivot bio drugachiji, trava zelenija, more i nebo plavlji... a sex mnogo mashtovitiji ... :arrow:
    ...a ja odlucila/o da moje mastanje o sexsu sprovedem u djelo ...
    sitnice cine savrsenstvo koje jedino nije sitnica.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ug|avnom sprovedem iz rechi u de|o ... sem naravno ako u mojoj mashti nije u tom momentu bio Co||in Farre|| ... eh ...
    I wOn'T bITe ............... mUch .........

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moze li seks da bude los ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 11-05-05, 15:54
  2. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  3. Sexualne fantazije...
    By misxa in forum Sex i erotika
    Replies: 53
    Last Post: 27-04-05, 12:24
  4. SEKSUALNI HOROSKOP:
    By KRKNA in forum Sex i erotika
    Replies: 121
    Last Post: 20-11-04, 08:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •