Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 63 of 63

Thread: Vruce Ljeto 2005-to!

  1. #51
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Pored mora
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stari_Cetinjanin
    Ti si provaljena rodjena poserebice glupa ,no ako ti se cata idi na cat ,ovo je Buducnost CG a ne serebaljski cat !!!!
    Vidi ko se javio prvi tzv. crnogorski klon iz dijaspore. Kazes buducnost CG, jos malo pa u njoj nece biti mjesta za tebe. Jer su te vec vise puta ukidali zbog bogatog recnika.

  2. #52
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stari_Cetinjanin
    Ti si provaljena rodjena poserebice glupa ,no ako ti se cata idi na cat ,ovo je Buducnost CG a ne serebaljski cat !!!!

    Allloooooo serbijan catt je na drugu banduuuu, setnjaaaaa !
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

  3. #53
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking HHaaaaaaaaaaa

    Quote Originally Posted by Lea
    Ah kako se odmah kad nemamo argumenata pozivamo na godine i lijepo ponasanje. Drago mi je da smo jedno drugo arhivirali!

    APSOLUTNO!!!
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  4. #54
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gromada
    Stisnuta pesnica u Podgorici, Cetinju i Niksicu


    U Podgorici, Niksicu i Cetinju danas se pojavio proglas organizacionog odbora neimenovane nevladine organizacije u kome se od gradjana trazi podrska za “osvajanje slobode u Crnoj Gori”, objavio je Radio Crne Gore, pozivajuci se na agenciju Beta.

    Na proglasu se, pored rijeci “Sloboda”, nalazi znak stisnute pesnice, simbol pokreta “Otpor” u Srbiji.

    Prema saznanjima Bete, iza proglasa stoje bivsi visoki funkcioneri Liberalnog saveza, koji je nedavno objavio da prestaje sa radom zbig pritiska vlasti.
    Prvi gradjanin Cetinja stisnuo pesnicu

    Predsjednik Skupstine opstine Cetinje i doskorasnji clan rukovodstva Liberalnog saveza CG Aleksandar Aleksic zastupnik je novoosnovanog nevladinog udruzenja “Sloboda”, koja je u registar Ministarstva pravde upisana 20. aprila pod rednim brojem 2955, pisu “Vijesti”. U pratecoj dokumentaciji je navedeno da ce “Slobodu”, koja je svoje postojanje obznanila rasturanjem plakata za znakom stisnute pesnice, predstavljati i zastupati Aleksic.

    ps. Ovi se ne zayebavaju, bice veselo ljeto na Cetinju!

  5. #55
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice Bice ,no me stra da ne bidne ka vazda da izigravate zrtve i kukate e ve Cetinjani nagrdise ! ;-) :lolblue: :lolblue: :fight: :lolblue: :fight: :devil:
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

  6. #56
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    HiiiiiiiiiiiiHAAAAAAAhhEEEEEEEEEEEEEEEEE
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  7. #57
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Samo da ne chekamo do 2955 godine, na slobodu

    Quote Originally Posted by abvgd
    Prvi gradjanin Cetinja stisnuo pesnicu

    Predsjednik Skupstine opstine Cetinje i doskorasnji clan rukovodstva Liberalnog saveza CG Aleksandar Aleksic zastupnik je novoosnovanog nevladinog udruzenja “Sloboda”, koja je u registar Ministarstva pravde upisana 20. aprila pod rednim brojem 2955, pisu “Vijesti”. U pratecoj dokumentaciji je navedeno da ce “Slobodu”, koja je svoje postojanje obznanila rasturanjem plakata za znakom stisnute pesnice, predstavljati i zastupati Aleksic.

    ps. Ovi se ne zayebavaju, bice veselo ljeto na Cetinju!

    Kako su aktivni, tu smo nedje.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #58
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Kako su aktivni, tu smo nedje.
    Ti si ga izgleda usitnio u brojanju!?

    HAHAHAHAHAHA!

  9. #59
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "UBIJ, UBIJ SRBINA"

    BEOGRAD/PODGORICA - „Ubij, ubij Srbina”, „Srbe na vrbe”, Udri cigane, majku im srpsku„ - bile su parole koje su u subotu odjekivale Podgoricom za vreme i posle fudbalske utakmice ”crnogorske„ Budućnosti i ”srpskog„ Železnika iz Beograda. Na stadionu ”Pod Goricom„ letele su kamenice, metalne palice i flaše koje su bile upućene za goste is beogradskog kluba. Oko dve hiljade pobesnelih navijača, među kojima je bilo i mnogo maloletnika, besnelo je na stadionu, lomilo sve pred sobom u nameri da povrede igrače i rukovodstvo Železnika, novinare iz Beograda i sve one koji su im se našli na putu. - Prizor je bio stravičan. Ovo sam dosad viđao samo u Zagrebu, Splitu i Tuzli. Sada bi Srbima i tamo bili prijatnije nego u Podgorici. Mene je napala grupa huligana. Jedan je video pres karticu, pa je odmah povikao: ”Udri srpsko pseto„. Uspeli su samo da me pogode otkinutom plastičnom stolicom. Ovo više ne želim da preživljavam. Više u ”bratsku„ Crnu Goru neću da dođem ni na more - rekao je za Nacional novinar jednog beogradskog medija. Prvih dvadesetak minuta utakmice na tribinama je vladao mir. ”Varvari„, najvatreniji navijači Budućnosti, njih oko 500, odjednom su poludeli. Počeli su da bakljama, kamenicama i flašama gađaju fudbalere Železnika. Na udaru se našao golman i kapiten gostiju Oliver Kovačević. Dan posle utakmice on je za Nacional rekao da su fudbaleri Budućnosti, za razliku od navijača, bili korektni. - Dok je trajala utakmica navijači su bacali na teren sve i svašta. Bacali su šipke, cigle, patike i kamenice. Sudija se pravio da ništa ne vidi. Na sreću, svi smo ostali živi. Meni je lično život bio ugrožen kada mi je kamenica proletela pored glave. Ne smem ni da zamišljam šta bi se desilo da me je pogodila. Pokušali su kasnije i autobus da nam razbiju, ali ih je policija sprečila. Jedan navijač je pogodio policajca u glavu. Mi smo samo hteli da igramo fudbal - kaže Kovačević. Da ni fudbaleri Budućnosti nisu bili nežni prema gostima najbolje je osetio Dalibor Pešterac, koji je teže povređen posle brutalnog nasrtaja Igora Burzanovića. - Posle udarca sam pao. U tom trenutku nisam video ko me je udario, ali znao sam da je namerno. Pošto sam bio povređen, nisam mogao da vidim divljanje navijača - objašnjava Pešterac. Odmah po završetku utakmice, koja je rezultovala nerešenim rezultatom, u tunelu koji vodi do svlačionica došlo je do novih sukoba. Prostorije gostiju su, iako to nije običaj, bile zaključane. Fudbaler domaćih Goran Perišić i pomoćni trener Božo Vuković iskoristili su gužvu i nasrnuli na rezervistu Beograđana Uroša Savića. Pokušavajući da smire domaćine, treneri Železnika Čedomir Đoinčević i Aleksandar Janković su najgore prošli. Đoinčević je dobio nekoliko udaraca u glavu. On nam je rekao da je utakmica od starta bila napeta zbog borbe za opstanak u ligi, ali nije želeo da komentariše povrede koje je dobio. - Nije strašno, došlo je samo do malog gurkanja u tunelu. Igrači su se malo koškali, ali sve se brzo svelo na normalnu meru. Ovakve situacije na utakmicama počele su da se dešavaju po svim gradovima, da ih sada ne nabrajam. Čuo sam da su se podgorički navijači tukli s policijom posle utakmice, da su lomili izloge i pravili nerede po gradu. Bio sam koncentrisan na meč, tako da nisam čuo na koji način su skandirali ”varvari„ - pojasnio je Đoinčević. Gosti iz Beograda su se izvukli bez težih posledica i, zahvaljujući intervenciji Raje Božovića, predsednika FK Zeta, koji je svojim autoritetom uspeo da smiri agresivne domaćine. Za vreme utakmice, miran kao da je u pozorištu, iz lože je posmatrao Dejan Savićević, predsednik FSCG i miljenik ”varvara„. Navijačko divljanje prenelo se i na ulice posle utakmice, gde su bili na udaru vozila s beogradskim oznakama, kao i policija koja se ”varvarima„ našla na putu. Ovaj izliv nacionalne mržnje, uz psovke i pretnje Srbima i svemu srpskom, podsetio je na slična dešavanja u Zagrebu, što je bilo uvod u krvavi rat u Hrvatskoj, gde su mnogi navijači obukli ustaške uniforme i krenuli u pokolj Srba, da u praksi sprovedu navijačke pretnje.

    Vuksanović: Nisu rizične utakmice, već političari Ministar prosvete i sporta u Vladi Srbije Slobodan Vuksanović rekao je Srpskom Nacionalu da je strašno to što se dogodilo u Podgorici. - Nažalost, to smo već gledali tokom raspada bivše Jugoslavije. Tužno je to što neko truje crnogorsku decu, podstičući mržnju prema Srbima. Ovo se nije desilo spontano, to je rezultat političkih previranja u Crnoj Gori. Nema rizičnih utakmica u Crnoj Gori i u Srbiji, već ima samo rizičnih političara - rekao je Vuksanović.


    Stojković: Ručam, zovite me sutra - Nedeljom ne dajem izjave. Sada ručam s porodicom i odmaram. Zovite me sutra - dodao je Piksi.


    Nedostupna policija Komentar vodećih ljudi crnogorske policije juče nismo uspeli da dobijemo. Ministar policije Crne Gore Dragan Đurović i portparol MUP Branko Bulatović bili su nedostupni.


    S pesmom u juriš Kad budem stari đedo ja, pričaću svim unucima, jednom kad ja sam bio mlad, mrzio sam sa Banjice Rad i razbij'o pičke ciganske, pa ****o ****e grobarske, uništavao face pandurske i pjevao pjesme varvarske Himna ”varvara„

    ps. Ne da ce ovo ljeto da bude vruce.....!

  10. #60
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bogomi vruce za neke.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  11. #61
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    --------------------------------------------------------------------------------

    BEOGRAD/PODGORICA - „Ubij, ubij Srbina”, „Srbe na vrbe”, Udri cigane, majku im srpsku

    Smradu slinavi sto ti odje nije jasno od "vasega " naroda serbaljskoga ,iz "zadnje s p a r t e " veljeserb<aljstva !!! Zar vi ovo nije dokaz da Crnogorci ve ne jebu za suvu sljivu i da se svaki dan mole bogu da ve ne gledaju/vide !!!!
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto sta ucinje crnogorski fasizam kod omladine. Samo stvara mrznju. A kad bi pitao tu djecu sto ih matori fasisti nacerase i indoktrinirase da kazu sta im to Srbi rade. I na koji nacin to Srbi tlace Crnu Goru ne bi znali da kazu. Al bitno je da mrze. Jer posla nema, ekonomski stanje sve gore i gore, pa daj na nekoga da se istresemo.

  13. #63
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes jaksa jes ,cio svijet mrzi fini i napredni serebaljski narod ,samo su serebende u pravu ;-) :hammer: :hammer: Klosari maloumni vi mrzaite sebe do 12 a poslije12 cijo svijet !!! Zato se i raspadate od sicije i mrznje ,a jaksa ako si primijetio serebija je svakijem novim danom sve MANJA I MANJA !
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2005 Mercedes S classe W221!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 13
    Last Post: 14-01-11, 18:49
  2. Replies: 50
    Last Post: 07-03-05, 18:06
  3. Novi Jeep Cherokee 2005, ljuljashka!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 19
    Last Post: 14-04-04, 05:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •