Results 1 to 22 of 22

Thread: 8 godina smo bili skupa...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy 8 godina smo bili skupa...

    I evo...Svima u VIII razredu je jasno.Ostalo je josh desetak radnih dana i polagano se blizhi ono do chega je svakako moralo doci.Rastanak.
    Vishe nikada necu vidjeti dobro poznatu uchionicu i u njoj moje drugove i drugarice.Svi odlaze svojim putevima u neke druge shkole.I pitam se,da li sve lijepo prolazi?
    Sad pitam vas kako vam je bilo ili kako vam je pri tom rastanku?Za chim najvishe zhalite?Da li biste opet htjeli prozhivjeti tih 8 godina zajednichkog zhivota?Sa tim istim nastavnicima koji su vam nekada uzhasno ishli na zhivce?
    Ja bih,vjerujte.Opet bih prozhivjela sve to sa mojim prijateljima.
    Zbog chega najvishe zhalim?Zbog cijelog drushtva,naravno,ali najvishe zbog moje najbolje drugarice sa kojom vishe nikada necu sjedjeti u istoj klupi,muchiti se oko istih zadataka i komentarisati novu frizuru nastavnice.Ona ce otici u drugu shkolu,svojim putem.Ne krivim je.Svako ima svoj izbor.Heh,zhivot je to.
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    ~La CoLLinA dEgLi AnGeLi~
    Posts
    1,007
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osmi razred.. heh.. dawno li to bi..
    Owe godine zawrshwam IV razred i, ako cemo iskreno, ne zhalim prewishe..
    Slichna je stwar i sa osnownom. Na rastanq nisam plakala, ali mi je narawno bilo zhao. Najwishe, kao shto kazhesh, zbog tih profesora, uchionica.. i kolko tolko drushtwa..
    Shto se najbolje drugarice tiche, sa mnom je bila ista situacija. Upisale smo razlichite shkole i sad se rijetko, ali bash rijetko chujemo i gledamo, mada smo za to, priznajem, samo nas 2 kriwe..

    Ewo sad, kao SWRSHENI maturant, mogu da kazhem da bih se prije wratila u osnownu shkolu.. Chak i danas kad prodjem pored stare shkole osjetim se nekako chudno, kao da mi fali neshto.. To je ipak, priznacete, wrijeme kad je bilo manje problema. Bili smo mali i nisamo znali nishta o zhiwotu a jedwa smo chekali da izadjemo iz nje..

    Nazhalost, kao shto i sama reche, swe shto je lijepo prolazi pa i ta osnowna shkola, a meni sad i srednja... Narawno zhalicu za swim tim iako sad nisam ni swjesna toga..
    *I can't take my eyes off you
    I know you feel the same way too* (:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vremenom se 'izlijeci sve'
    Sve se vremenom ofuca.



  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    A poznat mi je taj osjecaj.. Kolko sam samo ja qkala shto se rastajem od drushtva, jer smo stvarno masu bili vezani. Josh sam ja otishla u PG da uchim, pa qq lele.. Ali eto, ti ostajesh u svom gradu, i gledacehs ih josh nije smak svijeta. :>
    U pochetku je stvarno ono teshko, ubija nostalgija, pa ti nedostaje ono isto drushtvo i zezanja pa chak i profesori.


    Ja se recimo danas [posle tolko godina ] sjetim svega toga i samo se smijem. Osnovna shkola ti ostaje kao jedna od najljepshiih uspomena. Ali vjeruj mi, kad dodjesh u srednju tek ce ti biti lijepo. Pa kad dodjehs u 4ti razred opet ce se ista pricha ponovit. :>
    Ne tuguj, gore glavu. :>
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    pg
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam jedva cekala da zavrsim osnovnu,dok su moje drugarice plakale,qkale,cuda cinjele,mene nije nesto vala mnogo zao bilo...
    Jes mi bilo zao,ali nista previse...
    A sad me uhvati nostalgija ponekad kad prodjem onim dijelom Preko Morace i obavezno moram proc pored skole... (jos kad je vidim kakva je,renovirali je skrozz,a dok sam ja isla,bila je blagi ocaj...)
    I onda se sjetim drustva,glupiranja,ludiranja.... dobro je bilo,ali eto sve ima kraj prezivi se...

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    ~La CoLLinA dEgLi AnGeLi~
    Posts
    1,007
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jessica_Alba
    A sad me uhvati nostalgija ponekad kad prodjem onim dijelom Preko Morace i obavezno moram proc pored skole... (jos kad je vidim kakva je,renovirali je skrozz,a dok sam ja isla,bila je blagi ocaj...)
    Zashto mi se chini da si i ti uchila u Maxim Gorki? :wink:
    *I can't take my eyes off you
    I know you feel the same way too* (:

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by Boyanna
    A poznat mi je taj osjecaj.. Kolko sam samo ja qkala shto se rastajem od drushtva, jer smo stvarno masu bili vezani. Josh sam ja otishla u PG da uchim, pa qq lele.. Ali eto, ti ostajesh u svom gradu, i gledacehs ih josh nije smak svijeta. :>
    U pochetku je stvarno ono teshko, ubija nostalgija, pa ti nedostaje ono isto drushtvo i zezanja pa chak i profesori.


    Ja se recimo danas [posle tolko godina ] sjetim svega toga i samo se smijem. Osnovna shkola ti ostaje kao jedna od najljepshiih uspomena. Ali vjeruj mi, kad dodjesh u srednju tek ce ti biti lijepo. Pa kad dodjehs u 4ti razred opet ce se ista pricha ponovit. :>
    Ne tuguj, gore glavu. :>
    Skroz ista situacija je i kod mene...RodrE,ti znaaaaash :*****
    tra la la

    BaronesseHelene

    roke koke

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    C E N T A R
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fino fino...mada se ja rijetko kome i javljam iz osnovne...sto znam ne znam...zaboravi se to imam 2 druga iz osnovne s kojima sam nerazdvojan i dan danas zajedno smo stalno...ovi ostali nadje se poneko...sto znam
    we`re cumming in peace

    Ja_sam_uobrazen_a_ti

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    pg
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLeNizZa
    Zashto mi se chini da si i ti uchila u Maxim Gorki? :wink:
    Zato sto i jesam... I to sa tvojom sekom u odeljenje

  10. #10
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i ja svrshavam 8 ali pravo da ti kazhem neshto mi i nije bash zhao...ono i jes i nije.Sad ide srednja a ja mislim da tek tada pochinje zhivot(ono u prenesenom smislu,naravno).Naci ce se novo drushtvo,nova najbolja drugarica/drug i to je to...zhivot ide dalje...aj pa se fino provedi na maturi
    THC=TNT for your brain

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tja... Novo vrijeme, novi ljudi... Imao sam i imam tu nesrecu da sam u osnovnoj shkoli bio u izrazito neslozhnom odjeljenju, a situacija je ista i sad u srednjoj. Al qrec dushmanima... Par ljudi za koje bih dao ruku cu se uvijek sjecat, ali ko mi prvi bude zaplakao na maturskom, dobi shamar od mene 8)
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Quote Originally Posted by _JELENA_
    Skroz ista situacija je i kod mene...RodrE,ti znaaaaash :*****
    :**** Huanita mo'a :>
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  13. #13
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLeNizZa

    Shto se najbolje drugarice tiche, sa mnom je bila ista situacija. Upisale smo razlichite shkole i sad se rijetko, ali bash rijetko chujemo i gledamo, mada smo za to, priznajem, samo nas 2 kriwe..
    Nadam se da kod mene nece biti ista situacija.Ali shto znam...
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Location
    <iZmeDju_njEga_&_njE*>
    Posts
    605
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Naj NajboLja

    Meni je u osnovnoj bilo vrX sto jes jes al kad se sjetim nisam uopste toliko zalila sto odlazim nego sam zalila sto dolazim u gimnaziju koja mi se cinjela tada brr sve novo drustvo sve uF A sad sam 3ci razred i poznata sam po tome sto vec qkam sto se rastajemo sledece godine :-P Ja sam sigurna da ce tebi bit sve to bu kad dodjes u srednju jer je mnogo jace drustvo u srednju skolu,bar meni jes

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by unnamed
    Evo i ja svrshavam 8 ali pravo da ti kazhem neshto mi i nije bash zhao...ono i jes i nije.Sad ide srednja a ja mislim da tek tada pochinje zhivot(ono u prenesenom smislu,naravno).Naci ce se novo drushtvo,nova najbolja drugarica/drug i to je to...zhivot ide dalje...aj pa se fino provedi na maturi
    I ja `svrsavam` osmi i imam isto misljenje. Mislim da ce mi u srednju bit mnogo
    bolje nemam vala sto tugovat

  16. #16
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Senorita...

    Danas mi je zadnji dan shkole,bWe!!!!!!
    Ulice Petrovca su bijele od raznih pocijepanih papira,svesaka,knjiga...I prodje i to...Pjesma dana u Petrovcu:'A sad adio,a sad adio,i ko zna gde,i ko zna kad...'
    Wau,nema vishe shkole.To je dobra stvar!
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je $utra polumaturski u Moracu u 20:00

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas me dusha po prvi put zabolje zbog rastanka. Nisam mislio da ce mi se ovo desit, ali izgleda da mi ipak nije bash svejedno... Ipak smo se dobro zezali ove chetiri godine
    I tako demantovah ja sebe. A u qrec...
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    'Nobody said it would be easy, nobody said it will be this hard...
    (ako sam dobro citirao stihove, al ''smisao'' je tu.. )
    Sve se vremenom ofuca.



  20. #20
    WhiTeTiGeRrrGrL Guest

    Default

    a qq lele!
    kad sam zavrsila srednju jedva sam chekala da se zavrsi!

    osnovnu AJOK MENE!
    osam godina si zajedno sa nekim! i ono prvih 5 svi se vazda svadjaju niko ne moze dnac zajednichki jezik! haha
    a onda dodje sesti razred malo smo ozbiljniji i kad dodjdesh do kraja onda zalish sto se niste zblizili ranije!
    nashu polumaturu smo proveli u sali osnovne skole zbog bombardovanja! ali je ostalo previshe memorija da bi se ijedna mogla izbrisat!
    i na kraju naravno svi smo plakali zajedno sa nashim razrednim koji je bio uz nas te 4 godine i mogu reci sa rukom na srce da je jedan on najboljih profesora i razrednih starjeshina!
    zalim sto je sve gotovo a jos vishe zalim sto 4ti srednje nisma provela kuci no u ovoj tudjini!

    mada za tebe ima jos toga da dodje poslije osmog razreda! meni je tu donekle stalo jer sam na kraju prvog srednje otisla za ameriku!

    ma uzivajte! i obavezno napij nekoliko tvojih drugova koji misle da mogu da podnesu alkohol

  21. #21
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lol,
    davno li bi polumatura, za nju se nesto i nisam pretrgao od zalosti, al za maturu mi je bilo iskreno zao, nekako se za tih 4 godine gimnazije covek vise zblizi s ljudima nego u osnovnoj!
    Jos ako se skupi neko super drustvo, pa bude tu i pjanjenja i nesrecnih ljubavi i zaebanih profesora i trke za profovima 3 dana pred kraj sa dnevnikom u rukama... Ma bice ti milion puta bolje u gimnaziji, vjeruj mi...
    Al i polse gimnazije ako na studijama upoznas neko dobro drustvo, moze da ti bude bolje nego u gim (nema nista podlije nego druga, dan pred ispit odvesti na zurku i napiti ga ka Rusa, jer mamuran covjek je mnogo vise koncentrisan od "normalnih" - vise puta dokazano)!
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Senorita...

    Quote Originally Posted by WhiTeTiGeRrrGrL
    a qq lele!
    kad sam zavrsila srednju jedva sam chekala da se zavrsi!

    osnovnu AJOK MENE!
    osam godina si zajedno sa nekim! i ono prvih 5 svi se vazda svadjaju niko ne moze dnac zajednichki jezik! haha
    a onda dodje sesti razred malo smo ozbiljniji i kad dodjdesh do kraja onda zalish sto se niste zblizili ranije!
    nashu polumaturu smo proveli u sali osnovne skole zbog bombardovanja! ali je ostalo previshe memorija da bi se ijedna mogla izbrisat!
    i na kraju naravno svi smo plakali zajedno sa nashim razrednim koji je bio uz nas te 4 godine i mogu reci sa rukom na srce da je jedan on najboljih profesora i razrednih starjeshina!
    zalim sto je sve gotovo a jos vishe zalim sto 4ti srednje nisma provela kuci no u ovoj tudjini!

    mada za tebe ima jos toga da dodje poslije osmog razreda! meni je tu donekle stalo jer sam na kraju prvog srednje otisla za ameriku!

    ma uzivajte! i obavezno napij nekoliko tvojih drugova koji misle da mogu da podnesu alkohol
    Legendo!
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 35
    Last Post: 24-11-12, 16:31
  2. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  3. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  4. DzOJS KERI O CRNOJ GORI I CRNOGORCIMA
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 19
    Last Post: 09-04-10, 21:31
  5. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •