Page 25 of 36 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast
Results 601 to 625 of 881

Thread: Željeznički prevoz Crne Gore

  1. #601
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Povratna vozna karta Podgorica-Sutomore 4.10 e

    Ovi ljudi nisu normalni

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Silom prilika, ja sam isao prije mjesec dana podgorica- sutomore i platih kartu 2 eura. Na salter, regularno.
    Ako su poskupili 100% onda ne valja rabota.
    Dodushe, vozio sam se onim raspadom najgorim sto je star 40-50 godina, dok je voz krenuo svi smo bili mokri od znoja.
    Ne znam je li cijena ista za one nove spanske vozove ili se samo na njih odnosi ova povecana cijena.

  2. #602
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Poskupili kazu jer slusaju narod. Narod je pricao da je dva eura prejeftino hahahah

  3. #603
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    I to sam se raspitivao jer sam htio biciklo da ubacim na voz.
    Cijena za mene je bila 2 eura, a za biciklo dodatno 4 eura.

    Ono, ok...

  4. #604
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    kakvi su nam vozovi i 2e je puno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #605
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,242
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Ne znam o kakvom poskupljenju se prica, cijena je ista vec duze vrijeme...

    Silom prilika putovah danas vozom... 2.4e je karta (PG-Bar) na salteru ali stigoh malo kasnije pa mi ova nije htjela izdat' kartu uz napomenu "voz samo sto nije krenuo, kupi je u voz".

    U vozu mi je kondukter trazio 3.5e (kaze 1e skuplje u vozu kad se uzima) ali odma nakon toga nje namignuo i rekao mi da mu dam 1.5e ako mi karta ne treba. A sto ce mi?

    Znaci racunaj 2.4e na salteru, 3.5e u vozu, 1.5e u vozu bez karte.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #606
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,626
    Thanked in
    2,279 Posts

    Default

    Nisam se vozom vozio jedno 6-7 godina, ali dok jesam uvijek sam bio u dobrim odnosima sa kondukterima

    Zeljeznica je svakako zalosna zadnjih 20 godina, treba ukinut *****.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  7. #607
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,242
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Ja u zadnjih deceniju 2 puta, ukljucujuci danas.

    Ruglo i sramota ali tako je kako je...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #608
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ne znam o kakvom poskupljenju se prica, cijena je ista vec duze vrijeme...

    Silom prilika putovah danas vozom... 2.4e je karta (PG-Bar) na salteru ali stigoh malo kasnije pa mi ova nije htjela izdat' kartu uz napomenu "voz samo sto nije krenuo, kupi je u voz".

    U vozu mi je kondukter trazio 3.5e (kaze 1e skuplje u vozu kad se uzima) ali odma nakon toga nje namignuo i rekao mi da mu dam 1.5e ako mi karta ne treba. A sto ce mi?

    Znaci racunaj 2.4e na salteru, 3.5e u vozu, 1.5e u vozu bez karte.
    Koliko je takvih voznji bez karte, to je posebna prica. Mislim da vecina onih koji se redovno voze na taj nacin "placaju prevoz". E sad zamislite kolko je to para godisnje.

    Zeljeznica.... eh kuku.

    Skoro svaki kondukter krade a mi gradjani, kroz davanja iz budzeta, vise dotiramo zeljeznici nego sto sama zeljeznica ima prihoda (ukupnih, a ne samo od karata).

    Tako makar rastumacih iz finansijskih koje na svom sajtu ne objavljuju bas uredno, jer ima prilicno izvjestaja koji nedostaju.

    Postavlja se i pitanje sto nam je trebalo ulaganje u desetinama miliona eura za osavremenjivanje slijepog crijeva od pruge put NK I nabavka novih vozova koji se koriste valjda na samo toj relaciji.

    Ajde da je ulozeno u BR-BP pa da ide brzo voz tuda, pa da razumijem jer je to medjunarodni pravac, ali krkanje tolikih para u prugu prema NK.

    Da je srece pa da su napravili oko zeljeznickih stanica, makar oko ovih glavnih, sistem kao na autobuskoj pa da se karta mora kupiti na stanici a nikako u vozu, siguran sam da bi kondukteri bili nezadovoljni a investicija se opravdala kroz rast prihoda.

    Na mali milion nacina se mogu ovakve stvari sprjecavati I puniti drzavna kasa, ali to neko nece da radi, a ne razumijem zasto, eto iskreno ne razumijem.

    Kapiram da ovi gore kradu, ali ako mogu predstavit firmu ko uspjesnu, ili joj popraviti poslovanje, na nacin sto ce sprijeciti sisnjare da kradu, ne znam zasto se to ne uradi svudje dje moze.





    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  9. #609
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,242
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Ovo za placanje u vozu bez karte je standardna procedura zadnjih decenija bukvalno.

    Kako u CG, tako i u SRB. Znam redovno oni koji idu vozom do BG-a, nasem kondukteru daju 5 eura i poslije granice SRB kondukteru jos 500 dinara i zavrsili su posao. Ako je grupa ljudi, to ide i jeftinije...

    Ovom 'lokalnom kondukteru' taj 1.5e odlicno dodje jer takvih ima na dan makar 10-ak sto je nekih 400-500e dodatno na platu.

    Zna se ko placa tu stetu i nepotrebno ne pricat' o tome uopste. Nije cak ni zeljeznica izolovan slucaj kad su ovakve stvari u pitanju.

    Sto se tice ulaganja i sl. ja ne znam da se ista ulozilo na glavnoj pruzi decenijama... Eto dobismo te nove vozove koji su svakako u manjini i ja se od ova 2 puta nisam sa njim vozio svakako... Ovi stari su tuga i sramota.

    Sto se same pruge tice, bukvalno sam 'flashback'-ove dozivio jer voz i dan danas usporava na istim mjestima kao prije 15-20 godina. Sto znaci da je pruga na tim mjestima "osjetljiva" i ne smije se brze od neke minimalne brzine... Primjer je recimo poslije Sutomora onaj dio prije mosta kod Brce, pa cijelom duzinom mosta i nesto poslije njega... Tu voz mili minimalnom brzinom. Ne razumijem se u tehnicki aspekt i moguce da tako mora bez obzira na stanje pruge ali eto... laicki razmisljam u pravcu da je taj dio (kao i mnogi drugi) odavno trebao da se obnovi i poboljsa.

    Nego je prica uzaludna, pomak ni na vidiku.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #610
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Pa normalno, sto bi mi ulagali u medjunarodnu prugu kad mozemo u slijepo crijevo prema NK.

    A ti novi vozovi mislim da saobracaju samo na relaciji PG NK

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  11. #611
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,756
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Ništa nije gori kondukter koji drpne 1,5€ od onoga koji mu tutne 1,5€ i još nam daje ekonomske analize oko toga koliko građani kroz budžet daju željeznici...

    Sent from my room

  12. #612
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,242
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ništa nije gori kondukter koji drpne 1,5€ od onoga koji mu tutne 1,5€ i još nam daje ekonomske analize oko toga koliko građani kroz budžet daju željeznici...

    Sent from my room
    Ja sam napravio stetu budzetu 1.5e za zivota, samo on pravi znatno vecu stetu x svi ostali kondukteri x x x

    Izvinjavam se drzavi Crnoj Gori za veliku pricinjenu materijalnu stetu budzetu danas.

    Btw. nisam mu ja ni trazio da mi smanji cijenu niti ista slicno... Kao sto rekoh, nakon sto mi je dao do znanja da je u vozu euro skuplje, rekao mi je da mu mogu dat' 1.5e uz namigivanje... Ispostovao sam ga.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #613
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Vozi li se tom prugom PG-NK, kako kažete slijepim crijevom, samo putnici ili možda idu i teretnjaci?


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  14. #614
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Tom prugom se odvija i kargo saobracaj. Logicno bi bilo da je rekonstruisana u svrhu razvoja industrije (mada je taj pojam izgubio smisao kod nas) i povezivanja Pejovicevog biznisa (boksiti i glinica) sa Lukom Bar, a ako me sjecanje dobro sluzi, on je najveci izvoznik u CG i najznacajniji klijent Luke. Da li je ovo za rubriku Politikinog Zabavnika "Vjerovali ili ne"?
    Last edited by AltaMarea88; 18-07-19 at 00:46.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  15. #615
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,756
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja sam napravio stetu budzetu 1.5e za zivota, samo on pravi znatno vecu stetu x svi ostali kondukteri x x x

    Izvinjavam se drzavi Crnoj Gori za veliku pricinjenu materijalnu stetu budzetu danas.

    Btw. nisam mu ja ni trazio da mi smanji cijenu niti ista slicno... Kao sto rekoh, nakon sto mi je dao do znanja da je u vozu euro skuplje, rekao mi je da mu mogu dat' 1.5e uz namigivanje... Ispostovao sam ga.
    Crna Gora ti oprašta! :-)
    Ajd' preciznije,direkt.šteta za budžet je 48centi.
    No fora nije u tome,nego u namigivanju.Ono,dovoljno je bilo da ti reče "1,5€ za tebe,da ne plaćaš 3,5".Ali,namigivanje,ko zna što je htio on još od tebe.:-)

    Sent from my room

  16. #616
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Tom prugom se odvija i kargo saobracaj. Logicno bi bilo da je rekonstruisana u svrhu razvoja industrije (mada je taj pojam izgubio smisao kod nas) i povezivanja Pejovicevog biznisa (boksiti i glinica) sa Lukom Bar, a ako me sjecanje dobro sluzi, on je najveci izvoznik u CG i najznacajniji klijent Luke. Da li je ovo za rubriku Politikinog Zabavnika "Vjerovali ili ne"?
    Ali koji ce im djavo ona dva kao moderna putnicka voza koja samo idu na relaciji PG - NK? Da se zamazu oci javnosti?

    Kolko je ulozeno u rekonstrukciju pruge?

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 18-07-19 at 01:00.

  17. #617
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Mislim da je bilo 55 miliona eura, a evo što je rađeno

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Evo nekih zanimljivih podataka oko rekonstrukcije pruge Podgorica - Nikšić:

    - pruga uskog kolosjeka (760 mm) je napravljena 1949 god.
    - pruga je normalizovana (1.435 mm) 1965 god. po projektu koji je urađen 1959 god. Tom prilikom svi prateći objekti na pruzi nisu rekonstruisani već su ostali u ranijem stanju (telekumunikacija, signalizacija, pružni prelazi, ..)

    Stanje pruge prije rekonstrukcije:

    - ukratko- loše
    - na relaciji Podgorica - Danilvgrad ima 17 krivina (3 sa radijusom od 390 m pa do radijusa od 1.400 m) i prave pruge u dužini od 13 km.
    - na relaciji Danilovgrad - Nikšić ima 71 krivina (od čega 34 sa minimalno dozvoljenim radijusom od 300 m)
    - Stajališta redom su: Pričelje, Ljutotuk, Slap, Šumanovića Bare, Šobajići, Dabovići i Stubica
    - Stanice redom su: Podgorica, Spuž, Danilovgrad, Ostrog i Nikšić
    - šine su tipa 49 dužine 22,5 m, proizvedene 1964 i 1965 god. i njihovo stanje je dosta loše, a najveće habanja su vidljiva na krivinama sa minimalnim dozvoljenim radijusom.
    - pričvrsi pribor (šarafi) su takođe u lošem stanju
    - zastor od tucanika je neodgovarajuće granulacije i poprilično je zagađen
    - signalno-sigurnosna oprema je takva da je i pruga u odličnom stanju ne bi bile moguće brzine preko 50 km/h
    - zbog svih ovih nabrojanih nedostataka sobraćaj na pruzi je bio ograničen na brzine do 30 km/h

    Inače, ova pruga je odavno zrela za rekonstrukciju, a projekat rekonstrukcije je urađen 1988 godine (CIP Beograd) te se po tom projektu danas i radi rekonstrukcija (20 i više godina kasnije). Projektom je predviđena rekonstrukcija u četri dionice: Pogorica - Spuž, Spuž - Danilovgrad, Danilovgrad - Ostrog i Ostrog - Nikšić.
    Stanica Nikšić se rekonstruše po idejnom projektu koji je uradio ,,Institut za saobraćaj Sarajevo'' 1985 godine (sedam kolosjeka, drugi je prolazan, za eventualno produženje kraka ka Sarajevu)

    Radovi na rekonstrukciji podrazumjevaju:
    - zamjenu šina (tip 49, dužine 45 m), stare šine i pričvrsni materijal se donekle mogu iskoristiti u pomoćnim kolosjecima (oko 3.000 t) dok je ostatak samo za otpadno željezo (oko 9.000 t)
    - zamjena drvenih pragova, novih pragova je ugrađeno (ili će se ugraditi) 101.789 kom. Od 90.000 skinutih starih pragova ponovo će se moći upotrebiti njih oko 16.000 i oni će biti ugrađeni samo na staninicama (otvorena pruga će u cjelosti biti sa novim pragovima)
    - nabavka u ugradnja novog tucanika (177.000 m3)
    - elektrifikacija nadzemn vodom 25 KV, 50 Hz (to podrazumjeva i izmjenu postojećih ukrštanja sa drugim vodovima). Izvedena instalacija po nekadašnjim standardima JŽ odgovara za brzinu vožnje od 120 km/h
    - novi telekomunikacioni uređaji koji podrazumjevaju i centralizovano upravljanje skretnicama, te, recimo tamo gdje su niske temperature i snjegovi ugradnja infra grejača koji sprečava smrzavanje skretnice pa do informatičkog pulta za putnike ...

    Iz ovoga se vidi da će po završetku radova ovo biti praktično nova pruga koja je od stare koristila tunele, mostove, usjeke, propuste i zemljište (16 m širine je od ose pruge je u vlasništvu željeznice).

    Rezulta će biti sigurnija i brža vožnja tako da će se na novoj/staroj pruzi saobraćati ovim brzinama:
    - Podgorica - Spuž: 90 km/h
    - Spuž - Danilovgrad: 100 km/h
    - Danilovgrad - Nikšić: 75 km/h

  18. #618
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ali koji ce im djavo ona dva kao moderna putnicka voza koja samo idu na relaciji PG - NK? Da se zamazu oci javnosti?

    Kolko je ulozeno u rekonstrukciju pruge?

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Računato je da se dobar dio putnika sa drumskog prebači na željeznički saobraćaj. Međutim, nikom ne pada na pamet da putuje vozom koji u PG stiže u pola 9 a radno vrijeme počinje u 8(lupam) ili da se vraće sa njim kad polazi sat ranije. Naravno, tu ide i dobar gradski u PG(i redovan) kao dodatni ekser u kovčeg te ideje. U suštini, neorganizacija i neznanje kao i za dosta stvari kod nas.

  19. #619
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ne znam o kakvom poskupljenju se prica, cijena je ista vec duze vrijeme...

    Silom prilika putovah danas vozom... 2.4e je karta (PG-Bar) na salteru ali stigoh malo kasnije pa mi ova nije htjela izdat' kartu uz napomenu "voz samo sto nije krenuo, kupi je u voz".

    U vozu mi je kondukter trazio 3.5e (kaze 1e skuplje u vozu kad se uzima) ali odma nakon toga nje namignuo i rekao mi da mu dam 1.5e ako mi karta ne treba. A sto ce mi?

    Znaci racunaj 2.4e na salteru, 3.5e u vozu, 1.5e u vozu bez karte.
    I ja sam juce bio, zato kazem.
    Povratna je bila 3e, sad je 4.10 e. Neka bucka kondukterka je pricala o cijenama, nisam ih sve pohvatao, i kao zalite se ko oce

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  20. #620
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Mislim da je bilo 55 miliona eura, a evo što je rađeno
    Malo si rekao, 72 miliona € je dato za reknstrukciju.

    https://www.bankar.me/2013/03/31/fij...gorica-niksic/


    Vozovi su kostali ukupno cca 13 miliona (tri voza ukupno), sto nije strasno kad ppgledas da smo placali onaj mali turisticki vozic sto ide na tockove od auta cca 500k.

    https://www.zcg-prevoz.me/novosti/Pr...Podgoricu.html

    Rekonstrukcija je definitivno izgleda odradjena zbog teretnog prevoza.

    Dakle, ko u slucaju Crno jezero koji je na vrijeme osujecen, infrastruktura za investitora koji je srcu drag se finansira o trosku gradjana. Samo sto su u slucaju Crnog jezera bila predvidjeni radovi od cca 1 milion eura, a u slucaju pruge to je nekih 72 puta vise. Bas lijepo.

    Kolko su nas kostali KAP I Boksiti, ne samo kroz ovaj slucaj, sve je smijesno.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  21. #621
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    783
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Rezulta će biti sigurnija i brža vožnja tako da će se na novoj/staroj pruzi saobraćati ovim brzinama:
    - Podgorica - Spuž: 90 km/h
    - Spuž - Danilovgrad: 100 km/h
    - Danilovgrad - Nikšić: 75 km/h
    Nazalost trenutne(a tako je od same rekonstrukcije do danas, a bice i ubuduce) max brzine su :
    NK-DG 75 km/h(ovdje bi novi CAF EMV mogli da idu 80 km/h)
    DG-PG 60 km/h.
    Plus usporavanje sa zaustavljanjem na svim divljim(nelegalnim) pruznim prelazima.
    Zato, uz los tajming polaska vozova, ima malo putnika na ovoj pruzi.

  22. #622
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nakon ankete koja je pokazala da putnici smatraju kako su vozne karte jeftine, Željeznički prevoz je odlučio da cijene poveća 15 odsto.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  23. #623
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,242
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Dobro smanjuju cijene na onim anketama kada se kaze da je nesto preskupo...

    Ah kako paze na nas... povecali cijene da se ne bi bunili kako je jeftino.

    Banana.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #624
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,943
    Thanks Thanks Given 
    511
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Je li stvarno istina da su izjavili da su povecali cijene jer su se putnici zalili da su preniske???

    Sto se tice davanja para ispod ruke kondukterima, to je cista koruptivna radnja, jednako su krivi taj sto daje i taj sto prima. Vozio sam se vozovima nasim makar 100 puta, nikad ni kao student nisam to uradio, uvijek sam kartu kupio, a nije da mi u to vrijeme to ne bi znacilo, bilo je i dana kad se nije puno imalo.

  25. #625
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,242
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Tako sam procitao u vijestima, valjda je bilo u onoj jutarnjoj emisiji, kako god se ona zvala...

    Mnogi tako putuju/placaju decenijama. Ja konkretno, kao sto rekoh, dodjoh kasnije i ova na salter nije htjela da mi izda kartu uopste nego je rekla da je kupim u vozu. Ostalo je napisano, da se ne ponavljam 100 puta i pravdam za veliku stetu budzetu CG
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 25 of 36 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5
    Last Post: 25-01-12, 21:50
  2. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  3. I:prevoz od Slovenije do C.Gore
    By cartuning kotor in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 20-01-11, 23:56
  4. Replies: 44
    Last Post: 21-07-10, 12:03
  5. Replies: 14
    Last Post: 28-04-05, 15:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •