Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast
Results 201 to 225 of 250

Thread: Pecanje sa obale na Cg primorju

  1. #201
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Crna Gora
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo , da se pohvalim jos jednom oradom / lokacija poslije trajekta / Mamac dagnja u dagnji / najlon o.30 ... predvez FC 0.50/ bISTRO aaaaa...tezin ..oko kile !Ajmo malo ozivjeti ovo..ima iha ..pocelo je !
    B I S T R O
    soko zove orla --orao javi se...

  2. #202
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Peca li neko u Bar na lukobran?Ima li sto sad ic na varalicu?

    Sent from my SM-J100H using Tapatalk

  3. #203
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li ukinut zabran od sjutra na jezero ?

  4. #204
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Location detect
    Posts
    728
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  5. #205
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Niksic,Crna Gora
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav ljudi.Bavim se ribolovom od prosle godine al nista profesionalno samo preko ljeta.Pecam plovkom,do sada sam vadio klena,babusku i pastrmku.Peco sam na Zeti,na Slanom i Krupcu.Sad posto dolazi hladnije vrijeme,brzo ce i zima zanima me na koja mjesta na Krupcu ima ribe,dje se nalaze ti zimovnici.Saran ne moze raditi zimi,al kalifornijska pastrmka i klen rade,barem sam tako cuo.Na koja mjesta mogu pecat na Krupcu zimi i na koje mamce?

  6. #206
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dure View Post
    Pozdrav ljudi.Bavim se ribolovom od prosle godine al nista profesionalno samo preko ljeta.Pecam plovkom,do sada sam vadio klena,babusku i pastrmku.Peco sam na Zeti,na Slanom i Krupcu.Sad posto dolazi hladnije vrijeme,brzo ce i zima zanima me na koja mjesta na Krupcu ima ribe,dje se nalaze ti zimovnici.Saran ne moze raditi zimi,al kalifornijska pastrmka i klen rade,barem sam tako cuo.Na koja mjesta mogu pecat na Krupcu zimi i na koje mamce?
    Vidim da te Fidel prebacio ovamo, a iako je ova tema davno zamrla tvom pitanju nije mjesto ovdje (pecanje na CG PRIMORJU).
    Kako god zabran je lova na pastrmku u toku zime tako da pogotovo na Krupcu cuvar ce te kazniti. Klen - deri koliko hoces na Slanom tokom zime. Na Krupac nisam bio zimi na klena (klijena) pa ne mogu da pricam. Mamac crvi, gliste i kokosija crijeva. Mada i na kukuruz uzme ponekad. Definitivno ako mozes idi na more tokom citave godien a pogotovo zimi jer na rijekama i jezerima slabo sta imas osim klijena.

  7. #207
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Niksic,Crna Gora
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A na koje mjesto na slano bi mi preporucio?
    Ja idem cesce za Kotor al se u morski ribolov ne razumijem,sta ima od ribe u Kotora koja se moze pecat na plovak?

  8. #208
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dure View Post
    A na koje mjesto na slano bi mi preporucio?
    Ja idem cesce za Kotor al se u morski ribolov ne razumijem,sta ima od ribe u Kotora koja se moze pecat na plovak?
    Na Slano tamo gdje i svi, kod one fabrike ne znam kako se sad zove. A sto se tice Kotora i plovka, uopste mora i plovka.... Mozes na hljeb ili crvice gdje god hoces. Samo malo prihrane bacis i pojavice se sarag, cipol, orada,...cak i brancin mali ali sve je to sitno presitno. Na moru se ne peca na plovak. Ako hoces gust onda najlon u ruku malo olovo (5-8g) i zadnja udica, pa na lignju, gambor, piletinu, sir, komad bilo kakvog mesa bacis i na prst od ruke osjecas udarce. To mi je najuzbudljiviji nacin iako sam varalicar u najvecem broju slucaja.

  9. #209
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Ima li zivih na ovoj temi?

    Ja bih u Canj (preko brda) poslije koju godinu i bas bas slabo. Samo nesto sitno sto se u vodu vraca jer nema sto sa tim ribicama da se radi.

    Ima li kakvih pozicija oko Bara (moze i malo dalje) da se moze stic' (bez barke, svakako) a da ima malo dubine (kao pomenuti Canj preko brda) ?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #210
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ima li zivih na ovoj temi?

    Ja bih u Canj (preko brda) poslije koju godinu i bas bas slabo. Samo nesto sitno sto se u vodu vraca jer nema sto sa tim ribicama da se radi.

    Ima li kakvih pozicija oko Bara (moze i malo dalje) da se moze stic' (bez barke, svakako) a da ima malo dubine (kao pomenuti Canj preko brda) ?
    Sa gatova najace ili iza volujice

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  11. #211
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Sa gatova najace ili iza volujice

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Sa kojih gatova? Kapija/rampa je zakljucana, prolaz je zabranjen. Moze samo sa onog drugog gata (jedini otkljucan, makar privremeno) u nafti od svih barki i to vrlo tesko sa nesto tu zaluta... Trazim nesto bolje, otvorenije, dublje...

    Iza Volijice sam daaaaaavno bio barkom, ne znam pozicije sa kopna... Napisi kako doc' do tih mjesta koje znas...

    Sent from my Xiaomi Mi 9T Pro using Tapatalk
    Last edited by Fidel Castro; 16-05-20 at 23:31.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #212
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Ima tunel kroz voluicu, jes jeben nije priveden nikad namjeni,moras imat lampu i dobru opremu cizme i dobro obucen,jer zna da bude zmija, izlazis na plazu crvena stijena iza voluice.sto se tice gatova sad se more iscistilo od nafte pa je merak,ja sam vazda isao sa nekim po preporuci pa me puste strazari,dobro ti je i sa ratca ili dje nekad bila indijanka u sutomore isto prolaz tunelom na otvoreno.ma samo volje, ribe ima svuda zabodi dje ti je milo.ako ti nije muka vozit na platamune je najbolje posle jaza,sve su to tesko pristupacni tereni,onda prije svetog stefana crvena glavica se zove kamp imas spustanje skoro do dolje,ostavis auto i pjeske se moras spustati jedan komad do stijena


    Imas i grupa raznih na facebook pa biraj mjesto

    https://www.facebook.com/groups/1001...976/?ref=share

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Last edited by aleksa111111; 17-05-20 at 00:23.
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  13. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  14. #213
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ima tunel kroz voluicu, jes jeben nije priveden nikad namjeni,moras imat lampu i dobru opremu cizme i dobro obucen,jer zna da bude zmija, izlazis na plazu crvena stijena iza voluice.
    Da, da... cuo sam za to. Mozda probam za vikend, ako ne isprobam neku drugu obliznju poziciju...

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    sto se tice gatova sad se more iscistilo od nafte pa je merak,ja sam vazda isao sa nekim po preporuci pa me puste strazari,
    Ja sam bukvalno juce bio, u prolazu (na onom otvorenom, drugom gatu, dalje nisam mogao proc') i nafte po povrsini kol'ko oces (tj. neces) i ne bi mi na pamet palo tu ni da pokusam nesto.

    A znam da se "po preporuci" moze ali ne volim ja te stvari. Il' se moze il' se ne moze.

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    dobro ti je i sa ratca
    Bio par puta u zadnjih nedelju dana, necu vise. Uopste nema neke dubine (kad recimo uporedim sa pomenutim Canjem, preko brda) em kaci po dubini svaki yebeni put a od svih tih puta sto zakaci cesto se nesto okine, ako ne i sve. Aj da bar ima ribe pa da co'ek prihvati kompromis ali bas slabo. Nije do mene jer sam cesto sretao druge (koji bi dosli prije mene ili bili tu kad ja dodjem) i oni nisu prolazili nista bolje od mene a probani su razni sistemi.

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    ili dje nekad bila indijanka u sutomore isto prolaz tunelom na otvoreno.
    Indijanka? Iskreno mi nije poznato, bice cu morat' oca pitat'. U svakom slucaju u Sutomore je kolega znao sa samog pocetka obale da fino prolazi pa mi je u planu i to da pokusam. Iako ja vise volim da se nedje izolujem u vecoj dubini i odatle pecam/ribam.

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    ma samo volje, ribe ima svuda zabodi dje ti je milo.ako ti nije muka vozit na platamune je najbolje posle jaza,sve su to tesko pristupacni tereni,onda prije svetog stefana crvena glavica se zove kamp imas spustanje skoro do dolje,ostavis auto i pjeske se moras spustati jedan komad do stijena
    Mislim da mi je to vec malo dalje ali kad 'istrosim' ove pomenute pozicije, mozda probam i to.

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Imas i grupa raznih na facebook pa biraj mjesto

    https://www.facebook.com/groups/1001...976/?ref=share

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Pogledacu, zahvaljujem.
    Last edited by Fidel Castro; 17-05-20 at 09:22.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  16. #214
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Vele stari djetelinari da kad ima ovoliko ovih "morskih stonoga" (pojma nemam kako se zovu ove pijavice) nema se sto ribat' na tom mjestu...




    Vidji kako su joj oci nabrekle od tih "crva", ka' u crtanom filmu...




    Ovo je inace u Canju, gdje ne planiram opet da idem, makar ne u skorijem periodu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #215
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Zna li se sto o dozvolama za ribolov?

    Ja iskren da budem nisam ni znao da je tako nesto potrebno za ovaj "rekreativni" ribolov dje vise pokusavam nesto da upecam nego sto stvarno izvadim iz mora... A posto je vecina toliko sitno, taman to i vratim u more kao da sam sportski ribolovac.

    Pitah okolo i rekose mi da trenutno nema uopste dozvola, tj. sve i da oces da izvadis ne mozes.

    E sad.. cuo sam da je "Direktorat za ribarstvo pri ministarstvu poljoprivrede i ruralnog razvoja" (bok'te maz'o) odobrio izradu dodatnih dozvola (valjda se regularno izdaju samo u decemberu, jednom godisnje?) i da ce u narednih 10-ak dana biti izradjeno jos, ogranicene kolicine.

    Zna li ko sto o ovome? Dje se to vadi uopste? Bilo koje ribolovacko drustvo? Dje izvadit' taj djavo u Baru recimo? Ima li ko informaciju/kontakt?

    ZaFaljujem.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #216
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    U neki riboshop pogledaj a najvetovatnije u lucku k.,cijena je 25 eura bila za godinu,izdato je prvobitno bilo 250 dozvola za komlet primorski dio od ulcinja pa do h .novoga sto je sramota,jer su ih prodali podobnima u vrijeme corone da bi supci mogli bit na ribanje,a radi se o licima koja su stap vidjela samo u prolazu neke radnje.
    Najavili su dodatne kolicine ali o tome nemam bas nikakvu info

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  19. #217
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    3000 dozvola je bilo izdato za ovu godinu,za 10 dana zovni zvonka Radevica mozda posalju iz ministartsva dodatnih dozvola
    069 031 523 Bar

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  20. #218
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,244
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Informisao se sa na sve strane pa da podijelim, ako jos kome bude od koristi...

    Ja sam dobio informaciju da je ove godine (tacnije u decembru prosle) izdato 2000 dozvola, 500 vise nego prethodne (1500 je do ove bilo). Bez obzira da li je 2000 ili 3000, mislim da je u pitanju totalni debilizam koji veze s' mozgom nema i takvo "rjesenje" je moglo samo totalnom dibidusu da padne na pamet... (Simovic, teleca glava?). Valjda je taj strucnjak (koji god da je) mislio da ogranicavanjem dozvole za ribolov ce zastit' mora i riblji fond sto svakako nema nikakve dodirne tacke sa stvarnoscu...

    Kao prvo, jedna dozvola za kocu koja masakrira riblji fond i koju niko ne kontrolise ne moze bit' ista kao dozvola za mene koji izvadim 3 kanjca od po 40 grama nakon cijelog dana pecanja iz Canja. Znaci ogranicavanje broja dozvola je totalno retardirano i meni ne moze uc' u glavu, trika nema. Da ne pominjem glavni problem krivolovaca bilo da urnisu svu ribu po Skadarskom jezeru ili bombarduju cijelu obalu dinamitima. I to su ISTE osobe godinama i decenijama. Te osobe su poznate nadleznima ali se sa njima niko ne bavi. A onda imaju obraza da nekome traze dozvolu koju ne mozes ni da dobijes bez velike muke a bez koje ti naplacuju 200e kaznu.

    Nego da se vratim na ove bitnije informacije a zavrsim sa frustracijama degenerika i degenerizma kod nas... Znaci u narednih 10 dana bi trebalo da se odstampa dodatni broj dozvola uslijed velikog interesovanja i molbi ribolovackih drustava i pojedinaca. Nijedno ribolobacko drustvo nema informaciju kad ce tacno biti odstampane dozvole niti koliko ce ih biti "u opticaju". Jedino sto znaju je da ce cijena biti ista (25 eura za sve osim 40 ili 45 eura za podvodni ribolov, puskom) ali nece bit' kao obicno da traje godinu dana vec ce trajat' do kraja kalendarske godine (kraj decembra 2020.), tj. ista cijena ce se placat' za duplo krace vrijeme.

    Ne moze se unaprijed rezervisat' (makar obicnim smrtnicima je tako receno) nego kad "izadju", ko ugrabi imace je. Ko ne ugrabi cekace decembar ili ce bit' krivolovac izjednacen sa onim dinamitasima, onima sa strujom itd.

    Eto tako.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #219
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Hajde i ja nesto da napisem ovdje, OPET
    Svojevremeno sam pokusavao sa par forumasa da podjemo zajedno u ribolov ali to je ostalo na pricu samo
    Prodje od tada dosta godina i "napredovalo" se od ribolova sa obale do camca i ulova ponekog prije svega
    Postoje mjesta u okolini Bara na kojima se moze nesto uloviti ali na cekanje sa obale tesko. Na varalicarenje/spinning se nesto i zakaci a ne cekanje... sve je to malo, sitno.
    Najbolje mjesto je kod repetitora kroz tunel. Ali sve je to slabo jer mreze ne dozvoljavaju prilaz ribi a stalne detonacije u kamenolomu ne da plase ribu okoline Bara no je sprdnja.
    Sto se tice dozvola:
    Do sad (a i sad) si mogao da lovis bez dozvole i bez frke ali od prosle godine su poceli da podizu svijest o tome da treba dozvola i pocele kontrole. Prije svega pojacane kontrole protiv dinamitasa pa usput i nas obicne ribolovce kontrolisu.
    Ja sam za to definitivno. Ali postoji problem, da se ne moze doci do dozvole. Ja sam ove godine jedva dozvolu izvadio. Pocetkom godine, ne u doba korone i cuda. I uvijek je frka da se dobiju dozvole. Stalni clanovi uvijek dobiju i to podrzavam
    ali znaci li to da vise niko ne moze postati ribolovac, barem ne legitimni, jer ne moze dobiti dozvolu. Koliko god dozvola da izdaju samo svi korist iz toga mogu imati. Gradjani da zamjene kafane, pobjegnu od gospodja i slicno... Drzava da uzima proporcionalno veci porez od SRD-ava koji ce vise da zarade prodajom mnogo veceg broja dozvola... A jedini koji mogu da uticu na broj ribe u Jadranu ionako svake godine imaju dozvole (kocari, stari iskusni ribari sa svojim plovilima,...). Naravno da mogu i dinamitasi ali oni ionako ne vade dozvole niti im trebaju
    Naravno jos jedna stavka prepisanih pravila ili ko zna cega i to se sve ne rjesava jer se oni koji se pitaju po tom pitanju ne razumiju u ribolov i sve povezano sa tim 2%.
    Elem, idem dovece kad prodje jugo na vodu preko vikedna pa cemo lako za te strucnjake.

    I jos jedna stvar. Uvijek je dozvola vazila do kraja kalendarske godine makar je kupili u decembru.
    Last edited by Fidel Castro; 05-06-20 at 11:27.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to pilicius For This Useful Post:


  23. #220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    S obzirom da ću sredinom nedelje ići u Boku, bih se malo bavio pecanjem sa obale Kao dijete sam po čitavo ljeto znao pecati/ribati, ali uglavnom karaulama, na prst što se veli

    I to se vadio špar, bukva, eveeeentualno neki cipol uleti i to je to, uglavnom na leb i na mušlje.

    Nisam se bavio time 15 godina sigurno tako da je dobrodošao svaki tips & tricks

    Na ovo mjesto s kojeg bi pecao, ujak peca "na čekanje", uleti mu koja orada ponekad ali dosta je to slabo. Za mamac koristi isključivo sir, da li bi možda trebao uzeti neke varalice? Ili u Tivat kažu za nekog da prodaje morske crve i kanjoce (rakove)? Olovo da li fiksirati ili da bude klizno, koliko grama? Plovak? Đe ordinira orada, po dnu pustiti mamac ili kako?

    Ajmo ribolovci...



    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    War. War never changes.

  24. #221
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,201
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Od Ratca do Crnog rta možete slobodno da preskočite, repa jednog nema. Dinamitaši su svemu glave došli.

  25. #222
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Sinoć se postavi vrša i jutros odma lijepo iznenađenje, uleće fina orada, oko kilogram.



    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    War. War never changes.

  26. The Following 3 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  27. #223
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Ako naucis pecat,lovit i kuvat,nece te restorani gledat

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to Djalac For This Useful Post:


  29. #224
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Hahah, potpuno si u pravu

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    War. War never changes.

  30. #225
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,808
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Pozdrav ribari,
    Možete li me uputiti gdje da kupim neku cisto amatersku opremu za ribanje?

Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem plac u Kruče 150m od obale
    By buzzmissman in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 14-08-10, 15:07
  2. K: stap za pecanje
    By Dzoni_cg in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 14-05-09, 21:03
  3. Vizija Crnogorske Obale
    By gos1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 48
    Last Post: 13-04-06, 14:14
  4. gradovi i obale (slicnosti i razlike)
    By Perjanica in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 0
    Last Post: 29-10-04, 14:58
  5. Pecanje...
    By DUKSTER in forum Sve i svašta
    Replies: 35
    Last Post: 28-06-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •