Page 61 of 194 FirstFirst ... 115157585960616263646571111161 ... LastLast
Results 1,501 to 1,525 of 4826

Thread: [SOFTWARE] Pitajte...

  1. #1501
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,633
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Ljudi pomagajte. Sasvim slucajno vidim sad na desktop mi fale neki masu bitni folderi (neko ih je obrisao pretpostavljam) a znam sigurno da su kolko juce tu sigurno bili.
    Inace vise ljudi koristi kompjuter. Pricajte ima li neki softver ili nedje u kompjuter da se vidi neki log kad su brisane stvari da vidim ko je taj delijan sto mi je obrisa moje stvari sa moga kompjutera.

    I pricajte ima li kakve sanse da povratim to? Ako uradim system restore da se nece mozda vratit?
    Probacu s recuvom ali slaba vajda. To su stotine dokumenata tu bile. Vidim bice cudo.
    Vrlo bitno, ako su izbrisani, nemoj nista snimati i cut-pasteovati na racunaru jer postoji sansa da ces presnimiti te falove....
    Takodje nemoj instalirati nove programe, osim tog softvera za vracanje podataka...
    Probaj sa skines Hirens Boot CD, on ima na sebi dosta alata za vracanje podataka.
    http://www.hirensbootcd.org/download/

  2. #1502
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljudi fala vi. False alarm ipak.
    Nakon sto sam momentalno izdimio pade i meni na pamet da ih potrazim u search. Pojavise se na D particiju. E ko ih je i kako prenio sa desktopa tamo ko ce ti ga znat.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  3. #1503
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ovaj problem moze biti i software i hardware ,pa aj ovdje cu ga staviti

    Uglavnom , skinuo sam neki mmo prije nedelju dana , ne previse zahtjevan ,i dok je ulazilo u igricu ,monitor se ugasio ono kao da sam izvukao kabal iz graficke .Reko aj dobro , restartovacu . Nakon toga ,kompjuter opali blue screen(attempt to reset the display driver and recover from a timeout failed, 116) svaki put na onaj dio gdje se sklapa logo windowsa .

    -U safe mode se pali bez problema ,normal nikako . Onda sam izbrisao drivere za graficku ,i normalno se upalio .Onda sam instalirao nove drivere , i opet blue screen .

    -U device manager sam izbrisao graficku iz display addaptera i restartovao , ne bi li je opet instalirao windows.

    -Promjenio sam u registry to neko timeout vrijeme na 8 sec(valjda koliko daje fore grafickoj da se aktivira , sto li vec )

    -Reinstalirao windows ,prvo bez , pa onda sa formatiranjem svih fajlova u kompjuteru ,i dalje isto . Uspjelo je nakon reinstalacije da se upali normalno 2 puta ,jednom 30-40 min dok ga sam nisam ugasio , drugi put je crashovao posle 10 minuta .

    Da li postoji jos neko softversko resenje koje mogu probati , prije nego ponesem graficku kod nekog u komp i vidim radi li isto ? Sumnjam da se pregrijala ,citavo ljeto je picila bez problema ,mada sto znam .
    Vidio sam po netu da moze biti i da ne dobija dovoljno napajanja ,pa sam mislio da pokusam preko MSI afterburner da povecam voltazu , ali to nece u safe mode da uradi , a nece ni da registruje graficku ako upalim komp bez drivera za nju

    U pitanju je GeForce GTX 560
    Last edited by Nesh0; 07-11-15 at 16:25.
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  4. #1504
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Baci graficku u smece i problen riijesen.

  5. #1505
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Ovo se sinoc pojavi burazu, kontam da je grafulja riknula. Isplati li se raditi oko ovoga jer je poprilicno star laptop.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	Share2015-11-09-bb168672d43faadfb88ce9f3600ed03ffc16d116cbdc6cb43a319a54fcadaec9-Picture.jpg 
Views:	82 
Size:	7.1 KB 
ID:	135772  
    Tu es mon héro!

  6. #1506
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    ajoooooo
    Tu es mon héro!

  7. #1507
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    HP probook laptop - ne mogu da se nakacim na wifihotspot preko telefona, dok se drugi racunari normalno kace na taj isti telefon. Sta moze biti problem? Gresku standardnu izbacuje - Windows could not be able to connect to...

  8. #1508
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ovo se sinoc pojavi burazu, kontam da je grafulja riknula. Isplati li se raditi oko ovoga jer je poprilicno star laptop.
    Ako se pod nekim uglom ekrana u odnosu na tastaturu linije izgube i pojavi slika moze biti i flat kabal...
    U svakom slucaju neko mora uraditi dijagnostiku. Ako je crkao graficki chip integruse na maticnoj ploci ne isplati se popravljati.
    Bitno je spasiti podatke sa hdd koji su najvjerovatnije neosteceni.

  9. #1509
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ovo se sinoc pojavi burazu, kontam da je grafulja riknula. Isplati li se raditi oko ovoga jer je poprilicno star laptop.
    poveži na monitor i znaćeš šta je
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  10. #1510
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    bar
    Posts
    823
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Jel normalo da cs go radi na 30fps na low imam r7 240 core2duo 3.1 i 4gb dd3 reistaliran 7 32bit


    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  11. #1511
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jeste.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  12. #1512
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    bar
    Posts
    823
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default



    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  13. #1513
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Podgorica - Kotor - Bar
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Moze li mi ko rec ima li problema sa Yahoo mailom, ne mogu da se prijavim evo sat vremena?
    Quid pro quo


  14. #1514
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Podgorica - Kotor - Bar
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ^Fixed
    Quid pro quo


  15. #1515
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    bar
    Posts
    823
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Po ovome nije nesto ok cpu usage skace nenormalno sve sam reistaliro ...

    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  16. #1516
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    bar
    Posts
    823
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Zasto kad graficku stavim cpu skace i sve laguje kad maknem sve normalno radi ...imam r7 i e8500

    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  17. #1517
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brooklyn
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    skinuo sam windows 10 pro, aktivirao je preko KMS-a. Zbog cega mi ne radi automatski update drajvera, on ih doda na listu, medjutim dodje do nekoh security update-a od 4-10 kilobajta, i tu prekine citav proces, ne mogu da pronadjem koje cu apdejte manuelno da instaliram. Sto mi je cinjet?
    946.eq

  18. #1518
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    A ja ne mogu aktivirati Microsoft office, pokusao 100 puta preko kms i nista.

    Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока

  19. #1519
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brooklyn
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    A ja ne mogu aktivirati Microsoft office, pokusao 100 puta preko kms i nista.

    Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока
    ne znam koja je muka, ne mogu drajvere da instaliram sa oficijalnog sajta.. duudd?
    946.eq

  20. #1520
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nesh0 View Post
    Ovaj problem moze biti i software i hardware ,pa aj ovdje cu ga staviti

    Uglavnom , skinuo sam neki mmo prije nedelju dana , ne previse zahtjevan ,i dok je ulazilo u igricu ,monitor se ugasio ono kao da sam izvukao kabal iz graficke .Reko aj dobro , restartovacu . Nakon toga ,kompjuter opali blue screen(attempt to reset the display driver and recover from a timeout failed, 116) svaki put na onaj dio gdje se sklapa logo windowsa .

    -U safe mode se pali bez problema ,normal nikako . Onda sam izbrisao drivere za graficku ,i normalno se upalio .Onda sam instalirao nove drivere , i opet blue screen .

    -U device manager sam izbrisao graficku iz display addaptera i restartovao , ne bi li je opet instalirao windows.

    -Promjenio sam u registry to neko timeout vrijeme na 8 sec(valjda koliko daje fore grafickoj da se aktivira , sto li vec )

    -Reinstalirao windows ,prvo bez , pa onda sa formatiranjem svih fajlova u kompjuteru ,i dalje isto . Uspjelo je nakon reinstalacije da se upali normalno 2 puta ,jednom 30-40 min dok ga sam nisam ugasio , drugi put je crashovao posle 10 minuta .

    Da li postoji jos neko softversko resenje koje mogu probati , prije nego ponesem graficku kod nekog u komp i vidim radi li isto ? Sumnjam da se pregrijala ,citavo ljeto je picila bez problema ,mada sto znam .
    Vidio sam po netu da moze biti i da ne dobija dovoljno napajanja ,pa sam mislio da pokusam preko MSI afterburner da povecam voltazu , ali to nece u safe mode da uradi , a nece ni da registruje graficku ako upalim komp bez drivera za nju

    U pitanju je GeForce GTX 560
    I, jesi li rijesio taj problem, je li bila graficka u pitanju. Ja bi ti prije preporucio da pogledas napajanje, blue screenovi se znaju pojaviti od napajanja cesto...

  21. #1521
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by filipoff View Post
    Zasto kad graficku stavim cpu skace i sve laguje kad maknem sve normalno radi ...imam r7 i e8500

    Sent from my SM-G800F using Tapatalk
    probaj drugi cpu moguće da je taj pri kraju
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  22. #1522
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gdje mogu naci nekog da radi slike sa starih fotoaparata - filmova ?

  23. #1523
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potrebna pomoc!

    Imao sa na desktop racunaru instalirana dva Windowsa na dva razlicita HDD*A i nakon sto sam odlucio da jedan izbacim iz upotrebe
    krenuo sam iz Win 8.1 uz pomoc MiniTool Partition Wizard-a da formatiram particiju na kojoj se nalazio Win 7 (koji je bio prvi instaliran na racunaru).
    Nakon formatiranja ponudio me je opciju restratovanja sto sam i uradio i tu je nastao problem, prijavio je grsku i nece da podigne sistem!
    Davati prijateljstvo onome ko traži ljubav...
    isto je kao da nudiš hleb onome ko umire od žeđi...

  24. #1524
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vjerovatno ti je na tom disku bio upisan boot putanja za oba diska. Jedino da na taj drugi disk ponovo reinstaliraš Windows 8 ili da sa nekim programom sa CD-a podigneš Windows i da onda instaliraš program Norton boot manager i u njemu podesiš putanju gdje je disk sa instaliranim Windowsom.

    Послато са Lenovo A536 користећи Тапаток 2

  25. #1525
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    634
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jari View Post
    Potrebna pomoc!

    Imao sa na desktop racunaru instalirana dva Windowsa na dva razlicita HDD*A i nakon sto sam odlucio da jedan izbacim iz upotrebe
    krenuo sam iz Win 8.1 uz pomoc MiniTool Partition Wizard-a da formatiram particiju na kojoj se nalazio Win 7 (koji je bio prvi instaliran na racunaru).
    Nakon formatiranja ponudio me je opciju restratovanja sto sam i uradio i tu je nastao problem, prijavio je grsku i nece da podigne sistem!
    1. Lekcija1: Nikad ne formatiraj klasične HDDove iz OSa... Partition Wizard ti ima butabilni CD koji je free, skineš ga sa sajta, narežeš i otud uvjek možeš relativno sigurno da modifikuješ particije.
    2. Vjerovatno je na drugi disk bio MBR (MasterBootRecord) koji je definisao startovanje oba sistema, a ovo je nastalo zato što su oba diska bila u PC kad si instalirao Windows 8.1. E sad, kada si instalirao Windows 8.1, formatirao si disk u MBR ili GPT (obično ako je disk veći od 2TB) modu, i rešenja su ti:

    - u MBR slučaju, skini navedeni ISO od Partition Wizarda, butuj ga, kad učita particije desni klik na hard disk sa lijeve strane (ne na particiju) i odaberi "Rebuild MBR" ili "Fix MBR"
    - U slučaju GPT, nisam siguran da li nova verzija PWHE nudi opciju opravke GPT sektora, za slučaj da nudi probaj... inače, kad startuješ PWHE, pisat će ti da li je disk formatiran u MBR ili GPT modu.

    Ovo ti je link za 32 bit verziju PWHE, a imaš na sajtu i link za 64bit verziju (ako imaš neki glup UEFI bios koji baguje butovanje) kao i uputstvo za kreiranje butabilne fleškice.
    http://www.partitionwizard.com/downl...free91-x86.iso

Page 61 of 194 FirstFirst ... 115157585960616263646571111161 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...
    By cvxcomputers in forum Automobilizam
    Replies: 56962
    Last Post: Yesterday, 16:22
  2. [HARDWARE] Pitajte...
    By Dutch in forum Hardware
    Replies: 4905
    Last Post: 03-04-24, 10:55
  3. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  4. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  5. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •