Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
Instaliram fresko Win10, zamolio bih nekoga ako moze da mi proslijedi na PM ili ovdje sto tacno mogu da instaliram da se koliko toliko zastitim od virusa,
bio sam na Win7 (i imao sam AVAST, Malwarebytes, CCleaner...), puce mi Chrome, nece ni homepage nista kao da nema neta a konekcija na full,
insta puce i Mozilla posle toga a Explorer bez problema... :stupid: Opalih scan na navedene AV, preko 3000+ "tracking" , nekoliko "trojan-a" i ostalih meni nepoznatih zaHebancija,
a onda sam iskopao neki .txt file u system32 dje mi skuplja svako slovo ukucano i OBRISANO pretpostavljam neki keylogg..
I sto je najjace "quarantin"-"delete" opet isti ku*ac...
Samo sam format disk nisam ni razmislja sto sve imam na njega i pljasa Win10 idemo ispocetka, znaci izgoreh... :hammer:

Ako imate vremena dajte mi neka 2 krstena "FREE" software-a ili Anti-Vi. koje koristite da probam da isprate makar ova regularna s*anja...
AVG je free, ja ga koristim, mada kazu da malo oce rama da povuce, meni na kucni PC radi ok.
Za avast kazu da je manje zahtjevan sto se rama tice a hvale ga, njega koristim na poslovnom lap topu, i on radi super.