Page 130 of 130 FirstFirst ... 3080120126127128129130
Results 3,226 to 3,247 of 3247

Thread: Pitajte...

Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    Instaliram fresko Win10, zamolio bih nekoga ako moze da mi proslijedi na PM ili ovdje sto tacno mogu da instaliram da se koliko toliko zastitim od virusa,
    bio sam na Win7 (i imao sam AVAST, Malwarebytes, CCleaner...), puce mi Chrome, nece ni homepage nista kao da nema neta a konekcija na full,
    insta puce i Mozilla posle toga a Explorer bez problema... Opalih scan na navedene AV, preko 3000+ "tracking" , nekoliko "trojan-a" i ostalih meni nepoznatih zaHebancija,
    a onda sam iskopao neki .txt file u system32 dje mi skuplja svako slovo ukucano i OBRISANO pretpostavljam neki keylogg..
    I sto je najjace "quarantin"-"delete" opet isti ku*ac...
    Samo sam format disk nisam ni razmislja sto sve imam na njega i pljasa Win10 idemo ispocetka, znaci izgoreh...

Ako imate vremena dajte mi neka 2 krstena "FREE" software-a ili Anti-Vi. koje koristite da probam da isprate makar ova regularna s*anja...
    AVG je free, ja ga koristim, mada kazu da malo oce rama da povuce, meni na kucni PC radi ok.
    Za avast kazu da je manje zahtjevan sto se rama tice a hvale ga, njega koristim na poslovnom lap topu, i on radi super.

Kokoška

Avira.

Sudeci po komentarima na netu, izmedju Avire i Avasta je mrtva trka.

Kokoška

Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    AVG je free, ja ga koristim, mada kazu da malo oce rama da povuce, meni na kucni PC radi ok.
    Za avast kazu da je manje zahtjevan sto se rama tice a hvale ga, njega koristim na poslovnom lap topu, i on radi super.
    Evo ga AVG pljasa na freski Win10 , cisto sve za sad 0/0, sad ide mijenjanje sifara i ostaloga ispocetka, sa odredjenim mjerama predostroznosti s'obzirom da mi je sve bilo sacuvano na PC na je8eni .txt file u system32 u 10 foldera , isparanoisah se ... Inace ovo sto si pomenuo za RAM radi mi PC na 4GB ne vidim da nesto smeta, doduse meni uglavnom PC sluzi za net i neke sitnije ne toliko zahtjevne programe... Fala Djuzla brt!

Ostali ako imate sto da dodate uz ovo slobodno, ne skodi... Tu 2-3 programa zastite nisu na odmet...
    Inace procackah malo i kad vidjeh sto sve Chrome i Google generalno "skupljaju" iako sve u opcije "ponistis", da se prepane ceok na momenat, no eto nece ga u moj PC vise dokle god ima drugih browsera...

Koristi DuckDuckGo preko Chromea ili bilo kojeg drugog za koliku-toliku anonimnost.
    'Forever young, I want to be forever young'

Quote Originally Posted by technus View Post
    Koristi DuckDuckGo preko Chromea ili bilo kojeg drugog za koliku-toliku anonimnost.
    Opera ima private mode (mislim da to sad imaju svi browseri) i VPN mode što je zgodno da ne instaliras poseban VPN program ako ti treba za internet (npr nedostupni video sadržaj na BBC.com ili Eurosport.com zbog lokacije...)
    Bwoah

Quote Originally Posted by technus View Post
    Hvala, to sam na startu uradio , koristio sam ga i prije ali na drugi OS...

Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Opera ima private mode (mislim da to sad imaju svi browseri) i VPN mode što je zgodno da ne instaliras poseban VPN program ako ti treba za internet (npr nedostupni video sadržaj na BBC.com ili Eurosport.com zbog lokacije...)
    Svi oni imaju private mode ali to i nije neka velika zastita koliko ja vidim a onda dosta VPN-a su nepouzdani ali nije da nema 2-3 "koliko toliko" sigurnih koji se naravno placaju... Mada to je sad veci lvl anonimnosti, nemoguce je bit 100% anoniman to vjerovatno svi znamo ali treba se zastitit koliko se moze... Za sad mi samo treba bezbjedna "posjeta" sajtova a da nesto ne uleti putem reklame/slucajnog klika i naravno preventivno zaustavljanje "zarazenih" download file-ova/software-a i sprecavanje "sirenja" i otklanjanje istih ukoliko dospiju u PC...

Nisam neki haker a ni online bankar da mi se pokradu neke "isplative" info. ali nije bas prijatno kad ti je PC na "monitoring mode"...

Za sad je sve OK, mada bi mi valjalo jos koji software ako znate da je FREE ili cleaner rezerve radi i povremeno da se procacka...

Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    ...
    Za sad je sve OK, mada bi mi valjalo jos koji software ako znate da je FREE ili cleaner rezerve radi i povremeno da se procacka...
    autoruns.
    BOT MOG BOTA JE I MOJ BOT.

Racunanje PDV-a i CARINE za postanske posiljke http://150limit.ml

Prikljucim printer preko lan cabla na mrezu, laptop je na wifi na istoj mrezi. Kad kliknem print prikazuje mi da je stampac online, ali nece da stampa, pokazuje samo poruku "Printer could not print". Na kabl kad spojim radi normalno. Sta moze biti?

Podesi gateway na štampač ručno... I IP adresu.

Poslato sa kompaktne pisaće mašine

............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

Bugi Vugi tapši Raduj se!

Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Prikljucim printer preko lan cabla na mrezu, laptop je na wifi na istoj mrezi. Kad kliknem print prikazuje mi da je stampac online, ali nece da stampa, pokazuje samo poruku "Printer could not print". Na kabl kad spojim radi normalno. Sta moze biti?

Ako je HP (mada i dosta drugih predpostavljam, ali sa njima sam imao najviše problema), updejtuj drajvere; ne koristi one što su stigli sa CDom.

Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Instaliraj ga još jednom sa cd-om ali kao mrežni a ne kao usb printer.
    • There are two ways to write error-free programs. Only the third one works!

Preporuka za neki uredjaj koji i prima i salje wi-fi signal, koliko mogah nac na netu, to su ruteri sa ap/client modom, jel?

Quote Originally Posted by LazarusNk View Post
    Preporuka za neki uredjaj koji i prima i salje wi-fi signal, koliko mogah nac na netu, to su ruteri sa ap/client modom, jel?
    Wifi repeater...

Kokoška

Quote Originally Posted by LazarusNk View Post
    Tp link je 50, asus 25-35, imas i jeftinije kineze. Ti ti je macak u vreci, jedan mi je radio jedan ne.

Sent from my SM-N9208 using Tapatalk

Zna li ko može li se na ovaj ruter spojiti neki drugi koji bi bio ripiter bačao signal na drugu lokaciju.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

D-LINK DAP-1320 Wireless N300 Range Extender

Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

Vjerujem da bi ti i ovo zavrsilo posao...

Imas ga na netu za 10-ak eura ili kod mene za 15e.

Napravio sam jedan program u Python i sad bih volio da napravim neki portal koji bi imao jednostavne mogucnosti npr da se ucita csv file, i da se prikazu graficki rezultati (opet da se povuce iz Python-a). Je li imao ko iskustva sta mi je najednostavnije da koristim da bih to postigao. Citao sam da postoji ovaj Python Django ali ne znam koliko je on komplikovan, posto meni treba nesto sto jednostavnije.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

Pomagajte ako Boga znate...
    Kad ubacim flesku u lap top pojavi mi se USB DEVICE NOT RECOGNIZED i onda dolje one of the usb devices attached to this comp has malfuncioned and windows does not recognize it.
    O cemu se radi
    Je li problem u flesci ili kompu, na tu flesku su mi jako bitni dokumenti koje moram da zavrsim, ako je u njoj problem onda sam i ja u velikom problemu
    Ne mogu kod sebe da provjerim da li radi, tacno cu da upalim auto i da ponesem flesku da je probam nedje drugo
    Hitno mi treba odg !!!
    Last edited by karamazov; 22-05-18 at 23:08.

gdje uzet bass/subwoofer (pasivni) za kola??
    BOT MOG BOTA JE I MOJ BOT.

Racunanje PDV-a i CARINE za postanske posiljke http://150limit.ml

Tehnomax ili Tehnoplus

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)